320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zizi Vaata postitust
    reizzzzzk, keegi WBA pealt teenis ka v türrrrrriiiiiiiiiiiiiiii
    Mina teenisin, sest Wba conf oli 75.minuti? paiku üle 10ne ning idiootsus oli igaksjuhuks panemata jätta

    Kommentaar


      Türbel, selle pärast pidi nüüd üles jääma? Copy paste aston villa. Kui penalti õhust anti, siis oli juba tunne, et 9/10 Foster tõrjub.

      Uskumatu, kuidas Enrique ja Johnson terve mäng AINULT sõnnikut tootsid

      Kurat küll, Rodgers ja mängijad, rääkige oma neljanda koha jutte omaette. Alati peale neid "We can do it" jutte saadakse teenitult vastu kotte.

      Kommentaar


        No täna lihtsalt ei olnud ette nähtud; kui see juba nii kaua tiksund oli, tundus isegi Brumi juhtima minek igati loogiline. Ei saa öelda et oleks tahtmisest puudu jäänud, tuli lihtsalt tagasi see sama ebakindlus ja hambutus hooaja esimesest poolest, justkui poleks arenetud. Meilt kinga saanud abitreeneri juhitavalt WBAlt on ikka mark duubel saada.
        Äärekaitsjad peaks tänase eest küll kere peale saama, üks hullem kui teine. Ainus kindlus oli Lucas. Eesotsas valitseb segadus, kui ohtlikult lähedale jõutakse, oleks nagu koer kes ajab palli taga, aga ei tea mis kohe pihta hakata kui selle lõpuks kätte saab. Peale niivõrd lühikest aega tunneme juba Sturridgist puudust?
        Ning mitmendat, mitmendat korda - kui hakkab mingi ila kuskilt suunurgast tulema mingist top neljast, olgu see Brendan või kesiganes, serveeritakse selline õudus. Vaadaku palun homme hommikul uuesti tabelit ja mõelgu, et tagasi tabeli teise poolde ei kukuks. Marss tagasi trenni!
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas zizi Vaata postitust
          reizzzzzk, keegi WBA pealt teenis ka v türrrrrriiiiiiiiiiiiiiii
          Lukaku värava peale läks hästi natuke
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Paraku viimaste aastate Liverpool kogu oma ilus. Lõputu söödupraak ja iga minutiga aina närvilisemaks muutuvad mängijad. Ma ei näinud midagi, mis mind oleks üllatanud. Mängupilt ManC seevastu üllatas totaalselt, aga juhus vaid.
            Shelvey kesktormajana kohutav, Inglise koondislased Johnson ja Gerrard allpool igasugust arvestust. See, mida Lukaku lõpus Aggeriga tegi, halenaljakas. Suarez taas see ainus valguskiir, tegi kõik, mida üksipäini suutis. Isegi naeruväärse pendla võlus välja, aga ka seda ei saa me sisse löödud. Sammuke edasi, kaks tagasi.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              0 - Liverpool are yet to beat any of the teams currently in the top 10 of the Premier League this season. (D7 L7).

              Liverpool are yet to win a league game this season in which they conceded the opening goal.
              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

              Kommentaar


                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Mina teenisin, sest Wba conf oli 75.minuti? paiku üle 10ne ning idiootsus oli igaksjuhuks panemata jätta
                  Misasi see conf on?


                  Jep, ma olen munn.

                  Kommentaar


                    Kui anda tolle mängu statistika jalgpallikauge, kuid üllatuslikult mõtlemisvõime säilitanud inimese kätte, siis ma arvan, et ta ütleks, et teil see juht seal teeb midagi valesti. Ja selle teise mansa vend teeb enda asja targemalt. Okei, sellel teise mansa vennal võis õnne ka olla, kui aga kaotaja sõidab kiiremaid ringe ja sõitu ei võida, siis on valem vigane.

                    Hendersoni ja Downingu vahetused nõrgestasid meid. Kas nüüd BR sattus paanikasse või lihtsalt eksis... seda me vast teada ei saa.
                    Kuna selgelt oli näha, et mõlemad äärekaitsjad ei suuda enda asja korralikult teha, siis võinuks ehk Skrteli sisse tuua ja kolme kaitsja peale minna. Kõlab kui tagant järgi tarkus, kuid mina ei saa LFCst palka ka.

                    Lõpetuseks, siis väikene lohtus ka - mis ei tapa, teeb tugevamaks ehk negatiivne info (antud juhu kaotus) tuleb sirge seljaga vastu võtta ja see positiivseks energiaks suunata. Oskuslikult toimetades saab sellest päris korraliku motivatsiooni litaka nagu mõne venna pealt näha on (siis Dr Steve Peters selles teemas ka abiks on).
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Nagu juba öeldud, villa mk 2 mäng põhimõtteliselt.

