320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Grillnox
    Kui BR alustab borini või lambertiga enne balotellit siis on mees peast sõge!
    Ei tea, mulle meeldib, et Borini on algkoosseisus. Ideaalis näeks Balotellit tema kõrval, aga mis seal ikka... Igatahes on Borini hetkel parem kui Lambet (võinoh, halvem ikka olla ei saa ju ).
    sigpic

    Kommentaar


      Oot olen Sterlingu kohta midagi maha maganud.
      Tra Borini põhis Balo pingil

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Oot olen Sterlingu kohta midagi maha maganud.
        Tra Borini põhis Balo pingil
        Sterling peale 1. jaanuari väikesel puhkusel, kuna liiga palju mänginud see hooaeg. Üleeile postitas instagrami Jamaicalt pilte. Järgmiseks mänguks tagasi.

        Kommentaar


          Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
          Ei tea, mulle meeldib, et Borini on algkoosseisus. Ideaalis näeks Balotellit tema kõrval, aga mis seal ikka... Igatahes on Borini hetkel parem kui Lambet (võinoh, halvem ikka olla ei saa ju ).
          Lambert on statistilselt meie parim ründaja senimaani. Borinisse on mul 0 usku. Loodetavasti Balotelli teine poolaeg tõestab ennast.

          Kommentaar


            Hea näha, et Borini alustab, kuigi selle mõte on vist pigem see, et Sunderland on ainuke meeskond, kes teda ostaks. Eriti enesekindel ma pole tänase mängu puhul, mingi 1-1 tuleb ehk.

            Kommentaar


              Koduvile.

              Kommentaar


                101% penalt. Markovicilt maailmaklass.
                Borini out , balotelli in.
                Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                Kommentaar


                  Mängime neist täiesti üle, oleks pidanud praeguseks 3 või 4 väravat rohkem meie kasuks. Teisel poolajal võiks neid, siis kottida.

                  Kommentaar


                    Sunderland on nii kehva olnud, et Borini paistab isegi asjalik jalgpallur!?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Sunderland on nii kehva olnud, et Borini paistab isegi asjalik jalgpallur!?
                      Borini ja asjalik olnud? Ole nüüd.

                      Markovici kena ninjalöök oleks võinud sisse lennata, väga kena koll tulnuks sealt.
                      Sunderlandil hakkab kaitse vaikselt murenema. Balotelli sisse tuua ning jääb tipuründaja kohal pall rohkem püsima ka, Borini suhteliselt saamatu senimaani olnud. Gerrard parema ründaja kohal on ka asjalik. Keskväljaomadustega langeb allapoole andes sellega ruumi Markovicil äärelt üles tulla, 5+. Samuti saanud paaril heal korral ka löögile.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Borini ja asjalik olnud? Ole nüüd.

                        Markovici kena ninjalöök oleks võinud sisse lennata, väga kena koll tulnuks sealt.
                        Sunderlandil hakkab kaitse vaikselt murenema. Balotelli sisse tuua ning jääb tipuründaja kohal pall rohkem püsima ka, Borini suhteliselt saamatu senimaani olnud. Gerrard parema ründaja kohal on ka asjalik. Keskväljaomadustega langeb allapoole andes sellega ruumi Markovicil äärelt üles tulla, 5+. Samuti saanud paaril heal korral ka löögile.
                        No Borinil tunduvad liikumised igatahes paigas olevat. Lõpetamine selles ühes olukorras vähe nadi tõesti. Balotelliga võib meie rünnak palju staatilisem olla, aga ootan teda sisse siiski.

                        Kommentaar


                          Gerrard vist viga saanud.Can keskväljale ja Lovren Cani kohale, loodetavasti näitab paremat mängu nüüd.

                          Kommentaar


                            Sunderlandile punane, kui nüüd ka 3 punkti ei tule...

                            Kommentaar


                              Ikka väga palju oli õnne, et Johnsoni löök mõned cm-id allapoole ei läinud, wtf Mignolet selles olukorras tegi?
                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                                Ikka väga palju oli õnne, et Johnsoni löök mõned cm-id allapoole ei läinud, wtf Mignolet selles olukorras tegi?
                                Ei saanud absoluutselt midagi aru olukorrast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X