320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma olen ziruu vs Destro betiga nõus kui soovid.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      ma olen ziruu vs Destro betiga nõus kui soovid.
      Sturridzit ei pane potti ?
      Hea küll Giroud vs Destro viiekas vahele Ülalpoolnimetatud tingimustel
      Esimesele hakkajale Pooli fännile pakun samadel tingimustel Giroud vs Sturridge välja

      Win-win bet minu jaoks - saan kas hooaja lõpus rõõmustada väravasaju üle või siis jälle ühe põhjuse miks prantsuse ilueedut kiruda.
      PS - kui viiki jäävad noh siis ei saa kumbki pool raha - loeb ainult see, kes rohkem lööb. Mingeid mängude arve ja selliseid ei hakka lugema ja ainult liigas.

      Kommentaar


        kahju, et Agger tõenäoliselt või siis Skrtel lahkuma peab.Kõige pealt võiks Kolo´st lahti saada.
        Aga Moreno diil ei läinud ka vist läbi?Miks?

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Pakun kihlveo

          Daniel Sturridge vs Mattia Destro väravad premmis ja serie a-s 2014/15 hooajal.

          Mina ütlen et itaalane lööb rohkem, Sina ütled et neegeringlane lööb rohkem.

          * - viigi korral kihlvedu tühistatakse
          * - kui vähemalt üks meestest suvel või talvel klubi vahetab, kihlvedu tühistatakse
          * - kui vähemalt üks meestest mängib alla 15 mängu (vigastus?), kihlvedu tühistatakse.
          * - Kaotaja maksab võitjale 100EUR ülekandega 2015 mai lõpuks.
          * - võtan endale õigus täiesti tundmatute vendadega mitte kihlvedu sõlmida.
          Kui oled nōus kihla vedama minuga, siis diil!

          Kommentaar


            Algselt postitas malagar Vaata postitust
            Sturridzit ei pane potti ?
            Hea küll Giroud vs Destro viiekas vahele Ülalpoolnimetatud tingimustel
            Esimesele hakkajale Pooli fännile pakun samadel tingimustel Giroud vs Sturridge välja

            Win-win bet minu jaoks - saan kas hooaja lõpus rõõmustada väravasaju üle või siis jälle ühe põhjuse miks prantsuse ilueedut kiruda.
            PS - kui viiki jäävad noh siis ei saa kumbki pool raha - loeb ainult see, kes rohkem lööb. Mingeid mängude arve ja selliseid ei hakka lugema ja ainult liigas.

            teeme selle Giroud vs Sturridge diili !

            Kommentaar


              Algselt postitas Jose Vaata postitust
              Kui oled nōus kihla vedama minuga, siis diil!
              diil. panen Kihlveo teemasse

              Kommentaar


                Algselt postitas Jose Vaata postitust
                teeme selle Giroud vs Sturridge diili !
                okei käpad löödud

                Kommentaar


                  raha pillutakse nii klubist kui foorumist
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Ma ei tea, kas siit on läbi käinud, kuid Prantsusmaal pasundatakse küll, et Origi on Liverpooliga 5-aastase lepingu sõlminud, kuid hooajaks tagasi Lille'i laenule saadetud.

                    Lisaks olevat Remy medicalist läbi kukkunud just selle südameprobleemi tõttu, mis tal kunagi Marseille's avastati, kuid see pole seni teda mängimast seganud aga kuna Borini polevat nõus lahkuma, siis seetõttu Remy'd arstlikust kontrollist läbi ei lastud. Ehk siis midagi sarnast Cissokho kurikuulsate hammaste saagale AC Milani arstlikus kontrollis. Seda siis liialdatult öeldes, sest südame probleeme päris katkiste hammastega võrrelda ei saa.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                      raha pillutakse nii klubist kui foorumist
                      Kui nii lahkelt pakutakse , võtan alati vastu.

                      Kommentaar


                        Olen nõus sümboolse viieka peale kihla vedama, et Costa lööb rohkem kui Giroud, Sturridge või Destro.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Olen nõus sümboolse viieka peale kihla vedama, et Costa lööb rohkem kui Giroud, Sturridge või Destro.
                          Mu meelest palju huvitavam oleks nt Torres liigas vs mõni Liverpooli või üldiselt normaalse väravanospliga keskkaitsja kõikides sarjades kokku.
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jose Vaata postitust
                            Kui nii lahkelt pakutakse , võtan alati vastu.
                            eks me näe

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Olen nõus sümboolse viieka peale kihla vedama, et Costa lööb rohkem kui Giroud, Sturridge või Destro.
                              hea küll Costal on Cesc, Giroudil Özil.
                              Teeme ära sümboolse viieka peale

                              Kommentaar


                                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                                hea küll Costal on Cesc, Giroudil Özil.
                                Teeme ära sümboolse viieka peale
                                sa ikka saad aru, et Liverpooli puhul tähendab "sümboolne viiekas" reaalsuses kahekümneviiekat?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X