320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Juba mõned kuud tagasi kirjutasin, et need Coutinho löögid, võivad väga väärtuslikuks osutuda. Siis küll ta lahmis selliseid muidugi lootusetult mööda. Rõõm näha, et kutt sellise arengu teinud. Sturr jättis ka ikka ühe korraliku maasika Suarezele lükkamata. 3 järgmist mängu ilma Hendersonita. Tüüp on laksanud praktiliselt terve hooaja kõikides mängudes algusest lõpuni. 34 mängu 3038 minutit, mis teeb keskmiseks 89 minutit. Tema puudumine tekitab muret, aga ma usun, et Allenil ja Lucasel peaks tuhhi ikka kõvasti olema. Eks saame Hendo ja vajadusel Sturri kohad täidetud, aga pingilt ei jää meil siis enam mitte persetki võtta. Alberto, Aspas, Moses.....ei julge mõeldagi....jälle keegi noortest satsi vaja tuua, aga sellisel ajal noored väljakule saata on kas käsi kullas või.......Tiitlilootus igatahes elab täiega edasi YNWA!!!

    Kommentaar


      aitäh!
      Soovin teile edu ja tõsiselt loodan, et panete liiga kinni!

      Kommentaar


        Legend! See mees väärib Premmi võitmist.

        Kommentaar


          Algselt postitas zip Vaata postitust
          Legend! See mees väärib Premmi võitmist.

          Sterlingu naer 36 sekundil võtab hästi kokku need emotsioonid mis peale mängu olid ja on

          Kommentaar


            Kõige pealt tahan ma vabandust paluda oma naabrite ees. 4 mängu veel jäänud ja ma ei saa lubada, et ma järgnevad mängud vaiksem olen. Kuna ma olen kõik selle hooaja mängud kodus vaadanud siis ebausk kuskile mujale mängu vaatama minna on suur. Et jinxin ära midagi või nii.

            Esimene poolaeg tip top. Ainult peale 2-0 eduseisu hakati lollusi tegema, isetsema. 2 väravat ei ole mingi edu nagu eile ka tõestati. Teine poolaeg oli täpselt samasse ämbrisse astumine nagu hooaja esimesel poolel tegime. BR'i kala mõneti. Kui ta mõte oli suunitlus kaitsvamaks muuta ja siis vasturünnakutega nõelata, oleks pidanud kellegi asemel Lucas või Allen sisse toodama. Aga ok las olla.

            Õnne oli ka. LS teine kollane (kuigi see mille eest ta kollase sai oli väga lamp), Skrteli käsi seal lõpus.... Aga noh teisest küljes karma? Talvel Manchesteris jäeti nii mõndagi vilistamata ja vilistati seda mida poleks pidanud.

            Osad soovivad õnne tiitli puhul. Millise tiitli? Kui ma vaatan tabelit, siis ei ole ju mitte midagi muutunud. 'poolil on täpselt sama kohustus kõik mängud võita nagu enne. Ja pinge on nüüd meie peal. Kes ütleb, et ei ole valetab. Üks mäng korraga, üks mäng korraga, üks mäng korraga....

            Kommentaar


              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
              Osad soovivad õnne tiitli puhul. Millise tiitli? Kui ma vaatan tabelit, siis ei ole ju mitte midagi muutunud. 'poolil on täpselt sama kohustus kõik mängud võita nagu enne. Ja pinge on nüüd meie peal. Kes ütleb, et ei ole valetab. Üks mäng korraga, üks mäng korraga, üks mäng korraga....
              Täiesti tõsi. Matemaatiliselt pole me veel isegi TOP4 kindlustanud.
              Sturridge'i lugu on väga ebameeldiv. Hendo on Lucase-Alleni kombinatsioonis ja keskvälja ümbermängimisega vast kuidagi asendatav, aga Sturri puudumine tähendaks meie jaoks veidi teist mängu. Talvel saadi küll hakkama nii, et Suarez on üksi ees, aga rünnak on vastase jaoks siis märgatavalt ettearvatavam. Loodame, et üle ühe mängu siiski vahele jätma ei peaks.
              Täna on eilsest ikka eelkõige meeles see perfektne avapoolaeg. 'pool on nii mõnedki sellised sel hooajal pakkunud, aga eilne oli vist ikkagi teistest üle. Lihtsalt nii kindel tundus see mäng - vähemalt 40 minutit küll. Tänu rünnaku efektiivsusele oleme selle üle suutnud elada, et 90 minuti löögirusikaks ei jätku veel meestes jõudu.
              Norwich võitleb elu eest ja näitas laupäeval päris head mängu. Nad lihtsalt ei saa palli väravasse ja see muidugi meile sobib. Nagu peaks sobima ka nende üsna rabe ja aeglane kaitseliin. Aga mäng ei pruugi tulla kerge.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Dare to dream. Kui tiitel peaks tõesti Liverpooli tulema, peale pikka pikka ootamist, oleks see lihtsalt liiga sürr.
                Valasin koos Steve G-ga peale lõpuvilet paar rõõmupisarat. Massiivne võit peamise konkurendi üle oli tõsiasi.
                Teine poolaeg oli muidugi täielik koshmaar, palju lolle pallikaotusi, ning valesööte. City tuli kiiresti mängu tagasi ja oleks Dzeko või Aguero enda võimalused ära löönud, oleks siin teemas täiesti vastupidine õhkkond.
                Kuid õnneks karistas Coutinho Kompany vea ära, ning siin me nüüd oleme. Kõik on meie endi teha.

