320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mu sisetunne ütleb, et mängupilt tuleb suht kohutav aga keegi vahetusmeestest vormistab lõpus 1-0 ära.
    Eee. kas viasat kannab üle, kavas pole kirjas mis mäng tuleb?

    Kommentaar


      Algselt postitas ddbb Vaata postitust
      Eee. kas viasat kannab üle, kavas pole kirjas mis mäng tuleb?
      Keegi kommenteeris, et Pooli mängu näitabki.

      Kommentaar


        Kui Henderson pole põhis, siis mina küll kardan. Minu arust on tegemist sellise mehega, kes peaks kogu aeg põhis olema v.a liigakarikad.

        Kommentaar


          Täna ei ole ikka kuidagi mängu käima saanud. Söödukvaliteet on kohutav. Kokkumäng puudub. Coutinho sisse tuua, et midagi tekitada.

          Kommentaar


            Mitte ühtegi võimalust vist esimesel poolajal?

            Kommentaar


              Täiesti kohutav mäng ikka jälle. Ise midagi ei suuda luua ning kaitse endiselt lekib.
              Kui kohe vahetust ei tee karistab Hull selle lõpuks ära ka.

              Kommentaar


                On näha, et me vajame kahte ründajat. Lallana võiks kasvõi ründesse minna või Lambert sisse tuua Balotelli juurde. Sterling võiks rohkem keskel mängida ning Coutinho Can asemel sisse.

                Kommentaar


                  Noh jah..Hea töö Rodgers ja Balotelli.

                  Kommentaar


                    Kurat küll, miks me kohe ei alusta kahe ründega? Kas treeningutel ei proovita üldse seda varianti või mis jama on?
                    Võimalusi luua ei suudeta ikka üldse, väga frustreeriv periood hetkel...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                      Noh jah..Hea töö Rodgers ja Balotelli.
                      Ma loodan, et sa pole ise kunagi reaalselt jalgpalli mänginud. Ma ei saa nagu väga aru, et mida see Balo siis nii sitasti tegi nüüd?
                      Ta oli kordades parem kui Lambert, aga tema kohta pole sul midagi kobiseda? Selle asemel et Balole enesekindlust juurde soovida, toodad sina ja arvatavasti ka mõned teised vähemtõsisemalt võetavad fännid korraliku shitstormi juurde. Aitab juba. Ega Suarez ka esimesest puutest väravat ei löönud. Küll aga on hädasti DSi tagasi vaja.

                      Kommentaar


                        esimesed 60 minutit sügati mune...rünnakul puudus idee ja tahe...Coutinho sisse tulek tõi teravust juurde. Miks ta juba poolajal sisse ei tulnud, või miks ta üldse algkoosseisus polnud teab vaid Rodgers. kahjuks Coutinhost ei piisa, kui ees on Lambert ja Balotelli, kes ei anna praeguse vormi juures kahe peale ka ühe ründaja mõõtu välja....Noo Balol on neid võimalusi juba sitaks olnud, aga lihtsalt ei suuda ära lüüa...Loodame, et ta õnn pöördub...väga masendav tunne jälle...kindlad 3p korstnasse...Kui midagi positiivset otsida, siis suudeti täna teha vähemalt nulli mäng...

                        Kommentaar




                          YNWA!
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            ahjaa....Cityle punkti võrra lähemale!

                            Kommentaar


                              Poole tunniga 90 minuti tööd teha pole tõesti mõtet. Seekord oli veel päris sobiv vastane ka, kel endal ründejõudu nappis ning isegi meie meeste valesööte ära ei suutnud kasutada. Kui juba selliste satside vastu viigid tulevad, siis... nojah, sai ju sellist 'pooli hooaja eel ennustatud ja kahjuks läks täppi.
                              Ei imestaks kui liigakarikas Anfieldil päris palju tühje kohti. Pole nagu suuremat vaadata.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nr.8 Vaata postitust
                                Ma loodan, et sa pole ise kunagi reaalselt jalgpalli mänginud. Ma ei saa nagu väga aru, et mida see Balo siis nii sitasti tegi nüüd?
                                Ta oli kordades parem kui Lambert, aga tema kohta pole sul midagi kobiseda? Selle asemel et Balole enesekindlust juurde soovida, toodad sina ja arvatavasti ka mõned teised vähemtõsisemalt võetavad fännid korraliku shitstormi juurde. Aitab juba. Ega Suarez ka esimesest puutest väravat ei löönud. Küll aga on hädasti DSi tagasi vaja.
                                Miks ma peaks Lamberti kohta midagi ütlema, kui ta saab üldse harva platsilegi, ning kui saab siis üldjuhul piirdub see mõne minutiga.
                                Balotelli aga alustab alati põhikosseisus ja näitab mängust mängu sda kui saamatu ta on. Selle asemel, et jääda penaltit nõudma oleks võinud püsti tõusta ja selle palli ilusti väravasse lüüa mis ta selja tagant rahulikut mööda veeres.
                                Samuti oli vaja ühes olukorras vaid pallile pihta saada ja see poole meetri pealt väravasse lükata, aga noh, härra otsustas lihtsalt silmad kinni palli suunas hüpata ja loota, et veab.
                                Loomulikult ma kritiseerin teda, jah, ta jooksis täna üllatavalt palju ja aitas kaitses kaasagi, aga paraku on tema roll väravate löömine millega ta no teps mitte hakkama ei saa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X