320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma arvan, et see Mourinho taktika haip hoitke oma teemas. Tänase mängu saatuse otsustas ühe venna eksimus, mitte kellegi taktikaline ülemängimine. Mõlemad meeskonnad mängisid täna oma trumpidele.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Pärast selle video nägemist kahtlen kas Stevie G ikka on premmi tiitlit väärt.
      Jõuluvana võib oma video endale sisse istuda. Täna tõi chelseale võidu AINULT meie kapteni libastumine ja muud mitte midagi. Pole siin mõtet mingist taktikalisest geniaalsusest rääkida. Minult ei saa selline sats mitte grammigi respekti, kes juba kolmandal minutil aega hakkab venitama. ANTIJALGPALL. Siiralt loodan, et Mou ei võida mitte midagi ja saab chelseast jälle kinga. Midagi pole veel kadunud! Everton peab tiitli Liverpooli tooma YNWA

      Kommentaar


        Lisatud failid

        Kommentaar


          Noo see tulemus oli küll minu jaoks täielik katastroof. Faking Chelsea tuli lihtsalt bussi parkima - Mourinho tüüpiline taktika, kõik palli taha ja jäävad ootama vastase eksimust või standart olukorda, aga nii juhtuski. Suutsime libastuda sõna otses mõttes ning palun väga, see taktikaline geenius tegi meile jälle ära.

          Täna me ei mänginud nagu tavaliselt, liikumised olid kehvad ja olime ebakindlad. Chelsea kaitses hästi ning lihtsalt ei tulnud täna meil kellegi midagi välja. Kas närvid ütlesid üles meestel?

          Siiski, mida te halate ? Me oleme hetkel esimsel kohal ja oleme teinud/tegemas suurepärast hooaega, mille üle ei saa mitte kuidagi nuriseda, kuigi jah enam pole meie enda kättes niivõrd-kuivõrd. Nüüd vaatame tulevikku ehk Palace järgmine lähme ja võidame ära ! Unustame tänase mängu ära ning liigume edasi. See pole veel läbi !! Mina veel usun !!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas Jose Vaata postitust
            Siiski, mida te halate ? Me oleme hetkel esimsel kohal ja oleme teinud/tegemas suurepärast hooaega, mille üle ei saa mitte kuidagi nuriseda, kuigi jah enam pole meie enda kättes niivõrd-kuivõrd. Nüüd vaatame tulevikku ehk Palace järgmine lähme ja võidame ära ! Unustame tänase mängu ära ning liigume edasi. See pole veel läbi !! Mina veel usun !!!!
            Täpselt, ükskõik mis juhtub ulme hooaeg on olnud sellegipoolest. Ja kui sellest ei piisa siis minule isiklikult pakub hulga lõbu ka nähes kui õnnelikud on chelsea fännid, et nad ainult 2p kaugusel meist on, Borini värav ikka kipitab neil
            Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

            Kommentaar


              Teenitud võit muidugi Chelseale, penalti jäi ka neile andmata. Nüüd peab City libastumisele lootma. Mannone'i (Man City-Sunderland) ning Gerrardi eksimused keerasid kõik City kasuks.

              Kommentaar


                Meil on maailma parimad fännid.
                Mäng oli tegelikult taskus, kuid Steve libastumine tõi kaotuse majja. Fännid andsid koheselt mõista, et nemad hukka ei mõista. Sturridge eliminineeriti Chelsea poolt täielikult, Sterling samuti. Sakho oli kehva (või oli Ba hea , Johnson on uimerdav kana, kellele annaks kannaga vastu pead.
                Olid omad võimalused, Scwarcher tegi paar head tõrjet, kuid ei midagi ebainimlikku. Chelsea kasutas omad võimalused pea 100% ära.
                Midagi oli nagu puudu, aga ei teagi mis. Õnn?
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                  Midagi oli nagu puudu, aga ei teagi mis. Õnn?
                  Lucas -> Henderson

                  Kommentaar


                    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                    Sakho oli kehva (või oli Ba hea
                    Sakho võitis kõik 1 vs 1 duellid Ba vastu, Liverpooli parim mängija 1. poolajal, samas ma teist poolaega ei vaadanud, kuid foorumeid lugedes Ba küll kelleltki kiidusõnu ei saanud (v.a värav).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Sakho võitis kõik 1 vs 1 duellid Ba vastu, Liverpooli parim mängija 1. poolajal, samas ma teist poolaega ei vaadanud, kuid foorumeid lugedes Ba küll kelleltki kiidusõnu ei saanud (v.a värav).
                      Mis kuradi 1 vs 1 duellid. Mis need veel on? Kui Ba võidab palli endale, samal ajal kui Sakho katab teda, ei lähe duellina kirja? Päris mitmes olukorras omas Ba Sakhot. fakt
                      Seetõttu eelistaks Aggerit viimastes mängudes.
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Sakho võitis kõik 1 vs 1 duellid Ba vastu, Liverpooli parim mängija 1. poolajal, samas ma teist poolaega ei vaadanud, kuid foorumeid lugedes Ba küll kelleltki kiidusõnu ei saanud (v.a värav).
                        Ba kriitika vist sellest et tüübi söödud läksid metsa, palli sai ta küll paar korda kindlasti enda omaks üksi ees olles
                        Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Long John Vaata postitust
                          Kas ma olen ajast maha jäänud, või võitis chelsea täna mingisuguse karika?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                            Kas ma olen ajast maha jäänud, või võitis chelsea täna mingisuguse karika?
                            Tegime suure sammu, et teie nina alt see ära võtta küll

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                              Tegime suure sammu, et teie nina alt see ära võtta küll
                              Chelsea on küll ikka väga outsider ikka, pigem lihtsalt andsite cityle võimaluse see punastelt ära näpsata
                              Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ChelseaFC
                                Kahju, et sa aru ei saanud esimese korraga, aga seda ma üritasingi oma postitusega edasi öelda.
                                Mul küll ei ole
                                Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                                Kommentaar

                                Working...
                                X