320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kummaline on see meie käekäik. Hakkame vaikselt liikuma samas suunas, mis hooajal pärast seda kui Beniteziga teine koht saadi ja kõik tundus korraks nii metsikult roosiline.
    Esimesel poolajal oli üks asi koomilisest kaitsemängust masendavam. Ja nimelt see, et keskväli anti täiesti käest. Haamrid tegid sisuliselt mida tahtsid. Kümmekond väravavaõimalust ühe poolaja jooksul, see on täiesti uskumatu. BR tahtis ilmselt keskele mingit kaitsemüüri ehitada, pannes Lucase mängu, aga see ebaõnnestus täielikult. Irooniline, et kaks meest, keda taheti müüa: Lucas ja Borini, mahuvad nüüd äkki algkoosseisu. Saan aru, miks neid müüa taheti, sest mõlemad olid kohutavad. Aga miks neid sel juhul mängitada?
    Teine poolaeg oli parem. Lallana aitas palju kaasa, et mäng keskel saadi vähemalt kontrolli alla.
    Mis siis ikka. Eks õpitakse sellestki midagi ja järgmine nädal tuleb taas teistmoodi.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Irooniline, et kaks meest, keda taheti müüa: Lucas ja Borini, mahuvad nüüd äkki algkoosseisu. Saan aru, miks neid müüa taheti, sest mõlemad olid kohutavad. Aga miks neid sel juhul mängitada?
      Sellest ei saanud mina ka aru et miks mitte Lallana kohe alguses mängu panna aga Borinile teed küll liiga praegu, poiss täitsa südikalt mänginud ja kuna sturridge vigastatud siis loogiline et Borini mängida saab.
      Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

      Kommentaar


        nägin ainult mängu viimast 15 minutit ja vaatasin highlightse...noo ikka päris putsis on see mäng meil...täna tabasin ennst esimest korda mõttelt, et milleks meile seda Brendan Rodgersit vaja?!?!?! ma olen teda toetanud kinnisilmi terve aeg, aga noo täna sai reaalselt mõõt täis...BR ostis ja mängitab Sakhot, kes on maailma suurim kaigas üldse..lisaks hakkab tunduma, et Lallana ja Lambert ongi Southamptoni tasemel poisid...mida nad Liverpoolis teevad, seda teab ainult BR...ühesõnaga...täna, mitte väga adekvaatne olles, tahaks kõik puruks peksta ja maaalla tampida, aga Manu pededele ütleks siiski, et tõmmake oma teemasse ja nautige Euroopat...ahjaa...te sitad ei mängi ju seal...

        Kommentaar


          Algselt postitas Jose Vaata postitust
          Oleme ülimalt sitad, mis toimub ????
          Reaalsus toimub. Palju õnne!

          Kommentaar


            Kuulge. Teile toodi meeskonda terve hunnik uusi poisse. Nad ei hakka KOHE mängima. Võtke nüüd rahulikult.

            Kommentaar


              Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
              Sellest ei saanud mina ka aru et miks mitte Lallana kohe alguses mängu panna aga Borinile teed küll liiga praegu, poiss täitsa südikalt mänginud ja kuna sturridge vigastatud siis loogiline et Borini mängida saab.
              Borinit ma esimesel poolajal ei näinud üldse, teisel lõi korra peale ja püüdis pärast seda vigastust teeseldes penaltit välja võluda. Kasutegur olematu. Balotelli pole eriti vormis, aga temast on siiski näha, et ühel päeval ta väravaid lööma hakkab. Borini? Vaevalt.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                "Milleks meile seda Brendan Rodgersit vaja?" on juba uus tase ka mitte väga adekvaatne olles.

