320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Liverpool\'

    Algselt postitas vaikiv mees


    Carra m2ngis full-backina tegelikult ajutiselt (mis venis mitme aasta pikkuseks perioodiks), m6lemas servas tuli auke lappida, kuigi sealt voolas lugematul arvul igasugu inimesi l2bi,
    orig-lt oli ta siiski central defender/midfielder (jah koguni),
    tegi oma esimese m2ngugi algkoosseisus(mida veel soome n2itas) keskpoolkaitses,
    scoring on his debut
    Carra alustas ründajana üleüldse - seda muidugi noorukina. Ja vaikselt liikus ta positsioon tahapoole. Oma profikarjääri alguses oli ta minu teada CM, aga tema mitte kõige innovatiivsem söödumäng ja tehnika nappus surus ta kaitsesse. Kaitsva parem või vasakäärena oli ta minu arust suurepärane. Kaitsjana siis - fullback\'i aga temast poleks kuidagi saanud, selsamal põhjusel miks ta ka CM positsioonil hakkama ei saanud. Houllieri aegadel, kui ta RB või LB\'d mängis, siis naljatleti ikka, et see mees kardav keskjoont kui tuld, sest sellest üle läks ta vaid mõned korrad mängus. Teine nali oli, et ta ei oska isegi palli korralikult lüüa, peab iga söödu tegemiseks sammu tagasi astuma, et siis lüüa.

    Aga CB\'na, kus tehnikat vaja vast kõige vähem,aga loomulikku julgust ja jõudu küllaga sobib ta valatult. Selliseid CB\'si on vähestel meeskondadel, kes on valmis kõigeks, et oma meeskonda päästa.
    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
    Cry welcome to the song.
    And as it lifts you, time to move on.
    We go!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Olles nüüd lugenud Michaeli enda selgitusi toimunu kohta, on üsna selge kumb klubi teda rohkem tahtis. Ma ei taha eriti uskuda, et küsimus oli esmajoones rahas - see raha (et Realile korralik pakkumine teha) oleks mingil viisil leitud ikka. 16 miljonit poleks ilmselt vaja olnudki, võib-olla 10-12 pluss Michaeli kindel soov \'poolis mängida. Aga tõenäoline on see, et Benitez polnud lihtsalt eriti huvitatud.
      Nõnda polnud Owenil tõesti valikut. Kurb.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Liverpool\'

        BBC kirjutab:
        Simao Sabrosa appears set to join Liverpool from Benfica after the Portuguese Football Federation gave permission for the forward to undergo a medical at Anfield..

        Sel juhul oleks äär käes.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Liverpool\'

          Simao Sabrosa
          On ka hea mees?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Liverpool\'

            I wanted to sign Owen.

            Simaost ma tean midagi tasemel - nimi nagu oleks justkui tuttav.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Algselt postitas mcnamara




              Simaost ma tean midagi tasemel - nimi nagu oleks justkui tuttav.
              Simao on portugali koondislane. Mängis EM 2004 algkooseisus(mängude arvu ei julge pakkuda). Minu mäletamist mööda tegi kaasa ka vähemalt ühes mängus Eesti vastu.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Lõi Benfica penalteid ja karistuslööke. Keskmiselt kuskil 6 väravat karistuslöökidest hooaja peale. Sama palju penalteid. Kuuldu põhjal on löönud penalteid viimasest 26st 24 sisse. Kui asi tuleb ära oleks meil konkreetne penaltilööja olemas. Gerrard küll rohkem lööma ei taha lasta - sama ka Hammani ja Alonsoga. Cissest ehk oleks asja.

                Aga kui see tehing saab enne keskööd tehtud ja Bonera Parmast ka tuleb siis olen mina rahuldatud. Ja kui veel Solano ka veel - siis jooks end täna täis ka kui raha oleks.
                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                Cry welcome to the song.
                And as it lifts you, time to move on.
                We go!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Liverpooli kollane ajakirjandus valab tuld ja tõrva Oweni kaela.
                  Mõttetu jutt muidugi, mis pärast kaklust enam rusikatega vehkida. Minu arvamus sellest ei muutu: kui \'pool oleks seda tõesti soovinud, lõppenuks kõik teistmoodi.
                  Järgmine suvi? On järgmine suvi.