                      Meeskonna mentaliteet on hämmastavalt nõrk. Isegi kapteni jalg väriseb, kui natukenegi tähtsam penaltilöömise hetk on käes. Kui esimesel poolajal ei skoorita, siis teisel hakatakse üha enam jalga väristama. Ja kui vastane enne skoorib, siis antakse juba eos alla ja ongi perses.

                      Eelmainitud äärekaitsjad. No mida kuradit. Kohe kindlasti GlenJo kõige kehvem mäng see hooaeg.

                      Agger. Kust selline vormilangus on tulnud? Viimasel ajal ebakindlus ise. Iga kuradima teine korner jookseb tema poolt kaetud mängija lihtsalt vabaks. Esimesel poolajal oleks võinud pallile vastaste kastis peaga pihta ka saada.

                      Ründaja puudumine. Sturridge väljas, Suarez tipus, kastis tühjus. Üldse ei olnud Suarez täna kuigi terav, eriti teisel poolajal (siiski vist teravaim mängija tiimis, aga ikkagi. Võibolla teen liiga, olen standardid liiga kõrgele seadnud).

                      Ainukesed aspektid, mis meeldisid, olid Hendo töötahe ning Lucase mängupilt, mis meenutas juba vaikselt (rõhutades siiski sõna vaikselt) vigastuseeelset mängupilti. Selleni on muidugi veel pikk tee minna.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                        Misasi see conf on?


                        Jep, ma olen munn.
                        konfederatsioon sa kuradi munn!
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Tänane õhtu ehtne tõestust sellest, kui ebatervislik võib olla jalgpalli vaatamine. Kogu see pallikontroll, pealelöögid ja isegi penalti ja tulemuseks mitte sittagi. Õnn.

                          MOM = Foster

                          Kommentaar


                            Aggeril oli võimalus mängu aluses meid juba 2-0 ette viia ja päris sülle(pähe) kukkunud olukordadest, aga eih...ning mida mäng edasi, siis mõtlesin kogu aeg, et suvel tuleb rahad keskkaitsesse investeerida prioriteedina nr 1

                            Kommentaar


                              Homme olen täielikus uudiste isolatsioonis, kui keegi julgeb mõnda portaali piiluda ja sealt midagi olulist leiab nagu võimuvahetus Tallinnas vms, siis võiks selle siin ka ära märkida.

                              e: Opta Joe, jää vait!
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Esiteks... mul on teist tõsiselt kahju Pooli fännid. Ma kujutan ette, et seda oli üsna valus vaadata.

                                Mul tuli täiesti juhuslikult mingi aeg meelde, et, "oo, täna peaks selline huvitav mänguke olema". Mõtlesin, et panen esimese poolaja käima ja vaatan kuidas sujub Sturridge koostöö Suarezega ja kas Lukaku jätkab oma head hooaega

                                Aga esimene poolaeg osutus niivõrd huvitavaks (kuigi kumbagi nimetet mustanahalist ründajat platsil opereerimas polnud), et otsustasin siis juba mängu lõpuni vaadata. Kuigi te siin kõik nüüd kirute, siis esimesel poolajal oli mängupilt päris muljetavaldav. Kõik mehed tegid tööd, et pall tagasi võita ja WBA naljalt üle keskjoone ei jõudnudki omadega. Ainus, mis puudu jäi, oli rünnakute lõpetamine.

                                Nojah, teine poolaeg muidugi oli kuldaväärt spektaakel... millised võimalused, millised süzeepöörded, milline põnevus. Mõned päris head löögid tõi ikka Foster ära. Ja muidugi pennal - kohtunik läks Suareze mõjutuste ohvriks lõpus. Nii pehmelt antud penaltit lähiminevikust ei mäletagi. Õnneks õigus siiski võidutses selles olukorras (mis ei vabanda muidugi sellist suutmatust penalteid realiseerida). Ja pärast hakkas tõesti kehtima see loodusseadus, et kui ise ei löö, lüüakse sulle. See nurgalöögi värav oli päris ilus sooritus ikka. Nagu kahurist tulistatud. Lukaku koll oli juba vormistamine.

                                Igastahes Foster oli MoM ja selle top4 jutu võivad selle autorid sisse soolata ja praekartulite kõrvale ära süüa kui tahavad. Sest praegu tõusis isegi West Brom Poolist mööda.

                                P.S West Bromile oli see esimene võõrsilvõit esmaspäevases mängus 44 aasta jooksul

                                Kommentaar

                                Working...
                                X