320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Ei saanud absoluutselt midagi aru olukorrast.
    Ma arvan suurt rolli mängis seal kindlasti see tugev tuul.

    Kommentaar


      3 pukti ja enda värav puhas. Suurepärane erimene, närviline teine poolaeg.
      Markovic MOTM!

      Ega niisama ei räägitud 19a Markovicist kes on oma vanuse kohta parem kui Sanchezed jms olid. Suur tulevik, poiss alles 20!
      Ole sõber alati, muidu teen sust salati

      Kommentaar


        Mignolet - Arvatavsti üks tema paremaid esitusi sellel hooajal. Võttis ilusti mõned standartolukorrad ära, välja löögid olid täitsa ok. Tundub, et kui tüüp hakkab liiga palju mõtlema, siis tulevad vead sisse. Sakho - Suht hea mäng tema poolt, mulle igatahes meeldib tema mängitamine. Can - Hea mäng tema poolt, sai mõlema rolliga väga hästi hakkama. Moreno - Kena sooritus, kuigi rünnakul jäi teda täna kuidagi väheseks. Sktrel - Hea esitus tema poolt. Markovic - Mees on nüüdseks Premier League stiiliga kohanenud ning oleks võinud väga vabalt hattrick juba esimesel poolajal. Kindlasti tema parim esitus Liverpooli särgis. Henderson - Korralik esitus koos mõnede mööndustega ning Balotelli võiks ikkagi ise neid karistuslööke lüüa. Lucas - Minu arust parim mängija täna, pole ammu näinud teda nii hästi mängimas. Gerrard - Kui mees vahetati välja, siis oli kohe mängupildis tunda, mängis suurt rolli värava tekitamises ning mulle meeldis, kuidas ta seal paremal äärel tegutses. Coutinho - Esimene poolaeg super, teine poolaeg üldsegi mitte nii hea. Borini - Täiesti kehv. Balotelli - Halb esitus, ei teinud piisavalt pressi ning raami ka ei saanud palli, kuid ikkagi andis rohkem, kui Borini .

        Kommentaar


          Väga väga tuuline tundus ja ega seda mängutahet väga ei jätkunud - eriti kodumeeskonnal millegi pärast. Esimene poolaeg oli tõesti parem, aga mängu kontrolliti kindlalt ka teisel. Nii letargilise vastasega on hea mängida kui endal ründeteravust napib. Ehk suudetakse veel ka järgmised kolm punkti samamoodi välja võluda. Seejärel hakkaks juba vaikselt Sturridge'i naasmist ootama.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Kuna mängu nägin poole silmaga ainult, siis uuriks vähekene. Kuidas Lovren ka oli? Erilisi prohmakaid ei näinud, et oleks teinud. Markovic on ka kohanemas nagu näha. Positiivne.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Lovren midagi erilist ei olnud, teenis ka suhteliselt tobeda kollase kaardi.

              Kommentaar


                Markovic paistis väga silma, ka Coutinho väärib taaskord kiitust. Kaitsele ja väravavahile ei saa ka midagi ette heita, hoiti ju nulli. Borini ei meeldinud mulle, nagu ta pea kunagi ei meeldi. Ja Balotelli oleks nagu teiselt planeedilt saabunud.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Tabeliseis on üllatavalt hea. Reaalne 3. koht on hetkel 5 punkti kaugusel, pärast Manchester United - Southampton mängu on vaheks 7 punkti. Varsti hakkavad need üllatajad alla ka kukkuma, Southamptonil ja ManU-l väga Meistrite Liigasse asja pole. Tottenham, Arsenal ja Liverpool mängivad kohtadele 3.-5.

                  Mis mängu puutub, siis löögile saadi ikka korralikult, kuid taaskord ei suudetud realiseerida. Tuletab meelde ManU klassikalist mänguplaani, kus mehed jooksevad ringi ning lõpuks ei saada ise ka aru, kuidas see hädine võit väikeklubi vastu tuli.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Markovic paistis väga silma, ka Coutinho väärib taaskord kiitust. Kaitsele ja väravavahile ei saa ka midagi ette heita, hoiti ju nulli. Borini ei meeldinud mulle, nagu ta pea kunagi ei meeldi. Ja Balotelli oleks nagu teiselt planeedilt saabunud.
                    Borini ja ilmselt ka Balotelli out.
                    Ei jõua ära oodata korralikku ründajat kas siis nüüd või ehk suvel.
                    Meest kellele sa kogu hingest läbilöömist soovid. Nagu olid omalajal üleminekud Torrese ja Suarezega. Mehed nagu Reus,Lacazette jms võiksid ju olla need järgmised staarid, aga tõenäoliselt tuleb sama elavalt kaasa elada Borinile kes pole ilmselgelt Liverpooli CFWi tasemel, no kuidas sa elad sellistele kaasa.
                    Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                    Kommentaar


