320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Best striker in the Premiership!

    Võimas!!! Kas hooaja ilusamate väravatega mäng tuli lfc poolt juba ära?
    Isiklikult meeldis eriti teine, kasti piirilt nii tugev löök täpselt nurka - polegi sellist varem vist näinud.
    Kauneid hetki oli veel, SAS'i latid näiteks, käärlöögid jms fantastika. Hendersoni tegutsemist analüüsiti ka lõpus - peaks ka neid kukalt kratsima panema, kes tema pihta läinud kriitikat nüüd väga kaasanoogutavalt võtsid:

    Anyway bring on Arsenal! Kaks suurepärases hoos tiimi. Korralik test ning selles mängus peavad juba kõik liinid töötama, tulemuse saavutamiseks. Kui peaksime ka selle mängu võitma, siis võib küll meestel katus sõitma hakata.

    Lõpetuseks tweet - John Henry'lt: "Luis. Magician"

    Kommentaar


      Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
      Mis seal konarlikku oli?
      16 mängust 11 väravat. Ta oli üks kõige õnnestunumaid jaanuari üleminekuid üldse, suht algusest peale.
      Pardon me, sel juhul.. Kuskilt oli meelde jäänud justkui see alguse väike rocky patch.

      Kommentaar


        Üle mitme aasta jäi siis mäng nägemata. Ja milline mäng! Nean koolitajat, kes ei suutunud päevaplaanist korralikult kinni pidada!

        Kommentaar


          On meil ka igasugu fänne.
          Borini eilne imekoll pani meenutama, et tegemist ju 'pooli mängijaga. Polnud tast sel hooajal veel suurt midagi kuulnud. Ehk nüüd tuleb minuteid ka juurde.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Pardon me, sel juhul.. Kuskilt oli meelde jäänud justkui see alguse väike rocky patch.
            Hakkasin nüüd ise ka korra kahtlema, et äkki oli kerge slow start, aga ei.
            Esimese värava lõi debüütmängus Mansfrield Towni vastu 7 minutiga, teise värava oma liigadebüüdis Manu vastu ning kolmanda värava järgmises mängus Norwichi vastu, kui ta esimest korda algkoosseisus alustas.
            Et ühesõnaga päris ulme vend

            Kommentaar


              Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
              Hakkasin nüüd ise ka korra kahtlema, et äkki oli kerge slow start, aga ei.
              Esimese värava lõi debüütmängus Mansfrield Towni vastu 7 minutiga, teise värava oma liigadebüüdis Manu vastu ning kolmanda värava järgmises mängus Norwichi vastu, kui ta esimest korda algkoosseisus alustas.
              Et ühesõnaga päris ulme vend
              Vot siin räägid sa praegu Sturridge stardist Liverpooli särgis. Suarez alustas väravaga debüütmängus Stoke City vastu. Järgnevalt nüpeldati Chelseat 1:0 ja seal jäi Suarez mu mäletamist mööda pingile.
              FC Flora

              Kommentaar


                Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                Confirmed #LFC team v @WBAFCofficial: Mignolet, Johnson, Cissokho, Toure, Sakho, Skrtel, Lucas, Gerrard, Henderson, Sturridge, Suarez
                subs: Jones, Kelly, Agger, Allen, Sterling, Moses, Alberto

                Jälle 3-4-1-2. Ei meeldi mulle absoluutselt see taktika.
                Kahju, 3-4-1-2 just väga meeldib mulle. 3 keskkaitset on parim viis saada modernse 5 mängijalise poolkaitse vastu IMO.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                  Vot siin räägid sa praegu Sturridge stardist Liverpooli särgis. Suarez alustas väravaga debüütmängus Stoke City vastu. Järgnevalt nüpeldati Chelseat 1:0 ja seal jäi Suarez mu mäletamist mööda pingile.
                  oh, lol, my bad. Ise ka ei tea enam, miks ma Sturridge'ist mõtlesin vb mõtlesin tema peale seda gifi nähes ja mõtlesin koguaeg, et temast on jutt.
                  ESPN andmetel jah Suarez lõi oma esimesel (poolel) hooajal 13-st mängust 4 väravat.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Suarez lõi selle hooaja esimese hattricki ning ma usun, et ta on peamisi kandidaate kuu mängija auhinnale: 3 mängu, 6 väravat, 2 assisti
                    Väike parandus
                    Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Kahju, 3-4-1-2 just väga meeldib mulle. 3 keskkaitset on parim viis saada modernse 5 mängijalise poolkaitse vastu IMO.
                      Viimane mäng toimis tõesti hästi, ei vaidle vastu. Mosesega nr 10 kohal ei toiminud aga minu arust üldse, Hendersoniga asi paranes.

                      Kommentaar


                        Üks päris asjalik video Suso tegemistest Hispaanias
                        Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                        Kommentaar


                          Kes on käinud Liverpoolis mängu vaatamas käinud rääkige ööbimisvõimalustest. On kellelgi mingi kohaga häid/halbu kogemusi/soovitusi?

                          Kommentaar


                            järelikult Sunderlandi vastu polnud Suarez valitud, sest seal lõi ta kaks väravat.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Vaat see on mehejutt, Dan!
                              "Please stop all the tweets about me leaving! I'm not going anywhere! Will be back in the team soon Y.N.W.A"
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Borini juured on Liverpoolis.
                                "I remain a Liverpool player, I'm on loan because there wasn't space for me and after a year of injuries I needed to get my confidence back, to play some games. But my roots are still there."
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X