320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sepakas Vaata postitust
    Omad vitsad peksavad.. Teades Suareze olulisust sellele meeskonnale, oleks võinud hooaja eel veidi toone maha tõmmata ja ootusi alla suruda.. Hetkel on teil seis, kus mees, kes võis tulla ja teha tühjast ise asja ära, on läinud ning alles jäänud või sisse toodud tüübid ei kanna pinget/vastutust välja.
    Ehk talveks saate käima, aga üldpildis sama seis, mis Manuga ning mehed, kes esimeste voorude järel käisid sealses teemas irvamas, peaks hetkel küll väga madalat profiili hoidma

    Liidreid ei asendata lihtsalt paari kalli noore sisse toomisega..
    Ei ütleks, et ootused enne hooaega nüüd nii meeletult kõrged olid ja ega miskit ei ole ju veel kadunud. Top4 on vägagi reaalne ja Champions League´is on Liverpool alati üle kivide ja kändude tähtede poole rüganud, et ei tasu nüüd ühe kaotuse pärast edasipääsuvõimalusi maha matta.
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
      Ei ütleks, et ootused enne hooaega nüüd nii meeletult kõrged olid ja
      Töötab aastast aastasse, keera või kella õigeks.

      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Basel Reali vastu mängis ikka eriti kehvalt, Ludogorets oli kordades etem.. selle taustal oli üsna suur üllatus minu jaoks. Raskeks läheb teil

        Kommentaar


          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
          Basel Reali vastu mängis ikka eriti kehvalt, Ludogorets oli kordades etem.. selle taustal oli üsna suur üllatus minu jaoks. Raskeks läheb teil
          Kodus ja võõrsil mängudel on Euroopas suur erinevus...Royal võidab Ludot Bernabeul nelja-viie väravaga.

          Kommentaar


            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
            Ma ei mõista miks Liverpool proovib palle vaid kaitseliini seljataha saata. Andku pall ründajale jalga ning las ta võtab vastase üks-üks ette.
            See nipp tühja ruumi jooksule anda tõi eelmine hooaeg suure osa mängulisi väravaid. Sturridge, Sterling ja Suarez on kõik sellised, kellele meeldib üle viimase kolmandiku kõvasti joosta, positsioone vahetada - ehk tühja tööd teha - ja nendega see toimib. Eile oli seal ainult väsinud Sterling, kes andis selliseid sööte näiteks Balotellile, kes ei viitsi lillegi liigutada mingi tühja ruumi pärast. Et selline 'jalga' mängimine on tegelikult tõesti teema Balotellile, nagu ka eile näha oli. Aga et hakata rünnet Balotellile vastavaks muutma oleks ka raiskamine, see kuju seal ees hetkel kedagi ei hirmuta.

            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            endiselt näen et probleem on selles, et Liverpoolil pole keskvälja
            Pole ka rünnet - kui Sturridge väljas on, on valida Balotelli, Lamberti ja Borini vahel - üks halvem kui teine. Kõigi vahel täpselt 0 liigaväravat sel hooajal ja 1 kõigi võistluste peale. Kui vastastel on kaitses ohte, mille üle pead murda, muutub ka keskvälja jaoks asi kohe lihtsamaks.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              poolkaitsesse oleks jah mingit kõvat venda vaja, eriti kui Lucas müüakse

              Kommentaar


                Algselt postitas sanders Vaata postitust
                Ei saa seda sulle kahjuks lubada.

                Aus arutelu asjade üle on tervitatav, aga sinu trollimine ei anna mitte kellelegi mitte midagi.

