320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    1 värav 3p ehk räme joppamine. See, et poolaeg 0-0 lõppes oli ime. QPR oli tahtmist täis, aga selline kogus ebaõnne, et oioioi. Ja noh see, et mingi kõrgem võim QPR'i peale ikka täiega vihane oli siis see peegeldus ka nendes kahes omaväravas. Kuigi peab ütlema, et esimene omavärav oleks võinud neil olemata olla. Sest vaevalt Super "kasutu" Mario oleks selle palli ka tühja väravasse suutnud toimetada.
    See praak mida terve meeskond terve esimese poolaja korraldas oli lihtsalt hämmastav. Iga kord mõtled et ega enam hullemaks minna ei saa, aga näe vot saab.

    Kommentaar


      Balotorres

      Kommentaar


        Naabrid vist mõtlesid, et nüüd on küll maailmalõpp käes, kui see olukord oli .

        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Olen umbes üheksakümmend kaheksa protsenti kindel, et Liverpool teeb Reali vastu väga korraliku mängu.
        Algselt postitas vincent Vaata postitust

        Ja laseb ennast kolm päeva hiljem Hulli vastu jälle täis.


        Enam-vähem minu mõtted.

        Tuleb lihtsalt 3-4-5 mängu järjest sama moodi ära kobistada nagu eile ja siis hakkavad mehed, ehk ise ka enda oskustesse natuke uskuma. Eilne võitlusvaim oli täielik 0 ja isegi Gerrard, kui palli ära kaotas jalutas tuimalt edasi.

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Naabrid vist mõtlesid, et nüüd on küll maailmalõpp käes, kui see olukord oli .



          Enam-vähem minu mõtted.

          Tuleb lihtsalt 3-4-5 mängu järjest sama moodi ära kobistada nagu eile ja siis hakkavad mehed, ehk ise ka enda oskustesse natuke uskuma. Eilne võitlusvaim oli täielik 0 ja isegi Gerrard, kui palli ära kaotas jalutas tuimalt edasi.
          tuleb 3-5 mängu sama sitt olla ja siis ehk hakatakse endasse uskuma? DDDDDDDDDDDDDDDD
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Parem sita mänguga võit kui hea mänguga viik/kaotus. Annab ju enesekindlust juurde küll kui seda viisi saadakse punne. Teist klubide puhul näitab see 'mental strengthi' kui suudetakse niimoodi punktid ära võtta. Arse ning tundub, et ka nüüd Pool'il tähendab see aga automaatselt lootusetut kriisi.

            Kommentaar


              Nobody is watching the ball!!!
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                slimm.ee

                Kommentaar


                  Tore jutuke naasevalt eksilt
                  ★★★★★★

                  Kommentaar




                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Oskab keegi mulle seletada, miks Coutinho sai kollase kaardi, kui ta keskväljal vabalööki takistas?
                      Sest vabalöögi kiire lahtimängimise takistamine on kollase kaardiga karistatav. See on üks selliseid toredaid asju, mis paljusid meie madalamate liigade pallivõlureid siiani imestama paneb. Ühtlasi peaks olema ka nii, et kui peale kiiret lahtimängu sööt 9 meetrist lähemal seisnud vastase poolt vahelt võetakse, läheb mäng edasi.
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Diagnoos on täpne, olen rahvaliigas varumängija nimelt. Aga kuidas seaduslikult takistada kiiret lahtimängimist? Kaitsev meeskond ei saa ju vilega mängimist nõuda?
                        Ma võin eksida, aga sa võid palli ees olla kui sa pallist samal ajal eemaldud, mitte ei jää palli ette seisma.
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Aga kuidas seaduslikult takistada kiiret lahtimängimist?
                          Viska pikali, teeskle vigastust, rulli ja karju, vb siis vastane halastab ja jätab mängu seisma. Ründaval satsil on õigus pall kiirelt lahti mängida, kui nad seda soovivad
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Cristiano võtab teie kaitseliini täna ilma libestita?
                            THEO HERNANDEZ

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Oskab keegi mulle seletada, miks Coutinho sai kollase kaardi, kui ta keskväljal vabalööki takistas? Ometi seistakse ju palli ette, et vastased ei saaks kiirelt lahti mängida, vaid peavad kohtunikult vilega mängimist küsima?
                              see oli Phil DowdŽi brainfart. Mulle jäi ka see olukord silma. Mängija võib seal ees seista. Kaarti peab näitama siis, kui ta teeb mingi liigutuse lahti mängimise segamiseks. Tegelikult oli kuulda, kuidas DowdŽt karjus 2-3 korda et Coutinho eemale tuleks. Ju tal ajas harja punaseks, et brass talle tuima pani.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X