320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Ja lisaks on mulle väga tihti pettumuseks Johnson: ajuti briljantne, ajuti täiesti ajuvaba oma söötudes ja liikumistes.
    Okei, Kelly on vigane, aga miks mitte mängitada Wisdomit vahel Gleni asemel. Eriti nüüd, kui tabeli keskel ammugi kanna kinnitatud ja Glen juba nii mitut mängu järjest tohutut pettumust valmistab. Hooaja algul polnud küll noorele poisile esitluste eest midagi ette heita, kui teda seal ääres kasutati.


    Eilsest muidu vääris ka kodupublik kiitust, jällegi võeti Rafa-aegne laulude best-of kokku ning peale kogu seda muda, mis Rafa meedialt ja chelski fännidelt saand on, võis vana kasvõi üheks mänguks oma kõrvadele muusikat kuulda.

    Peale järjekordset Suarezgate'i peaks propsi jagama ka Ivanovicile (ja ta sõpradele), kes ei teinud suurt mulli sellest ampsust, kuigi oleks võinud (ning isegi politzei oli küsinud pärast, et kas tahad menetleda vms). Nüüd, kui klubi Luis't trahvis, ei tasu vast midagi drastilisemat oodata, kui et mõeldakse ehk 'sügavamalt', kui suvel mõni pakkumine peaks tulema. Eks siit tuleb nüüd FA bänn, mis lubab vast aastalõpuni Sturridgil põhiründajana alustada.
    Samas, teda automaatselt välja tahta on kah julge mõte, kui ta on selle hooajaga oma hoo sisse saand ja 30 väravat kõigis võistlustes omandanud. Ei taheta ka Manchesterist Aguero minekut peale seda kahejalgset manöövrit, kuigi marutõbi on muidugi klass omaette.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Keelebarjäär nah ning tegelikult ootab opis Vankat ees kohtutee.

      Kui nüüd tõsidust rakendada, siis annan ka Ivanovic & Co'le krediiti, et nad lärmi ei tõstnud. Noh, eks nad ole muidugi juba vastu päid saanud + Luizi peal näidati, et... süsteem toimib, eks.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
        chavski
        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
        chelski
        Kumb siis?

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Eelmisel lehel juba dose boobies postitas. Või ongi plaanis igale lehele nüüd seda postitada

          Nii kaua aga
          Brendan Rodgers added: "Having reviewed the video footage and spoken to Luis, his behaviour is unacceptable and I have made him aware of this."
          Ilmselt mõtles, et Branwichile oleks pidanud lisama ka ketšupit ning üldse oli ta liiga proteiinivaene. Bacary Lasagne oleks maitsvam olnud.
          Benteke Fried Chicken brah
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Ei ma ole Suareze eriline fänn, aga ei tunne küll erilist outrage'i. Suarez on küll totaalne idioot, aga pigem idioot kuna ta on oma klubi ainus korralik mängija ja ta paneb klubi olukorda kus (a) selles mängus tuleb punane (ja bänn) või (b) tuleb järelbänn (väljaarvatud kui teleülekanne pärineb 1930ndatest, mitte et su peal on tuhat kaamerat). Jala murdmise, pea peal stampimise, küünarnukkide loopimise, punase kaardi meelitamiseks faikimise jms skaalal on see köki-möki.



            P.S. Ja nagu õieti öeldi, kus oli see outrage, siis kui Defoe korraldas sisuliselt sarnase näksimise.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar




              Ehk siis üle kolme, aga usutavasti alla kaheksa. Evragate'ist asi hullem pole ning Hollandis sai seitse.

              Muidugi nüüd töötab FA väga kiiresti (ja täiesti õiglaselt). Kus oli nende tuhin siis, kui Herr Ferdinand Fernandole haiget tegi või mõni muu hiljuti toimunutest juhtumitest? Ikka pugetakse selle 'kohtunik nägi osaliselt olukorda' taha. Just sayin'

              Kommentaar


                Kas keegi oskab mingi loogilise seletuse anda, et miks Agüero hambad ristis kahe jalaga Luize peale hyppamise eest mingit mängukeeldu ei järgnenud?

