320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kohutav.

    Kommentaar


      Kui järgmistes mängudes isegi ei proovita midagi ründavamat, siis pole vist enne Sturridge'i naasmist mingit suurt muutust oodata.

      Proovida Newcastle'it maha murda 3 mitte-ründava keskpooliku ning 3 keskkaitsjaga... FFS Rodgers.

      Kommentaar


        Gerrardi aeg on tulnud. Tema kaasamine lõhub mänguplaani.

        Kommentaar


          Burnley ja QPR omavad paremaid ja mitmekylgsemaid manguskeeme, kui Liverpool hetkel.

          Kommentaar


            Algselt postitas Makuz Vaata postitust
            Kui järgmistes mängudes isegi ei proovita midagi ründavamat, siis pole vist enne Sturridge'i naasmist mingit suurt muutust oodata.

            Proovida Newcastle'it maha murda 3 mitte-ründava keskpooliku ning 3 keskkaitsjaga... FFS Rodgers.
            ma tegelikult andsin juba aegu tagasi endale lubaduse, et ennem DSi naasmist mänge ei vaata.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              ma tegelikult andsin juba aegu tagasi endale lubaduse, et ennem DSi naasmist mänge ei vaata.
              Täna õnneks ei näinud..teisipäeval vaatan aga juba tribüünilt mängu. Vähemalt melu ja kõik jutud tulevad ilmselt väga võimsad!
              FC Flora

              Kommentaar


                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                Täna õnneks ei näinud..teisipäeval vaatan aga juba tribüünilt mängu. Vähemalt melu ja kõik jutud tulevad ilmselt väga võimsad!
                ja palju väravaid näed ka

                Kommentaar


                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  ja palju väravaid näed ka
                  Jah
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                    Gerrardi aeg on tulnud. Tema kaasamine lõhub mänguplaani.
                    ole rahulik,vähemasti teisel poolajal oli ta ainuke kes mängis seal no.Brendani plaan ei toimi hetkel lihtsalt.
                    mc jünger.Anus Äärits.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas reed Vaata postitust
                      ole rahulik,vähemasti teisel poolajal oli ta ainuke kes mängis seal no.Brendani plaan ei toimi hetkel lihtsalt.
                      Olen väga rahulik. Liiga palju taktika muudatusi ja meeste valikuid teeb treeneri eest see, et Gerrard mängib. Legendi staatuses mängijad on vaid koormaks Liverpooli sugusele meeskonnale.

                      Kommentaar


                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                          Gerrardi aeg on tulnud. Tema kaasamine lõhub mänguplaani.
                          uatehell, kuidas sa sellest mängust konkreetselt seda välja lugesid?
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                            Olen väga rahulik. Liiga palju taktika muudatusi ja meeste valikuid teeb treeneri eest see, et Gerrard mängib. Legendi staatuses mängijad on vaid koormaks Liverpooli sugusele meeskonnale.
                            lihtsalt hinga sisse ka vahepeal!!!
                            mc jünger.Anus Äärits.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Märge endale: otsi omale elu ja ära niipea enam 'pooli vaata. Närvidele rahu vaja.
                              Tegin selle märke endale paar mängu tagasi. Ma olen oma elus näinud rohkem, kui palju 'pooli mänge. Kuid sellist tujutut ja mõtestamata liigutamist ma ei mäleta. Siin mitte väga ammu Kenny teisel tulemisel tagusime iga mäng posti ja latti ja tulemust ei tulnud. Aga mäng oli ründav ja üritamisi täis. Praegu toimub lihtsalt palli solgutamine äärest äärde. Igav.

                              Kommentaar


                                eelmise hooaja statistikas sorides tuleb välja, et kõige vähem väravaid lasime endale lüüa siis, kui Agger platsil oli. Kõige rohekm siis, kui Sakho ja Skrtel platsil. Lovren ei vea ka seal keskel praegu välja ja ma ei väsi seda korrutamast, et Daggerist loobumine oli BR kõige lollim otsus.
                                Mängupilt on sitt, kaitse lekib igast võimalikust kohast. Rünnakul puudub mõte ja otsustavus...kurat midagi peab muutuma...ma ei kujuta ette, kas ainult DSi tagasi tulek suudab meid sellest kriisist päästa...Jaanuaris vaja korralikult kulutada..ja mitte osta talendikaid noori, vaid juba ennast tõestanud mehi!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X