                Kui keegi pakub suvel Suareze eest miljoneid, siis mina müüks ta maha. Kuigi on ta olnud see hooaeg täiesti fenomenaalne, on ta siiski viitsütikuga pomm, mis võib plahvatada väga valel ajal. Oli hästi näha kuidas city mängijad provotseerisid Suarezt, kuid seekod läks õnneks - mees püsis mängu lõpuni platsil.
                Ükski mängija pole suurem kui klubi. Me saaksime selles rahhist, mis tuleks Suareze müügist, paar täitsa head täiendust teha.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Norwich võitleb elu eest ja näitas laupäeval päris head mängu. Nad lihtsalt ei saa palli väravasse ja see muidugi meile sobib. Nagu peaks sobima ka nende üsna rabe ja aeglane kaitseliin. Aga mäng ei pruugi tulla kerge.
                  Kui midagi on maailmas kindel, siis see on Liverpooli ~viieväravaline võit ja Suareze hat-trick Norwichi vastu. Täiesti hale kuidas Norfolki mehed iga aasta end punastel scouseritel vägistada lasevad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Kes see habemik on?
                    Pedro Philippou

                    Mingil põhjusel ta kunagi mulle juba silma jäänud...DSiga vist poseeris. Lühidalt öeldes on tegemist massööriga, kes kihnu-saarte tippudega koostööd teinud, teeb .
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                      pellegrini on mulle kuidagi sümpaatse mulje jätnud - väga härrasmehelik.
                      ootas platsi ääres SG juubeldamise ära, et kätt suruda.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Naiste FA kapis läheb 27. aprillil tubliks madinaks kui veerandfinaalis on 'pooli vastaseks Everton. Poolfinaali jõudmise korral ootab paari Portsmouth v Notts County võitja.
                        Sel nädalal algab ka Inglismaa naiste superliiga, kus meie daamidel mäletatavasti liigatiitel kaitsta.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          U21s team to face Everton U21s tonight: Fulton, Randall, Smith, Paez, Jones, Rossiter, Peterson, Williams, Dunn, Teixeira, Lussey.

                          link
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zip Vaata postitust
                            Legend! See mees väärib Premmi võitmist.

                            video
                            Tõsiselt ilus ja meeldejääv hetk. Muidugi annaks sellele juurde see, kui seda vaimu Norwichis ka reaalselt jätkub

                            Kommentaar


                              U21 vs Everton 1:1. Esikoht jääb Chelsea ja ManCity viimaste mängude taha (kõlab tuttavalt), aga esinelik jätkab niikuinii veel play-offidega. Vaatasin teist poolaega veidi ja mängu meil suurt enam polnud. Everton surus, nii et klassi sai näidata peamiselt stiilne keskkaitsja Lloyd Jones ja Jordan Rossiter mõne imeilusa passiga keskväljal. Küllap need kaks ka selle satsi parimad on, sest näiteks Teixeira mäng käib liialt üles-alla.
                              Üldiselt on U21 kõiki meie väljalaenamisi arvestades ikka väga hästi hakkama saanud.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Never forget:

                                Meeskond oli kohal

                                Echo esilehekülg:

                                Ka põline vaenlane Manchesterist avaldas kaastunnet, respekt

                                Ja lõpuks pidas Evertoni päälik ühe ilusa kõne, respekt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X