                Kommentaar


                  nii nagu mõnes riigis on normaalne inimesi kividega surnuks visata, on epl'is normaalne tallad ees vastast rünnata ja kui kohtunik juhtub seda nägema, siis fa ei saa midagi tegema.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    nii nagu mõnes riigis on normaalne inimesi kividega surnuks visata, on epl'is normaalne tallad ees vastast rünnata ja kui kohtunik juhtub seda nägema, siis fa ei saa midagi tegema.
                    Mitte, et ta juhtub seda nägema vaid, et kui kohtunik enda arust näeb seda olukorda, mis siis et mitte täielikult.
                    A la kaks meest õlad koos, üks kukub. Kohtunik vilistab tõuklemise eest vea. Selle kukkumise käigus aga virutas "kogemata" see püstiseisev mängija veel jalaga 2 korda maaslamajale pikki lõusta, kuid seda kohtunik ei näinud. Kohtunik enda arust nägi intsidenti ning nii ta ka jääb ning karistus jääbki saamata sellel virutajal.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Mitte, et ta juhtub seda nägema vaid, et kui kohtunik enda arust näeb seda olukorda, mis siis et mitte täielikult.
                      A la kaks meest õlad koos, üks kukub. Kohtunik vilistab tõuklemise eest vea. Selle kukkumise käigus aga virutas "kogemata" see püstiseisev mängija veel jalaga 2 korda maaslamajale pikki lõusta, kuid seda kohtunik ei näinud. Kohtunik enda arust nägi intsidenti ning nii ta ka jääb ning karistus jääbki saamata sellel virutajal.
                      olgem ausad, täiesti retarded. Seepärast tulekski tagantjärgi karistust karmistada, kui olukorda piisavalt ei nähtud...

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                          http://www.thefa.com/News/governance...viSWcGgGYbQ.99

                          Ehk siis üle kolme, aga usutavasti alla kaheksa. Evragate'ist asi hullem pole ning Hollandis sai seitse.

                          Muidugi nüüd töötab FA väga kiiresti (ja täiesti õiglaselt). Kus oli nende tuhin siis, kui Herr Ferdinand Fernandole haiget tegi või mõni muu hiljuti toimunutest juhtumitest? Ikka pugetakse selle 'kohtunik nägi osaliselt olukorda' taha. Just sayin'
                          Ebanormaalne ju. Kuidas fa vahele ronib, kui kohtunik nägi selgelt seda olukorda ning käis veel mõlemaga pärast seda rääkimas. No ei mahu pähe mulle, kuidas nad on karistamata jätnud kasvõi samuse Aguero ning wigani poissi. Mitte et ma õigustaks kuidagi seda Suareze käitumist, kuid võiks ühtlane joon olla nendel ametnikel (mun*nid)
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Ebanormaalne ju. Kuidas fa vahele ronib, kui kohtunik nägi selgelt seda olukorda ning käis veel mõlemaga pärast seda rääkimas. No ei mahu pähe mulle, kuidas nad on karistamata jätnud kasvõi samuse Aguero ning wigani poissi. Mitte et ma õigustaks kuidagi seda Suareze käitumist, kuid võiks ühtlane joon olla nendel ametnikel (mun*nid)
                            Ma arvan, et kogu asi oleneb paljuski kohtunikust. Kellel on mune tunnistada, et ta ei näinud olukorda, kellel mitte - FA peab, aga enda poolt kehtestatud reeglitest kinni ja sellepärast ongi nii palju kisa ja hala Aguero ja muude loomade intsidentidel.

                            Kommentaar


                              Luis Suárez has been charged with violent conduct by the Football Association for biting Chelsea's Branislav Ivanovic and Downing Street has called for stiff sanctions


                              Nüüd on veel puudu migratsiooniamet ja kuninganna isiklikult.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Ebanormaalne ju. Kuidas fa vahele ronib, kui kohtunik nägi selgelt seda olukorda ning käis veel mõlemaga pärast seda rääkimas. No ei mahu pähe mulle, kuidas nad on karistamata jätnud kasvõi samuse Aguero ning wigani poissi. Mitte et ma õigustaks kuidagi seda Suareze käitumist, kuid võiks ühtlane joon olla nendel ametnikel (mun*nid)
                                Tõenäoliselt kohtunik ei näinud hammustamist, isegi vajas mingi arv kordusi, et aru saada mis toimus. Ju nägi ta lihtsalt pusklemist, mitte intsidenti.
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X