320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sanders Vaata postitust
    mina seda optimismi Sakho osas ei jaga....esimese poolaja lõpus oleks võinud vabalt tema pealt 1-1 tulla...ta on ikka nii rabe ja ebakindel...Skrtel kindalsti parem valik. Moreno on super! Balo ka meeldis. Andis meile ründes ikka palju juurde. Johnsonil enam algkoosseisus kohta ei näe. Coutinho mitte mängu sekkumine oli ka üllatav, aga eks see meeskonna sügavus seda tähendabki. Võit tuli teenitult ja uskumatult kindalt. kolmest mängust kuus punkti, kusjuures on kohtutud kahe otsese konkurendiga top4 kohale. Pole paha hooaja algus. Nüüd sama moodi edasi!
    Kui ma õigesti mäletan, siis Lovren põhjustas selle olukorra, kui keegi neist sai löögi väravale kirja seal poolaja lõpus. Sakho tegutsemine polnud seal ka just muidugi kõige parem. Eks MOTD-st pärast näeb paremini.

    Teisel poolajal olid mõlemad keskkaitsjad juba päris vinged, esimest korda sellel hooajal tundus nagu taga oleks kindel.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Algselt postitas Redman Vaata postitust
      Pole Skrtelit, pole Johnsoni, pole sisse lastud väravaid.
      Sellest küll aru ei saa. Kahe eelmise mängu jooksul oli ta kindlalt stabiilseim mängija, kui oli üsna peata keskvälja eest tarvis koristada. Pigem oli täna Spurs saamatu värava ees.

      Tegelikkuses tegid mõlemad pooled kõvasti praaki täna, meie omad just esimesel poolajal. Oskasime lihtsalt võimalusi kasutada. Sterlingu (ja ka Moreno!) kiirus on endiselt hämmastav. Hendersoni tohutu töövõime on küll hästi teada, kuid sellele tuleb aina mängulist intelligentsi juurde - andis mu jaoks täna kõige enam põhjust kiitmiseks. Moreno värav oli vintage Riise vs Everton. + mängis kaitses ka väga hästi nagu ka Manquillo. Sakhot väga ei kiidaks, kuid küll ta ka kindlust juurde saab.
      Üldiselt teadis Brendan, mida teeb ja asi oli enamvähem kontrolli all. Kaks ründajat on parem kui üks. Hetkel.
      Nalja pakkus see Sterlingi megatribla ja järgnenud löök nagu katsuks esimest korda seda va jalgpalli.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust

        Nalja pakkus see Sterlingi megatribla ja järgnenud löök nagu katsuks esimest korda seda va jalgpalli.
        Nalja pakkus see ka fännidele ning Rodgersile .. polegi enne nagu näinud, et selline asi ajaks treenerit naerma.

        Kommentaar


          Ei saa naljast aru, kes need rickyd on?

          Kommentaar


            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            Sellest küll aru ei saa.
            Ma olen sellest ammu aru saanud, et sa hindad Skrtelit väga. Mina mitte.
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
              Nalja pakkus see ka fännidele ning Rodgersile .. polegi enne nagu näinud, et selline asi ajaks treenerit naerma.
              BR oli täna üldse naeru täis.

              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Võit Spursi üle, võõrsilt, on alati magus, eriti sellise skooriga.
                Meeskond otsib veel üksteise mõistmist, kuid siin on tegemist väga talendika satsiga. Mängitakse ilusat jalgpalli ja ollakse hingega asja juures. Nii jätkata
                Tulevik on helge, 70s are back in town
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Kuna teist poolaega ei näinud, siis kuidas tundusid vahetusmehed Can ja Markovic?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Kuna teist poolaega ei näinud, siis kuidas tundusid vahetusmehed Can ja Markovic?
                    Suhteliselt anonüümsed, Markovic jäi silma oma 10 tiki taka passiga, mis ta oma äärel Manquilloga vahetas, Cani nägin vist vaid korra kui ta ühele pallile lihtsalt ette jäi. Mäng ise oli juba nende sisse tulles nii maha surnud, et ega seal erilist rabelemist enam ei toimunud kellegi poolt.

                    Kommentaar


                      Ma arvan, et Liverpooli fännid peavad ikka ülimalt õnnelikud olema, et tänasel päeval on treeneriks BR. Tõsi, Liverpool pole temaga veel allakäiku kogenud ja loodetavasti seda ei tulegi, aga ma millegipärast arvan, et ka siis suudaks BR meediat taltsutada. Lihtsalt meeletult meeldiv on vaadata neid pressikaid, after match interview'e jne. Mees on küll alles noor, aga ütleb täpselt seda, mis meeskonna jaoks parim on.

                      Kommentaar


                        Liverpool seem to be making moves for Victor Valdes. Rumor, aga oleks tore.

                        Kommentaar


                          Krt, ma lugesin alguses Victor Moses

                          Kommentaar


                            White Hart Lane oli aastaid ebameeldiv paik kus mängida. Tipnes see 4-0 talaga u 3a tagasi. Kuid viimase kolme mängu väravate suhe on 12-0 meie kasuks. Tuleb nautida olukorda.
                            Sterling on kunn. Mõlemad noored äärekaitsjad on kunnid. Õnnitlused Morenole esimese värava puhul. Stiilne ja nauditav. Alleni pennu kohta tuleb öelda ainult seda, et kui seal oleks olnud LS räägitaks täna Dowdist rohkem. Balotelli oli rabe.
                            BR räägib midagi tugevast kaitse organiseeritusest. Esimesel poolajal polnud seda kuskil näha. Mõtlesin esimese poolaja lõpus, et kui meie kaitseliin sellist randomit ei loobiks, siis oleks mängud poole igavamad. Aga taga nulli hoida on alati meeldiv.

                            Augustist 6 punni võimalikust 9st ei ole paha. 9/9 oleks ime olnud, 7/9 veidike reaalsem, aga mitte palju seega oleme punnidega rahul. Septembris, aga läheb tõsisemaks andmiseks. 16 päeva sisse mahub 5 mängu. Neli nendest õnneks kodus ja kirss tordil vs Everton kuu lõpus.

                            D.Agger mingu sul hästi. Fantastiline mängija! Platsilt ainult head mälestused!

                            Kommentaar




                              Nice. 100 mänguga on mees teinud suurepärast tööd. Loodetavasti järgmised sada tulevad veelgi edukamad.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Suarez Liverpoolis tagasi.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X