320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kohtunik tootis (seekord meie kasuks) ja meie kaitse tootis- tavaline mängupäev Inglismaal. Insert more rant here.....

    Kommentaar


      Algselt postitas Jose Vaata postitust
      Kurb tõesti, kuid miks selline otsus, õigemini noh ma poleks oodanud sellist käiku. Oleks arvanud,et läheb väärikalt kahe aasta pärast pensile Liverpoolist.
      Mänguliselt ei vea välja enam. Arvab, et see käik on klubile kasulikum? Või siis 100k poundi suurem nädalapalk liigas kus saab olla tegija motiveerib rohkem?

      Kommentaar


        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Kahju, väga kahju. Alguses Carra, siis Agger, nüüd Stevie. Enam ei olegi klubis väga sümpaatset mängijat.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Nojah, kõik me teadsime, et see päev lõpuks tuleb. Siiski lootsin, et Gerrard teeb Giggsi ja jääb Liverpooli juurde veel pikkadeks aastateks. Kasvõi pingile subiks või abitreeneriks, kui enam jaksu pole. Eks siis tuleb see viimane poolaasta võimalikult palju Gerrardi sisse ahmida, et oleks tulevikus mida mäletada. Loodan siiski, et juhtub mingi ime ja mees ei lähe veel kuskile.

            Kommentaar


              SG minek on mõistetav. Ta ei taha olla koormaks, ilmselgelt on piisavalt mõista antud, et minutite arv väljakul hakkab aina vähenema. Soovin talle ilusaid aastaid kusagil päikese all. Küll ta veel 'pooli ühes või teises rollis naaseb.

              PS Penalti tuleb sisse lüüa, et värav kirja saada. Iga mees sellega hakkama ei saa.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vähe imelik jah ,et süüdistatakse kaotuses SG, alati kui kaotatakse ja tema platsil on, siis tema on esimesena süüdi. Naljakas...
                Kahju ,et läheb aga mis teha...
                lamberti asemel võiks alati balotelli olla. Mänguplaan tema ümber ehitada nagu tehti suareze puhul. Muidu läheb varsti ka tema minema, siis võetakse streling,lallana ja coutinho ka ja ongi kõik. Kuid kõigil oma nägemus ja oma arvamus ! Ei ütle ,et mul kohe kindlasti õigus oleks.
                head uut !

                Kommentaar


                  Nüüd kui Gerrard läheb, siis kus on ta teiste kõrval Liverpoolis, Inglismaal, Euroopas, Maailmas? Kas 50 aasta pärast mäletatakse teda nagu Dalglishi, Rushi, Barnesi, Hansenit, Keeganit, Clemence'it.
                  Kas teda saab võrrelda legendidega nagu Charlton, Best, Law, Moore, Hurst, Stiles, Shilton, Hoddle, Lineker, Shearer?
                  Kui vaadata tema statistikat, siis ta on nagu hea vein laupäevasel brunchil. Väga hea, aga kas teda saab tõesti võrrelda parima aastakäiguga, mis jäetakse õhtuks?
                  Pay attention to the manager!

                  Kommentaar


                    2005.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      2005.
                      Mida see peaks tähendama? David May võitis CL-i, see ei tähenda, et ta oleks kohe võrdne sir Bobby Charltoniga.
                      Oleme ausad, Steven on olnud mr. Liverpool. Aga kui oleks olnud paremaid mängijaid, siis oleks ta pinki nühkinud. Kui meeskonnas oli Xabi, siis oli Gerrard paremal äärel.
                      Ärme unustame tema tähtsaid momente. Tagasisööt Zidane'le, tagasisööt Drogbale, tagasisööt Henryle. Eelmise aasta libastumine.
                      Pay attention to the manager!

                      Kommentaar


                        0,00:3
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                          Mida see peaks tähendama? David May võitis CL-i, see ei tähenda, et ta oleks kohe võrdne sir Bobby Charltoniga.
                          Oleme ausad, Steven on olnud mr. Liverpool. Aga kui oleks olnud paremaid mängijaid, siis oleks ta pinki nühkinud. Kui meeskonnas oli Xabi, siis oli Gerrard paremal äärel.
                          Ärme unustame tema tähtsaid momente. Tagasisööt Zidane'le, tagasisööt Drogbale, tagasisööt Henryle. Eelmise aasta libastumine.
                          Fuck off, mölakas. Sellistele trollidele muud öelda ei saa.

                          Gerrard on üks selle klubi suuri mängijaid ja selleks jääb ta igavesti.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Esialgu mõtsin siia peale-mängu-päevase ränti kribada, et pole sellel närusel hooajal isegi nii pahaseks saanud, kui see kuidas lasti omale kuivalt kaks tükki kodus sisse keerata, kui juhid teenimatult tabeli viimase vastu, fuhh. Aga see Stevie pomm pani kiirelt unustama - mis siis et see on arusaadav ja ei tohiks väga üllatav olla, aga ei taha mõte sellega kuidagi esialgu harjuda. Rääkimata sellest, et on väga väga kahju teda minemas näha, on veel enam kahju, et see sellise madalseisu peal lõppema peab ja et eelmine hooaeg sellise emotsionaalse koorma peale jättis. Selles mõttes teeb õigesti, endale kasulikum ja lõpetab klubi jaoks dilemma ära, et kas ta ikka on või ei ole järgmine hooaeg ja kas ja kuidas teda mängitada. Kurat, võidke palun mingigi kopsik see hooaeg, et ta saaks for-old-times-sake selle üles tõsta ja parema tujuga minna.
                            See mingi veinimetafoor siin on üks kole veider võrdlus - kui kahelda staatuses, tasub vaadata kõiki juba aastatetaguseid kiidusõnu mitte ainult klubisiseselt, vaid sellistelt kujudelt nagu Zidane, Ronaldinho, Henry, Vieira, Kaka, Ferguson jne jne. Klubisiseselt hääletati ta vist hiljuti Dalglishi kõrvale kui läbi aegade parimana ja see ütleb nii mõndagi. Põhimõtteliselt, Liverpool oleks viimaste raskemate aastatega üsna puts*s olnud ilma temata. Parematel aastatel nagu 2001, 2005, 2006, 2008/09, oli tal kõikides õnnestumides suuresti jalg sees.


                            Algselt postitas Stok
                            Kurb jah, ma oleks parema meelega näinud teda Man Citysse siirdumas ja medalit võitmas, ta kindlasti väärib seda.
                            Loodan Stok, et see on su tavapärane iroonia-post
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                              Oleme ausad, Steven on olnud mr. Liverpool. Aga kui oleks olnud paremaid mängijaid, siis oleks ta pinki nühkinud. Kui meeskonnas oli Xabi, siis oli Gerrard paremal äärel.
                              Ma lihtsalt ei näe põhjust pikalt kirjutada, põhjendada + antud avaldus pole nüüd kõige teravam - oleks, poleks jne.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Ajasid tööstaa˛i ja sümpaatia sassi vist?
                                Võibolla pole viimasel ajal ükski mängija nii sümpaatseks saanud, veel.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X