                Selline oli lihtsalt minu nägemus asjast. Kui sinul on erinev, siis palun valgusta mind. Sooviks kuulda, mida positiivset sa eilses Enrique, Gerrardi, Sterlingu, Markovici ja Lovreni mängus nägid. Need on ainult nimed kelle ma välja tõin. Tegelikult jooksid peaaegu kõik mehed lati alt läbi. Ja kas sinu arust on BR teinud absoluutselt kõik õigesti?
                Eks see oli suht emotsiooni pealt kirjutatud ka peale mängu, kuid sa tegid Markovici maha, minu arust sai ta kõige paremini söötudega hakkama Liverpooli poolt. Absoluutselt ei meeldinud, et sa BR tegid maha, eriti kuna ta jättis Kolo pingile. lol . Oleks Lovreni asemel olnud kasvõi Ramos , arvan et oleks sama juhtunud. Aga muidu peace, nagu ma alguses kirjutasin , et see oli frustratsioon peale mängu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Oot mitu aastat me ootasime mu*nid poolvinnas, et saaks taas CLis mängida? Ja milleks me seda ootasime? Kas selleks, et vaadata kuidas meie poisid 90 minutit, tujutult, oma mune ühest säärest teise tõstavad? Või....
                  Eilne tempo oli nii aeglane, et isegi kodu poole roomavale joodikule oleks see jõukohane olnud.
                  Kutsuge see psühholoog tagasi, kes eelmine hooaeg meeste kõrvade vahe korda tegi. Sest muidu tuleb väga masendav hooaeg. Ja võib juhtuda, et keegi saab asja eest teist taga kinga. Ja seda ei tahaks.
                  väga hästi sõnastatud
                  Can tuleks teile sisse sulatada tiimi, Saksamaal pani ta ikka väga bossi seal keskväljal. Pole selline tüüp ka, kes lihtsalt lõhub seda mängu, vaid oskab ka sööta ja peale lüüa. Vaevalt, et grupist edasi ei saa, kuid need 2 esimest mängu + ka liigamängud tegelt peaksid ikka tõsise mõttekoha tekitama. Pole päris kõiki 'pooli mänge vaadanud, aga ründeliin on ikka täiesti WTF. tra no mis vend see Markovic on, toodi ju mingi korraliku klotsi eest, Balotellist pole üldse mõtet rääkida. Tal on 2 varianti, kas lööb kõik ära või ei tee mitte sittagi. Prolly tõmbas Manchesteri litsidele traati ja ripub neil kaelas päevad-ööd. Sterling üksi ei jaksa.

                  Kommentaar


                    Natuke oma seiklusejutte ka siia, kopeerin otse FBst, säästan ennast topelttööst

                    Väike jutuke ka eilsest mängust Basel-Liverpool mida ma külastasin koos kaas LFC fänni Kristjaniga.

                    Kuna meil on ka plaanis külastada laupäevast mängu West Bromiga siis, siis võtsime Sveitsi päevareisi läbi Liverpooli. Lendasime mängupäeva hommikul Liverpoolist välja kell 8.00, lennuki peal olid ainult Liverpooli fännid ning samuti ka legend Dietmar Hamann või fännide jaoks tuntud nime all 'Didi'. Lendaime Sveitsi 1h 40min. Kohaliku ajajärgi jõudsime Sveitsi umbes 10.30 ja mänguni oli aega umbes 10 tundi. Tegime väikse tiiru ümber ilusa Baseli linna ning seejärel suundusime kohalikule väljakule, kus kogunesid ka teised Liverpooli fännid, kes olid reisinud kas koos meiega või on olnud seal juba mitu päeva varem. Väljakule laotati lipud ja bännerid, niiet võib öelda et värvisime linna ilusti punaseks. Väljakul sai päris kaua aega veedetud - mõnusalt õlle rüübatud, teiste Liverpooli fännidega tutvuda, vahepeal keha kinnitada lähedal asuvatest söögikohtadest ning niisama päikest võtta. Ilm oli väga hea, oli selge taevas ja sooja oli päikese käes 25 kraadi kindlasti. Mida aeg mängule lähemale liikus, seda rohkem ilmus ka kohalikke fänne välja. Nendega saadi päris sõbralikult läbi enamasti. Hiljem küll kuulsime, et pisikesed kähmulsed olid olnud kuskil, kuid see avestades masse oli isegi ettearvata, et kuskil võib probleeme tekkida. Staadionile jõudsime umbes 2 tundi enne, vaatasime staadioni ümbrust ja sõime kohalikku bratwursti, mis oli suhteliselt lahmakas. Kohad olid meil AWAY sekotris, kus oli veel umbes 1600-1700 Liverpooli fänni. Laul ja möll käis juba enne avavilet umbes tund aega. Kohalikud fännid olid väga tasemel ja endapoolsetel vaikusehetkedel oli neid väga meeldiv kuulata.

