320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Et siis ikkagi top of the table clash täna Kuuldaks et kosseis olevat muutumata...
    Loodetavasti.

    Kommentaar


      #LFC team v Arsenal: Mignolet, Flanagan, Cissokho, Toure, Skrtel, Sakho, Lucas, Gerrard, Henderson, Suarez, Sturridge
      subs: Jones, Coutinho, Moses, Kelly, Allen, Agger, Sterling

      Johnson on haigusega väljas. Flanagan küll enesekindlust ei sisenda...

      Kommentaar


        Flanagan???????????

        Kommentaar


          Perse ma ütlen, miks Flanagan. Ta on ju... sitt.
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Ise oleks eelistanud Kellyt flannole. Loodab, et see saatuslikuks täna ei saa.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Ma ei teadnudki, et selline kutt veel üldse jalgpalli mängib.

              Kommentaar


                kui hakkkab kärisema, siis vast millalgi flanagani asemele tuuakse agger(kolo paremale äärele) või kelly.
                igatahes, pink on kindlasti palju tugevam kui arsenalil aga tuleb hea mäng!

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Ise oleks eelistanud Kellyt flannole. Loodab, et see saatuslikuks täna ei saa.
                  Kahe venna kasvu vaadates peaks Flanagan olema kiirem, mis on vajalik element täna. Rünnaku toetamine on kahtlase väärtusega.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Pink on aga nii ilus, et võtab lausa pisara silma.
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      Okei, plaan ei tööta. Järgmine plaan: Coutinho. Kelle asemele? Flanagan välja, Henderson paremale äärele.

                      Kommentaar


                        Üks Coutinho on build-up playst puudu ütleks. Suarez ehitab hetkel, aga keegi võiks pigem tema jaoks ehitada.
                        //Treener käis foorumis nippe lugemas ja pani Coutinho ilusti sisse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                          Okei, plaan ei tööta. Järgmine plaan: Coutinho. Kelle asemele? Flanagan välja, Henderson paremale äärele.
                          Selle plaaniga kaotaksite ilmselt keskväljal täielikult kontrolli.

                          Kommentaar


                            Esimesed 15 minutit oli tegelt päris korralik. Meie vasakäär logiseb, Arsenali teeb overlapi ning tekib meeste ülekaal ja saavad seal kombineerida. Gerrard ja Lucas täiesti halvasti mänginud. Viik on vist see ainuke, mida me võib-olla suudame saavutada.

                            Kommentaar


                              Pakun, et varsti tuleb Moses Flanagani asemele ja Hendo paremkaitsesse

                              Kommentaar


                                toure hakkab juba ronaldo mõõtu minema (brasiilia ronaldo) ning puude on tal ka ikka väga kohutav

                                Kommentaar

                                Working...
                                X