320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lihtsalt vahelehõikena: reservidel (klubide parimad noored), neil on järgmise kahe kuu jooksul tervelt 1 mäng.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Asi pole selles, et kas nad on valmis või mitte. Inglise vutt ongi ju rajatud ainult ostmisele mitte oma mängijate arendamisele ja siis nendest meeskonna ehitamisele. Pigem on probleem selles, et ei usaldatata omi noori piisavalt. Piisav kui anda oma noorele 10-15 minti mänguaega ning sellest on oi oi kui palju abi tulevikuks. Nii need mängijad õpivadki. Kui aga laenatakse kuhugi esiliigasse välja järjekordselt mõni mängija siis ei tulegi ta pingega toime nn "suurklubis".

      Üldiselt tuleks omi noori pigem usaldada, mitte osta kokku 30 milli eest mingit saasta.
      Taaskord leian, et 'pooli teema pole nüüd küll see koht, kus võtta üles igipõline teema "miks ei mängi inglise klubides ainult nende akadeemia kasvandikud". Brendan Rodgersi käe all on saanud oma võimalused end tõestada ikka päris paljud 'pooli omad noored . Lisaks eelnevalt nimetatud Sterlingule, Flanaganile, Kelly'le, Wisdomile ja Susole ka sellised nimed nagu Ibe, Yesil, Morgan, Coady, Smith, Sinclair, Robinson.

      Küsimus ei ole noorte usaldamises, vaid noorte tasemes. Akadeemiast tulemine ei tohiks olla priipääse põhimeeskonda. Meeskond tuleks panna kokku vastavalt tasemele, mitte päritolule (pean silmas nii akadeemia lõpetamist kui ka rahvust). Liverpoolis (ja tõenäoliselt teistes Inglise klubides) treenivad põhimeeskonnaga pidevalt koos ka akadeemia noored ja peatreener näeb neid iga päev ja seda, kui heal tasemel nad on. Välja laenataksegi neid selle pärast, et nad saaksid pidevalt mänguaega heal tasemel. Mingit reservide liigat ei anna võrreldagi Inglise esiliiga taseme, veel vähem Premmi tasemega. Saksamaal ja Hispaanias võtavad suurklubide reservmeeskonnad osa päris liigast, mis võimaldab anda noortele kõrgema tasemega mänge misläbi on üleminek reservidest esindusmeeskonda palju sujuvam kui Inglismaal.

      Kommentaar


        Väga õnnetu ma pole, võib-olla oleks olnud järjekordne flop, aga noh oleksid ei maksa midagi. Mind paneb hämmastama, et miks jäetakse alati viimasele minutile - nagu tüüpiline eestlane. Miks ei võiks varem hakkata pihta? Näiteks üli chill oli, kui Torres toodi Liverpooli - kõik läks nagu libedalt ja rahulikult. Viimased aastad on kuidagi vale suund võetud või ma ei tea. Kuna ise ei tegele seal otseselt, siis väga raske kedagi süüdistada. Me võime siin kõik eeldada, aga me kunagi ei tea, mille tagasi asi on/oli.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jose Vaata postitust
          Kuna ise ei tegele seal otseselt, siis väga raske kedagi süüdistada.
          Ahaa! Otseselt ei tegele aga kaudselt oled ikka asjapulk Liverpooli üleminekutega seoses? Sellisel juhul lasub sul kindlasti kasvõi väike osa süüd, et ühtegi uut mängijat jaanuaris ei tulnud.

          Kommentaar


            Palju on klubisid, kes maksavad selgelt üle mängija tegeliku väärtuse. 'pool on seda korduvalt samuti teinud nagu kõik teavad. Seepärast on praegu ilmselgelt müüja turg, eriti kusagil ida-Ukrainas.
            Ayre säkkimisest poleks ilmselt suuremat abi - tema ei saa maksta rohkem kui klubi omanikud lubavad. On võetud konservatiivne joon, küllap sellel on omad põhjused. Jänkid otsustavad, nende raha.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Asja positiivne külg on ju et 16m jäi alles?! Suvel leiame veel 16m juurde ja ostame kellegi õite häää!

              Kommentaar


                Konoplyanka Konoplyankaks, ründes pole praegu halvad ajad, aga miks ei toodud kaitsesse kedagi. Ja De Jongi oleks võinud ka laenata kui võimalus oli.

                Kommentaar


                  Tere hommikut. Ma ei oska kirjeldada seda pettumust, mis minus hetkel on. See on kohutav mis selles klubis toimub.
                  Vaadake seda Ayret, see näeb välja nagu alkohoolik ja kodutu, kellele on ülikond selga pandud. Kes sellist orparit tõsiselt võtab ?
                  Cuenca, Tello, Mvila, De Yong, Yarmolenko, Konoplyanka. Nimed keda taheti aga kellega tehinguni ei suudetud jõuda. Võin ükskõik kellega siin ükskõik mille peale kihla vedada. et ManU lõpetab Liverpoolist eespool. See tähendab ühte asja. CL jääme me välja. Kuna meil on klounid juhatuses. Täiesti vttus ma olen täitsa läbi sellest neverending storist.

                  Kommentaar


                    liverpoolil ainuke tõsisem ja suurem away mäng see hooaeg manuga, teised on peetud selle sama squadiga ja ollakse neljandad. ma ei soovita päris ükskõik mille peale seda betti vastu võtta

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                      liverpoolil ainuke tõsisem ja suurem away mäng see hooaeg manuga, teised on peetud selle sama squadiga ja ollakse neljandad. ma ei soovita päris ükskõik mille peale seda betti vastu võtta
                      Olen piisavalt kaua jalgpalli juures olnud. Usu mind, et lõpetate eespool. Teil kolm uut meest ju. Mata, RVP ja kohe ka Rooney. Mängupilt totaalselt teine.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Redman Vaata postitust
                        Medical & personal terms were done, #LFC had triggered buyout clause. Owner refused to sign paperwork. (Vinny O'Connor - see mees, kes seal SSN Liverpooli asju kajastas)
                        sport-express kasutas eilse üleminekute laivi puhul sama väljendit, mida ka paar a-t tagasi, kui Konopljanka EMil suurklubidele silma jäi, et Dnepri omanik ei soovi mingi hinna eest oma tähtmängijast loobuda
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                          Võin ükskõik kellega siin ükskõik mille peale kihla vedada. et ManU lõpetab Liverpoolist eespool.
                          Kui nii kindel oled, siis võta mu kihlvedu vastu. Postitasin selle mingi pool kuud tagasi, aga keegi pole julgenud vastu võtta
                          http://foorum.soccernet.ee/showthrea...okontor/page11 - 2. post seal lehel

                          Kommentaar


                            Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                            Ahaa! Otseselt ei tegele aga kaudselt oled ikka asjapulk Liverpooli üleminekutega seoses? Sellisel juhul lasub sul kindlasti kasvõi väike osa süüd, et ühtegi uut mängijat jaanuaris ei tulnud.
                            Jah, väikse osa võtan küll enda peale - olin kaks nädalat puhkusel.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                              Kui nii kindel oled, siis võta mu kihlvedu vastu. Postitasin selle mingi pool kuud tagasi, aga keegi pole julgenud vastu võtta
                              http://foorum.soccernet.ee/showthrea...okontor/page11 - 2. post seal lehel
                              Võtaksin ainult siis vastu sellise beti, kui Barca-City välja jääks sealt ütlustest.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Võtaksin ainult siis vastu sellise beti, kui Barca-City välja jääks sealt ütlustest.
                                Soovid endale beti raskemaks teha?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X