                    Mängust saite kindlasti teie parema ülevaate, kui mina staadionil. Tundus, et lihtsalt ei löönud oma võimalusi ära ja imesime sisse ühe koleda värava taaskordselt. Peale mängu suundusime kohe busside peale, millega suundusime tagasi lennujaama ning sealt juba tagasi Liverpooli.

                    Igatahes väga meeldiv reisi esimene osa oli ja emotsioon isegi peale kaotatud mängu on väga väga positiivne, kuna elamus mille me saime on taaskord unustamatu ! Järgmine euro AWAY mängu on ka juba bookitud, ning usun et Madridis on juba Liverpooli fänne kõvasti rohkem.

                    Selline oli siis minu esimene CLi võõrsil mäng Liverpooliga!

                    YNWA
                    Jürgen

                    Kommentaar


                      Rodgers muudkui jutustab. Tehku parim põhitööd ja pangu viimne hädaost mängima. Selles, et ta seda oskab, pole vast kellelgi kahtlusi. Aga hakata nüüd niimoodi avalikult töinama - pettumus.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Rodgers muudkui jutustab. Tehku parim põhitööd ja pangu viimne hädaost mängima. Selles, et ta seda oskab, pole vast kellelgi kahtlusi. Aga hakata nüüd niimoodi avalikult töinama - pettumus.
                        Aga võibolla säärane väljaütlemine just motiveerib?

                        Kommentaar


                          Jürks - Baseli fännidele tasub tõesti kiitust anda. Aga kahjuks kardan, et sul tuleb Bromi vastu kehv koduatmosfääri kogemus

                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Aga võibolla säärane väljaütlemine just motiveerib?
                          Tõsised jutud võiks jääda kardinate taha ja omavahel sirgeks rääkida. See väljaütlemine polnud üldse vajalik.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Milline väljaütlemine? Rodgers ei ütle ju midagi väga valesti artiklis.

                            “In terms of his behaviour he is consciously trying to work hard at what we demand here, the intensity and work rate,” said Rodgers. “I think in terms of goals, he needs to improve. It is as simple as that. At this moment he has not hit the numbers he will have wanted. I encourage the strikers to get into the framework of the goal, wide players to come in and get into the framework of the goal and to break the lines. The quality of our service [against Basel] wasn’t up to the standard it should be. You also have to make and create goals yourself and he didn’t do that. But we win and lose as a team, and against Basel we were not good enough. /---/ There were very few who are top class who were available and Mario Balotelli was a calculated gamble that we had to try to work with.”
                            Ei näe midagi, mida avalikkusele ei sobi öelda või mida pole juba varem öeldud. See, et ta risk oli, on Rodgers juba varem öelnud. Ning pole harva esinev nähtus, et artikli pealkiri on klikkide kogumiseks.

                            Edit: vastuolulise kuulsusega bib-theory annab WBA vastu meeskonnaks:
                            Mignolet, Manquillo, Skrtel, Lovren, Moreno, Gerrard, Henderson, Sterling, Lallana, Sturridge, Balotelli
                            On vist juba paar nädalat õige meeskonna andnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                              Ei näe midagi, mida avalikkusele ei sobi öelda või mida pole juba varem öeldud. See, et ta risk oli, on Rodgers juba varem öelnud. Ning pole harva esinev nähtus, et artikli pealkiri on klikkide kogumiseks.
                              No ma ei tea. Võib-olla Balotelli psühholoogia on teistsugune, aga kui mina oleksin end korduvalt tõestanud Itaalia koondise põhiründaja, siis öelda minu kohta, et olen risk ja madala hinnaklassi viimane variant - ei mõjuks motiveerivalt. Pigem saadaksin selle klubi sinna, kus päike ei paista ja otsiksin koha, kus mind hinnatakse.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Suso detsembrini audis, läheb opile. Ja Rossiter vigastas ennast noortemängus Baseliga.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X