320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga vinge, aga kui Anfield Road nimetatakse ümber mingiks Lucozade Standiks on kuritegu andestamatu.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Anfieldi kohal on homme mängu ajal lennukit oodata, sabas mingi Dare to dream jne blablabla. Ei ole enam väga originaalne.

      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Olen ärevil ja und ei tule. Homne mäng on kõige raskem, kui arvestada asjaolusi.

        Kommentaar


          Stiiiiv Gerraaard Gerraaard, hes Better than Frank Lampaaard, Hes better than anyyyone, oh Steeve Gerrard...Geerard, Hes big and hes f**king haaaard, Stiiiiiiv Gerrraaaaaaaaaaard.

          3 kuud merel möödusid ühe Inglise poisi ja selle lauluga, siiamaani kummitab.. ohg stiiiv gerrard gerrard...
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Kes foorumlastest Mad Murphysse liikumas on? Ja mis kellast? Viiks näod ja nimed kokku.
            FC Flora

            Kommentaar


              Tundub, et kõik planeedil elavad inimesed vaatavad seda mängu, hea aeg näidata maailmale, kui hästi me suudame mängida.

              Kommentaar


                Suarez lööb kübara täna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jose Vaata postitust
                  Tundub, et kõik planeedil elavad inimesed vaatavad seda mängu, hea aeg näidata maailmale, kui hästi me suudame mängida.
                  mina ei vaata.
                  ise on vaja mängida.
                  tell your mother, we are hooligans!

                  Kommentaar


                    Liverpool team: Mignolet, Flanagan, Sakho, Skrtel, Johnson, Gerrard, Henderson, Coutinho, Sterling, Suarez, Sturridge.

                    Liverpool substitutes: Jones, Toure, Agger, Aspas, Moses, Allen, Lucas.

                    Kommentaar


                      Jällegi viimasel ajal kombeks saanud formatsioon suurtes mängudes. Coutinho on arvatavasti võtmemängija - peab kõvasti tööd rügama ning City kõrget liini söötudega lahti harutama.

                      Kommentaar


                        Sama punt on Anfieldil Evertoni, Arsenali ja Spursi purki pannud. Võimalik et ka Manu, aga ei ole kindel. Eeldasin või lootsin, et Allen ehk alustab, aga Rodgers väga midagi tagasi ei hoia ja läheb ründavalt peale. Samuti ehk Sakho asemel oleks lootnud Aggerit näha, Sakho ja Skrtel on minu jaok koos mängides natuke liialt rabedat, Aggeriga koos on nagu veits libedamalt läinud.
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Raske mäng, 1-1 ilmselt kõige tõenäolisem, samas loodaks ikka võitu . YNWA!

                          Kommentaar


                            Miks nii tänased mängud kui ka eilsed algasid sellisel kummalisel kellaajal? Mul vist kuskil miskit märkamata jäänud....

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tarry Vaata postitust
                              Miks nii tänased mängud kui ka eilsed algasid sellisel kummalisel kellaajal? Mul vist kuskil miskit märkamata jäänud....
                              Hillsborough 25. aastapäev, toona juhtus see õnnetus 6. minutil ja 7. minut on nüüd niiöelda "leinaminut".

                              Kommentaar


                                vabandust et loll küsimus aga keegi mõne hea lingi mängu vaatamiseks saab visata

                                Ettetänades

                                Kommentaar

                                Working...
                                X