                  Vahepeal olen pisut Simao kohta järgi uurinud ja oma mälu värskendanud. Poleks üldse paha valik meile. EM-i viimastes mängudes ta küll enam ei osalenud, aga paaris esimeses tegi vist kaasa ja kui ma ei eksi, sekkus ka Inglismaa vastu. 25-aastane ründaja, kes ilmselt siis ääreks meil mõeldud.
                  Varsti saab selgeks, kas ost toimub.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Algselt postitas mcnamara
                    Vahepeal olen pisut Simao kohta järgi uurinud ja oma mälu värskendanud. Poleks üldse paha valik meile. EM-i viimastes mängudes ta küll enam ei osalenud, aga paaris esimeses tegi vist kaasa ja kui ma ei eksi, sekkus ka Inglismaa vastu. 25-aastane ründaja, kes ilmselt siis ääreks meil mõeldud.
                    Mulle on ta meeldinud, kuigi suurem osa sellest meeldimisest on vist CMist pärit. Samas väljakul on ta ka end suht osavana näidanud. Aga stabiilselt pole teda muidugi jälginud.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      mcnamara: Liverpooli Echo on kõike muud kui \"kollane\" ajakirjandus. See on ainuke ajaleht vist üldse, mida tasub uskuda, sest sel on sidemeid klubiga. Kõik üleriigilised broadsheet ajalehed teevad kõik, et Chelseat taevani kiita, või muul viisil Londoni klubide aktsiaid tõsta - ei tea miks - sest kontorid asuvad neil seal. Ja kui sa tahad kollast, siis on S*n või Mirror või muu räpane tabloid selleks. Echo on parim valik priti ajalehtedest, usu mind.

                      Kas sa ausalt usud et Poolil oleks raha jagunud et plekkida 16 miljonit Oweni eest ja osta kvaliteetne winger ja keskkaitsja? Benitez ei ole loll et ta maksaks 2 korda sama palju mängija eest, kes lahkus omal algatusel klubist vaid aasta tagasi. meil ei ole vaja ründajat. Meil on Crouch, Cisse, Nando, Flo-Po - kõik võimelised skoorima kui vaja. Mida aga meil pole olnud peale Nick Barmbyt on üks korralik RW. Ja CB kulub ka ära, sest Hyypia ja Carra vajavad kvaliteetset vahetust.
                      Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                      Cry welcome to the song.
                      And as it lifts you, time to move on.
                      We go!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Pendlalöömine on paraku ainuke asi, millega Simao Inglismaal ehk hakkama saaks. Niipalju kui mina teda klubi ja koondise eest mängimas olen näinud, on ta küll viimane pallur, kes Premieri stiiliga sobiks. Hugo Viana anyone?
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Kahtlemata on lihtsam osta poole odavamalt kusagil mujal üles kasvatatud portugaallane, kui tõeliselt oma mängija eest pisut rohkem välja käia.
                          Jään ootama päeva, kui Michael Owen kodus tagasi on.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Algselt postitas Sajets
                            Meil on Crouch, Cisse, Nando, Flo-Po - kõik võimelised skoorima kui vaja.
                            Paluks hoida litsides käimise jalgpallist eraldi. Lisaks ei suudaks kraana arvatavasti sealgi tabelisse punni saada.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Algselt postitas jyriöö


                              Pendlalöömine on paraku ainuke asi, millega Simao Inglismaal ehk hakkama saaks. Niipalju kui mina teda klubi ja koondise eest mängimas olen näinud, on ta küll viimane pallur, kes Premieri stiiliga sobiks. Hugo Viana anyone?
                              Asi on siiski treeneris kinni sama palju kui mängijas. Ferguson pani alguses lootusetuna tunduva Ronaldo ka mängima. Asi on tahtmises ja harjumises. Garcia on ka õbluke ja lühike, kuid ta on õppinud palli kaitsma väga hästi ja iga keskmisest tugevama müksu peale järgi ei anna.

                              Vaataks kõigepealt mis tänane päev toob, siis ehk hakkaks spekuleerima.
                              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                              Cry welcome to the song.
                              And as it lifts you, time to move on.
                              We go!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Liverpool\'

                                Algselt postitas Martin


                                Algselt postitas Sajets
                                Meil on Crouch, Cisse, Nando, Flo-Po - kõik võimelised skoorima kui vaja.
                                Paluks hoida litsides käimise jalgpallist eraldi. Lisaks ei suudaks kraana arvatavasti sealgi tabelisse punni saada.
                                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                                Cry welcome to the song.
                                And as it lifts you, time to move on.
                                We go!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X