320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    sa ikka saad aru, et Liverpooli puhul tähendab "sümboolne viiekas" reaalsuses kahekümneviiekat?
    25 aastat tagasi võideti viimati inglise meistriliiga? Enamus foorumi kasutajatest polnud sel ajal veel sündinudki..

    Kommentaar


      plöga...
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        sa ikka saad aru, et Liverpooli puhul tähendab "sümboolne viiekas" reaalsuses kahekümneviiekat?
        Antud kihlvedu ei puuduta Liverpooli. Seega teie sümbolismus teemasse ei lähe

        Kommentaar


          kuulukad, et Agger barcasse ja Lavezzi Pooli

          Kommentaar


            Lavezzist pole ma midagi kuulnud, kui mõelda, siis tundub veidi isegi loogiline. Agger samas olla juba USA tuurilt tagasi Melwoodis ja minemas ta on.
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Yan Dhanda, Liverpooli ründaja, kellest te veel kuulnud pole.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                Lavezzist pole ma midagi kuulnud, kui mõelda, siis tundub veidi isegi loogiline. Agger samas olla juba USA tuurilt tagasi Melwoodis ja minemas ta on.
                Oleneb muidugi hinnast aga 29-aastane äär tuua sisse(arvatavasti tahab kopsakat palka ka) ei kõla absoluutselt FSG loogika moodi.
                Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                Kommentaar


                  Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                  Oleneb muidugi hinnast aga 29-aastane äär tuua sisse(arvatavasti tahab kopsakat palka ka) ei kõla absoluutselt FSG loogika moodi.
                  Loogika all pidasin silmas üleüldist skeemi, et teda meiega seostatakse. Ja eks Toure, Remy ja Lamberti juhtumid näitavad ka, et selles osas ollakse nüüd veidi paindlikumad.
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Redman Vaata postitust
                    Loogika all pidasin silmas üleüldist skeemi, et teda meiega seostatakse. Ja eks Toure, Remy ja Lamberti juhtumid näitavad ka, et selles osas ollakse nüüd veidi paindlikumad.
                    Odavad ostud ja väiksemapoolse palgaga ka. Ma ei usu et Lavezzi odavalt tuleks või väiksemat palka välja kannataks
                    Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                    Kommentaar


                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Redman Vaata postitust
                        Fantast paik ikka see Melwood. Ja ilus mees. Tere tulemast!
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Pange nimi ka juurde, ma ei viitsi eelmisele lehele minna.
                          Origi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Pange nimi ka juurde, ma ei viitsi eelmisele lehele minna.
                            Something something Origami.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar




                              05:00
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                DS lihtsalt supper vana. Temasugust on igasse meeskonda vaja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X