320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    hoidke nüüd Evertonile pöidlaid, et Citylt punkte rööviks!!

    Kommentaar


      Loodetavasti ulatab Everton täna oma abikäe
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Loodetavasti ulatab Everton täna oma abikäe
        huinjaa, näha on et neid ei koti, Howardit kohe eriti. Isegi lasti vaheajal esimese asjana Oasise Masterplani
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Eks oligi naiivne loota, et Everton siin täna mingeid teeneid teeks.
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Mina küll ei ütleks, et Everton väga lõdvaga peale on läinud.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Kui nüüd vaadata tiitli poole, siis arvatavasti Manchester City üsna kindlalt võtab oma. Väga väikene võimalus on arvatavasti West Ham, kes äkki oma hea kaitsva mängustiiliga suudaks viiki teha ? Põhimõtteliselt kui suudaksime mõlemad mängud lüüa +6 väravat ja ise nulli peal hoida, siis oleks samuti mingisugune võimalus. Kuid arvan, et isegi kõige optimislikum fänn seda ei arva. Peame ise mõlemad mängud võitma ning lootma, et City komistab. https://www.youtube.com/watch?v=WdFLIewHMCs https://www.youtube.com/watch?v=gDrulkgZ5ms

              Kommentaar


                Peamine, et Jose oma sinise poniga enam mingit võimalust ei saaks..

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Peamine, et Jose oma sinise poniga enam mingit võimalust ei saaks..
                  +1
                  Loodetavasti Abra jätkab oma stiili ning tiitliteta hooaja järel teda enam liigas ei ole ka.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    +1
                    Loodetavasti Abra jätkab oma stiili ning tiitliteta hooaja järel teda enam liigas ei ole ka.
                    Krt kardan veel seda et nii live kui city komistavad ja see sinine buss täis mis iganes hobuseid pargib ennast üksi võiduka lõpuni
                    Gunner since 97

                    Kommentaar


                      Algselt postitas manni Vaata postitust
                      Krt kardan veel seda et nii live kui city komistavad ja see sinine buss täis mis iganes hobuseid pargib ennast üksi võiduka lõpuni
                      'pool komistabki tõenäoliselt, kuid vaevalt seda shitty enam teeb.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas manni Vaata postitust
                        Krt kardan veel seda et nii live kui city komistavad ja see sinine buss täis mis iganes hobuseid pargib ennast üksi võiduka lõpuni
                        Väga ebatõenäoline. Selleks peaks nii City kui Liverpool kas ühe oma kahest mängust kaotama või oma mõlemad kaks mängu viiki mängima ja Chelsea mõlemad võitma. Isegi kui City ja Pool korra komistavad ja ühe viiki mängivad ja teise võidavad, siis kõigil kolmel oleks 84p, mis oleks küll vist esmakordne aga Chelseal poleks vv'ga mingit võimalust.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Peamine, et Jose oma sinise poniga enam mingit võimalust ei saaks..
                          Sellega siis nyyd v2hemalt yhel pool.

                          Kommentaar


                            See väravatevahe reegel on ülimõttetu imo, võiks lugeda omavahelised mängud nagu Hispaanias. City jääks küll ka siis peale (juhul kui kumbki ei komista), kuid oleks natukene loogilisem. Vähemalt Chelsea pojad jäävad peaaegu raudkindlalt seljataha.
                            Teemasse ka - Suarez kütab homme 5.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas TorresFan99 Vaata postitust
                              See väravatevahe reegel on ülimõttetu imo, võiks lugeda omavahelised mängud nagu Hispaanias. City jääks küll ka siis peale (juhul kui kumbki ei komista), kuid oleks natukene loogilisem. Vähemalt Chelsea pojad jäävad peaaegu raudkindlalt seljataha.
                              Teemasse ka - Suarez kütab homme 5.
                              Mina eelistan väravatevahet omavahelistele mängudele. Esimene näitab stabiilsust hooaja jooksul. Teine aga seda, kellel sattusid omavahel mängides paremad päevad olema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                                Mina eelistan väravatevahet omavahelistele mängudele. Esimene näitab stabiilsust hooaja jooksul. Teine aga seda, kellel sattusid omavahel mängides paremad päevad olema.
                                Natukene vaidleks vastu selle väravatevahe koha pealt.. Võtame sel aastal tegusid tegeva Atletico Madridi eelkõige, meeskond kes mängib ilusat ent kaitsest lähtuvat jalgpalli - Ilmselgelt ei löö nad 5+ väravat nii tihti nagu seda teevad hetke suurimad konkurendid liigas, Barcelona ja Real Madrid. Väravatevahe soosib eelkõige äärmiselt lahtise ja ründava suunitlusega tiime - Atletico ei pargi sul mingit bussi, aga samas on ka 1-0 või 2-1 samuti 3p väärilised võidud. Minu sümpaatia on 60/50 selles olukorras omavaheliste mängude peal eelkõige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X