320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    See peaks ka selgitama, mis on aasta fännide ja tavaliste poolehoidjate vahe. Ma pole kunagi ühtegi preseasoni mängu näinud ega nende tulemustest end häirida lasknud. CL qualification mänge sai küll omal ajal vaadatud. Pubis, läpakast, striimi.
    Ei selgitanud. Või õigem oleks õelda, et ma ei saa aru millest sa räägid. Mul tõsiselt samamoodi täiesti savi, kes selle mängu võitis ja kuidas see mäng kulges. Küsimusi tekitas osade meeste valik ja Rodgers lõikaski sellega näppu kui Borini endal õlga vigastas. Samasuguse asja eest käis noormees 2 hooaega tagasi operatsioonil ja istus pool aastat laatsaretis. Praegu räägitakse et õnneks operatsiooni pole tarvis. Oleks mees tõsisemalt viga saanud (ja 14m ülemineku asemel järgmised pool aastat vigasena klubi hingekirjas olnud), siis oleksid ilmselt tavalised poolehoidjad suht kettas siin praegu. Ainus põhjus kell 2-3 öösel seda mängu vaadata oleks olnud kui Markovic oleks mänginud.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      aga miks Lallana ei mängi, samas kui Lambert on paar mängu kaasa teinud juba?

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        See peaks ka selgitama, mis on aasta fännide ja tavaliste poolehoidjate vahe. Ma pole kunagi ühtegi preseasoni mängu näinud ega nende tulemustest end häirida lasknud. CL qualification mänge sai küll omal ajal vaadatud. Pubis, läpakast, striimi.
        Eks ole see igaühe enda asi, kuidas,mis ja kui palju keegi vaatab. Mind hämmastas see suhtumine, et kui mingit "tuntud nime pole", siis pole üldse mõttet vaadata.

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          aga miks Lallana ei mängi, samas kui Lambert on paar mängu kaasa teinud juba?
          Lambert tuli puhkuselt varem tagasi, et pre-season täies mahus kaasa teha.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jose Vaata postitust
            Eks ole see igaühe enda asi, kuidas,mis ja kui palju keegi vaatab. Mind hämmastas see suhtumine, et kui mingit "tuntud nime pole", siis pole üldse mõttet vaadata.
            Oijommajoo ma ütlen selle peale. Lisaks pole kõigil meil hetkel suvevaheaeg.
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Algselt postitas Redman Vaata postitust
              Oijommajoo ma ütlen selle peale. Lisaks pole kõigil meil hetkel suvevaheaeg.
              Ka minul mitte.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jose Vaata postitust
                Ka minul mitte.
                Aga mõned meist peavad hommikul vara ärkama

                Kommentaar


                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  Aga mõned meist peavad hommikul vara ärkama
                  Sama siin, ma ütlen veelkord, ma ei pane üldse kellegi pahaks seda, et keegi ei vaadanud vms. Vaid seda suhtumist - "Suhteliselt arusaamatu rivi. Selle jama pärast pole küll mõttet üleval olla." Na**i sa üldse siis kell 2 öösel postitad, kui hommikul vaja ärgata? Kui oleksid "lahedamad" vennad mänginud, siis see hommikune ärkamine ei ole nii hull või? ($$$ see pole sulle mõeldud)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jose Vaata postitust
                    Sama siin, ma ütlen veelkord, ma ei pane üldse kellegi pahaks seda, et keegi ei vaadanud vms. Vaid seda suhtumist - "Suhteliselt arusaamatu rivi. Selle jama pärast pole küll mõttet üleval olla." Na**i sa üldse siis kell 2 öösel postitad, kui hommikul vaja ärgata? Kui oleksid "lahedamad" vennad mänginud, siis see hommikune ärkamine ei ole nii hull või? ($$$ see pole sulle mõeldud)
                    Ma ei viitsi sellel OT teemal siin pikalt jaurata. Paned minu suhtumist pahaks, no eks tuleb selle teadmisega elada (kuigi minu suhtumisest sa aru ei saanud).
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      http://www.youtube.com/watch?v=BJu_9W2aZDI

                      Siin Markovici parim video. Uskumatu kiirus. Sterling-Sturridge-Markovic kiirusega kontrale võib imet teha.
                      Tuleb tunnistada, et see on minu jaoks kõige põnevam täiendus, poiss 20 ka alles.
                      Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
                        http://www.youtube.com/watch?v=BJu_9W2aZDI

                        Siin Markovici parim video. Uskumatu kiirus. Sterling-Sturridge-Markovic kiirusega kontrale võib imet teha.
                        Tuleb tunnistada, et see on minu jaoks kõige põnevam täiendus, poiss 20 ka alles.
                        On tõesti kena vaatepilt. Eks põhiküsimus on, kuidas ta Inglismaal kohaneb. Potensiaal Kopi soosikuks saada on poisil täiesti olemas.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar




                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            hahaha, see viimane pilt

                            Kommentaar


                              Muidu seoses viimase OT teemaga, et kes vaatasid mänge ja kes mitte, siis näiteks eelmine aasta jõudsin kohapeale päris palju ja ülejäänud mängud said telekast ära vaadata ja vist ei jäänud mitte ühtegi mängu vahele väljaarvatud FA Cupi 3 või 4 ringi, Bournemouthi vastu. Aga muidu vaatan igat pre-season mängu ka huviga, aga näiteks Roma vastu jäi ka mul vahele, kuna hommikul oli vaja 7.20 tõusta, et tööle jõuda. Oleks olnud aga isegi suvaline league cupi mäng, oleks ilmselt vaadanud. Kas sellepärast vähem fänn oled ? Ei usu... lihtsalt kuna kõik liverpooli mängupäevad broneerin töölt juba eos vabaks, siis mõtlesin, et midagi peab ohverdama ka ja pigem pre-seasonil tuua ohverdusi, kui õigel hooajal. Aga järgmisi mänge ei tahaks maha magada, kuidagi imelik oli magada LFC mängu ajal...

                              Kommentaar


                                Ben Smith ‏@BenSmithBBC 10m
                                Southampton defender Dejan Lovren will undergo a medical with Liverpool over the weekend #LFC #SaintsFC

                                James Pearce ‏@JamesPearceEcho 3m
                                #LFC have agreed £20m deal for Lovren. Defender likely to have medical in Liverpool tomorrow.

                                Kas nüüd lõpuks on jutul ka tõepõhi all?
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X