                Kommentaar


                  Algselt postitas sanders Vaata postitust
                  nägin ainult mängu viimast 15 minutit ja vaatasin highlightse...noo ikka päris putsis on see mäng meil...täna tabasin ennst esimest korda mõttelt, et milleks meile seda Brendan Rodgersit vaja?!?!?! ma olen teda toetanud kinnisilmi terve aeg, aga noo täna sai reaalselt mõõt täis...BR ostis ja mängitab Sakhot, kes on maailma suurim kaigas üldse..lisaks hakkab tunduma, et Lallana ja Lambert ongi Southamptoni tasemel poisid...mida nad Liverpoolis teevad, seda teab ainult BR...ühesõnaga...täna, mitte väga adekvaatne olles, tahaks kõik puruks peksta ja maaalla tampida, aga Manu pededele ütleks siiski, et tõmmake oma teemasse ja nautige Euroopat...ahjaa...te sitad ei mängi ju seal...
                  Ausalt, mida teksti ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Kasutegur olematu.
                    Praegu lähevad sinna kategooriasse pigem Gerrard ja Lucas. Muidugi kaptenil on viimased 3 hooaega olnud raske käima saada aga no kurat võtaks kui frustreeriv. Tegi ta täna üldse midagi ka? Lucas/Borini on nkn pingipoisid kui Can ja Allen/Sturridge terved on niiet nemad vabandab veel välja.
                    Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sanders Vaata postitust
                      nägin ainult mängu viimast 15 minutit ja vaatasin highlightse...noo ikka päris putsis on see mäng meil...täna tabasin ennst esimest korda mõttelt, et milleks meile seda Brendan Rodgersit vaja?!?!?! ma olen teda toetanud kinnisilmi terve aeg, aga noo täna sai reaalselt mõõt täis...BR ostis ja mängitab Sakhot, kes on maailma suurim kaigas üldse..lisaks hakkab tunduma, et Lallana ja Lambert ongi Southamptoni tasemel poisid...mida nad Liverpoolis teevad, seda teab ainult BR...ühesõnaga...täna, mitte väga adekvaatne olles, tahaks kõik puruks peksta ja maaalla tampida, aga Manu pededele ütleks siiski, et tõmmake oma teemasse ja nautige Euroopat...ahjaa...te sitad ei mängi ju seal...
                      1. LOL

                      2. LOL

                      3. Tsiteerides taaskord klassikut, "Maga kaineks ja kustuta ära."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sanders Vaata postitust
                        lisaks hakkab tunduma, et Lallana ja Lambert ongi Southamptoni tasemel poisid...mida nad Liverpoolis teevad, seda teab ainult BR
                        Vaata nüüd korra tabelisse ning saad aru, et ehk ei tasuks Southamptonit nõnda maha teha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jose Vaata postitust
                          Ausalt, mida teksti ?
                          See Pooli fänn, kes praegu aru ei saa, et asi on sitasti, on lihtsalt väga "puna"silmne või lihtsalt loll...meil on sel aastal õnnestunud vaid 1 mäng ja seda Spursi vastu. Meie kaitse on sama sitt nagu eelmisel aastal (kui mitte hullem) aga rünnak on ikka täiesti kohutav...jaa, toodi uued poisid sisse ja on vaja aega, aga tra see pole normaalne, et lastakse ennast Villadel ja West Hamidel loputada...oleks siis mängupilt positiivne, aga noo kurat ei ole ju...meie eelmie aasta agresiivsest ja aktiivsest pressingust pole midagi alles...mehed ei tööta ja seda on lihtsalt kole vaadata...Ma tõsiselt loodan, et Sturr suudab muutusi tuua...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Borinit ma esimesel poolajal ei näinud üldse, teisel lõi korra peale ja püüdis pärast seda vigastust teeseldes penaltit välja võluda. Kasutegur olematu. Balotelli pole eriti vormis, aga temast on siiski näha, et ühel päeval ta väravaid lööma hakkab. Borini? Vaevalt.
                            Sul ilmselt mingi kinnisidee selle Borini suhtes...mu arust oli täitsa ok isegi.poisid kuidagi väga väsinud ja uimased.Juba väsimus peal?!
                            Teisipäeval juba järgmine "kerge"mäng.
                            mc jünger.Anus Äärits.

                            Kommentaar


                              Dabelju ti eff Liverpool?
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Balo oli täna täitsa hea ning tundub, et läheb iga mänguga selgelt paremaks ning sulandub meeskonda paremini. Esimeste mängude põhjal tundus mulle, et pole väga meie tüüpi mängija, aga nüüd olen tema suhtes juba optimistlikum. Lallana kohta võiks põhimõtteliselt sama öelda, et näitab juba elumärke, kuigi pärast eelmist mängu sai ta vasakult ja paremalt.

                                Kapten oli täna pildilt täitsa kadunud: 0 täpset grossi, 0 taklamsit, 0 läbisöötu ning tema kohta üli lahja 82% söödutäpsust. Loodetavasti Emre tank tuleb vigastusest tugevamani tagasi ja võtab endale ripakil koha. Seniks aga prooviks seal Allenit, kes oma LFC karjääri just sellel kohal alustas ja sai seal hästi hakkama, Uelsi Xavi ikkagi ju. Samuti võiks Jonesi mängu lasta, need kõrged pallid on meil probleemiks ja Jones tuleb väravast täitsa meeleldi välja, kuigi ta pole ka just suurem asi väravavaht muidugi.
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X