320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kolo Toure lahkumas Trabzonspori?

    Your comedic defending will be missed
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Kas ma oletan õigesti, et Touré oli eelmisel hooajal kohutavalt hea ja Trabzonspor suutis Liverpooli lihtsalt üle pakkuda või pean ma Trabzonspori kapifännina jälle pettuma? Lühidalt, kui halb ta eelmine hooaeg ikkagi oli?

      Kommentaar


        Peale ühe omavärava ja mõne valesöödu oli ta siiski üsna solid.

        Kommentaar


          Algselt postitas Yattara Vaata postitust
          Kas ma oletan õigesti, et Touré oli eelmisel hooajal kohutavalt hea ja Trabzonspor suutis Liverpooli lihtsalt üle pakkuda või pean ma Trabzonspori kapifännina jälle pettuma? Lühidalt, kui halb ta eelmine hooaeg ikkagi oli?
          Hooaja esimesel poolel oli kusjuures täitsa okei. Näiteks minu mäletamist mööda oli ta põhikaitsja esimestes mängudes, kus järjest 1-0 võite võeti. Selleeest hooaja teisel poolel andis ta vastaste ründajatele sööte, nii et nad üks ühele said minna, lõi omaväravaid ja oli muidu kehv ja aeglane.

          Kommentaar


            Hooajal algul oli täitsa hea, aga sai vigastada ning kaotas koha. Esimesed kaks nullimängu oli suuresti ka tänu temale. Vähemalt meeles on, et oli üllatavalt hea. Edaspidi mängis siis, kui keegi vigastada sai ning nendes kolme keskkaitsega formatsioonides. Vahepeal tegi liiga palju nalja platsil. Fulham ja Arsenal võõrsil tulevad meelde. Kokkuvõttes - ei teagi, väga halb ju ei olnud?

            Aga Tony Barrett väidab, et Moreno eest on hind kokku lepitud ning tõenäoliselt Sevilla eest täna ei mängi. Aga kes seda Sevillat teab, ehk nõuavad tema mängimist.

            Kommentaar


              Morenpt täna koosseisus pole nii, et Liverpool it is.

              Kommentaar


                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                Jah. Mina ütlen, et jääb Sevillase ja sina vastupidi.

                Kaotaja troonib foorumi aasta auhindade jagamisel võitja kihlveokunni tiitliga. Näiteks
                http://www.bbc.com/sport/0/football/28765444

                Mis ma olen nüüd kihlveokunn või? Vähemalt Mentzi arvates küll. Kivi ka.
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  Moreno jättis tiimiga pisarais hüvasti niiet üsnagi kindel nüüd.Kas lahkub Enrique või Johnson?

                  Kommentaar


                    Öelge mulle, kuidas on see võimalik, et Moreno hinnaks 15 miljonit eurot spekuleeritakse? Ma mäletan, et kaks-kolm kuud tagasi oli mehe hinnaks 20+ miljonit naela. 15m euro eest oleks ikka väga ja väga hea diiliga tegu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Memento Vaata postitust
                      Öelge mulle, kuidas on see võimalik, et Moreno hinnaks 15 miljonit eurot spekuleeritakse? Ma mäletan, et kaks-kolm kuud tagasi oli mehe hinnaks 20+ miljonit naela. 15m euro eest oleks ikka väga ja väga hea diiliga tegu.
                      See tuli vist kõigile üllatusena, eriti kuna mingi 2 kuud kestsid läbirääkimised vahelduva eduga. Äkki mees ise ütles et tahab minna või siis on need performance-related add-ons kõrged
                      Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                      Kommentaar


                        Hull inimene

                        Kuna teine värav on suurima osakaaluga, tähtsusega (tähendab üldjuhul mängu võitu), siis hea oleks teada, kes lõi neid kõige rohkem, kes andis söödu, kes tekitas olukorra?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                          See tuli vist kõigile üllatusena, eriti kuna mingi 2 kuud kestsid läbirääkimised vahelduva eduga. Äkki mees ise ütles et tahab minna või siis on need performance-related add-ons kõrged
                          On ka väga võimalik, et see euro-nael läks segi kuskil tõlkimisel - 20m euri on ligi 16m naela. Täitsa võimalik, et add-onid lükkavad summa sinna kanti.

                          Kommentaar


                            Eto'o oleks mõistlik täiendus. Ründajat on vaja juurde tuua ja eelmine aasta Chelseas näitas, et oskab väravaid lüüa küll. Sturridge, Lambert ja Borini jääks kindlasti nõrgaks, eriti kui DS vigastada peaks saama.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Eto'o oleks mõistlik täiendus. Ründajat on vaja juurde tuua ja eelmine aasta Chelseas näitas, et oskab väravaid lüüa küll. Sturridge, Lambert ja Borini jääks kindlasti nõrgaks, eriti kui DS vigastada peaks saama.
                              Jumala eest mitte 125k£ palga eest, kõik üle 50 on tema eest ikka meeletu ülemaksmine.

                              Kommentaar


                                Kolo rejektis türgi ja lubas oma koha eest meeskonnas võidelda. Tubli Kolo! Kolo on vahva!
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X