320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Sunderland oli septembris.
    Täpselt nii. Ajasin ise sassi, üsna kuu lõpp oli vist siis.
    Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Kes on käinud Liverpoolis mängu vaatamas käinud rääkige ööbimisvõimalustest. On kellelgi mingi kohaga häid/halbu kogemusi/soovitusi?
      Igaljuhul vaata apartment rentaleid. Pole kunagi halba kogemust olnud. Apartmentid on sama või vahel odavama hinnaga kui otellid ja kindlasti parema kvaliteediga. Olenevalt võib juhtuda et saad täitsa kesklinna.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Seda kutti käisid skaudid hiljuti vaatamas (väidetavalt).

        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          LFC TV sai endale uue liikme ja ei teagi kohe, kas alustada eest või tagant... igatahes peaks mingi klassiõhtu vms sellist korraldama, sest Miss World 2003 võitja Rosanna Davison riideid ei kanna ning pealegi on ta Chris de Burghi tütar.

          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Boston Red Sox võitis World Series-i. Nüüd võiks FSG kõik auhinnarahad ja muud sellega kaasnevad tulud oma teise projekti investeerida ...

            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Oodatud uudis laupäeva eel.
              Liverpool manager Brendan Rodgers says Philippe Coutinho has got the 'all clear' to return to action following injury.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Kõik kolm viimast postitust. Kuhu see LIKE button siit foorumist nüüd jäigi?

                Kommentaar


                  Ma selle beibe suhtes like'i kohe ei kipuks vajutama, kuna too eelmine töö oli pikka aega The S*ni kasuks - mis on mu meelest täiesti hämmastav, et kas siis klubi ei pannud tähele, või surus silma kinni.
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Huvitav, et kui Coutinho peaks tulema tiimi tagasi siis kas näeme Gerrard/Henderson või Gerrard/Lucas duot? Ise valiksin pigem Hendersoni, Lucas võib veidikene aeglaseks ehk jääda(kui mu mälu ei peta siis eelmine kord kui ta arsenali vastu mängis oli väga jube vaadata kuidas tast mööda joosti)
                    Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                      Ma selle beibe suhtes like'i kohe ei kipuks vajutama, kuna too eelmine töö oli pikka aega The S*ni kasuks - mis on mu meelest täiesti hämmastav, et kas siis klubi ei pannud tähele, või surus silma kinni.
                      Kas sa tahad, et ma ütlen tolle filmi nime, mille kõik kolm osa on mul madafakin tha riil o'g VHS in da house yo peal, kuid VHS-i mängija viskasin ära... kuldsed kassetid on alles ja viin endaga hauda (fak da ice)?


                      Tähtsamatel teemadel aga:

                      Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                      Huvitav, et kui Coutinho peaks tulema tiimi tagasi siis kas näeme Gerrard/Henderson või Gerrard/Lucas duot? Ise valiksin pigem Hendersoni, Lucas võib veidikene aeglaseks ehk jääda(kui mu mälu ei peta siis eelmine kord kui ta arsenali vastu mängis oli väga jube vaadata kuidas tast mööda joosti)
                      Ma olen enda mõtetega alles seal Ma pole 100% veendunud, et ta põhis alustab. Samas vastastel on jõhkardid puudu... ehh, eks näis.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Ärevus vaikselt tõuseb. Pole mõned head aastad ühelegi 'pooli mängule nii põhjalikult mõelnud kui see homne. Võimalus midagi maailmale näidata ehk siis näitamata jätta.
                        Võtmeküsimused on ikkagi kaitses. Kuidas tõelise surve all suudetakse hakkama saada. Eelkõige loodaks, et ei tuleks mängu ajal suurt mõõna vaid suudetaks 90 minutit enam-vähem oma mängu mängida.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Arsenal oli Chelsea vastu hädas korralike löögipositsioonide loomisega. Ei oska täna üht teisele eelistada. Suarez on ohtlikum ründaja kui Giroud eales saab olema, samas keskvälja kvaliteet neil ehk gramm parem. Kiirem kindlasti. Loodan kõige rohkem võitlusliku mängu näha. Et kumbki pool araks ei lööks oma haruldlasi liigakohti silmas pidades.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Kõige tähtsam selle mängus saab olema see, kui hästi Gerrard ja Lucas/Henderson mängivad - teevad korraliku mängu, siis punkt või isegi kolm punkti on tulemas sellisel juhul. Keskväli hakkab liiga palju mõttetuid vigu ära andma ja eriti tagasi ei viitsida töötada, siis ma ei näe kuskilt neid punkte tulemas. Kuna ründeduo on vormis, paar väga head võimalust tuleb ikka - kindlasti peame ära kasutama. Me oleme võimelised Arsenali võitma, kuid see oleneb, kui palju meie tiim tahab.

                            Kommentaar


                              Coutinho on väljas olnud ja WBA vastu töötas Lucas-Gerrard-Henderson hästi - poleks vaja lõhkuda seda mis töötab. Arse vastu on tähtis, et nad ei saaks pikkadeks perioodideks palli ja ei muutuks sellega mugavaks. Nii saab nende keskväli igasugu probleeme luua, Hendersoni töötahet oleks vaja et seal üleval pinda käia ja pressida. Ning kui seis seda nõuab, võib brassi hiljem sisse vahetada.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Et siis ikkagi top of the table clash täna Kuuldaks et kosseis olevat muutumata...
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X