                      Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                      Tabeliseis on üllatavalt hea. Reaalne 3. koht on hetkel 5 punkti kaugusel, pärast Manchester United - Southampton mängu on vaheks 7 punkti. Varsti hakkavad need üllatajad alla ka kukkuma, Southamptonil ja ManU-l väga Meistrite Liigasse asja pole. Tottenham, Arsenal ja Liverpool mängivad kohtadele 3.-5.

                      Mis mängu puutub, siis löögile saadi ikka korralikult, kuid taaskord ei suudetud realiseerida. Tuletab meelde ManU klassikalist mänguplaani, kus mehed jooksevad ringi ning lõpuks ei saada ise ka aru, kuidas see hädine võit väikeklubi vastu tuli.
                      VÄga julge postitus, eriti boldis osa. Seepeale ka pakun välja, et:

                      Sina tood 25 õllet kui ManU on hooaja lõpus on top 4, mina toon 250 õllet kui manu jääb välja top 4 ehk kohtadele 5 ja peale. Kuna ma foorumis uus, siis kanname ühele usaldusväärsele liikmele oma osaluse escrow süsteemis, andes mõlemad 5€. Kaotades maksame kinni ka vastase osaluse escrows.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                        Tabeliseis on üllatavalt hea. Reaalne 3. koht on hetkel 5 punkti kaugusel, pärast Manchester United - Southampton mängu on vaheks 7 punkti. Varsti hakkavad need üllatajad alla ka kukkuma, Southamptonil ja ManU-l väga Meistrite Liigasse asja pole. Tottenham, Arsenal ja Liverpool mängivad kohtadele 3.-5.

                        Mis mängu puutub, siis löögile saadi ikka korralikult, kuid taaskord ei suudetud realiseerida. Tuletab meelde ManU klassikalist mänguplaani, kus mehed jooksevad ringi ning lõpuks ei saada ise ka aru, kuidas see hädine võit väikeklubi vastu tuli.
                        Liiga palju lõvikonserve peale paari 1-0 võitu..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          VÄga julge postitus, eriti boldis osa. Seepeale ka pakun välja, et:

                          Sina tood 25 õllet kui ManU on hooaja lõpus on top 4, mina toon 250 õllet kui manu jääb välja top 4 ehk kohtadele 5 ja peale. Kuna ma foorumis uus, siis kanname ühele usaldusväärsele liikmele oma osaluse escrow süsteemis, andes mõlemad 5€. Kaotades maksame kinni ka vastase osaluse escrows.
                          Ma arvan, et foorumikihlvedu pole piisav vabandus, mille tõttu emb-kumb FTorrese vanematest oleks nõus oma võsukesele 25 õlut ostma. Aga äkki aasta pärast? Sest siis on härga täis foorumlane juba pisut vanem ja esimene piimakas ehk näole kangema ostmist lihtsustama ilmunud. Rääkimata sellest, et siis on Liverpooli aasta.
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Siin teemas on viimase mõne kuu jooksul tõusnud üles teema Liverpooli üleminekute osas. Ja üldiselt arvamused, mis üleminekuid kritiseerivad on olnud umbes nii analüütilised ja sisukad kui see kirjatükk:

                            FSG’s transfer spending has a 91.2% failure rate at Liverpool


                            Aga lõpuks ka artikkel ,mis sisaldab endas analüüsi ja arusaama reaalsest maailmast ja olukorrast:

                            In Defence of FSG’s Transfer Policy

                            Kommentaar


                              Noh eks tõde on kusagil seal vahepeal. Ajakirjanikel ja fännidel on lihtne öelda, et ostke omale ometi maailmaklassi staarid keskväljale ja ründesse ja ärge enam nende noorukitega jamage. Aga kui omanikel pole selleks raha ja nad tahavad klubi finantsiliselt enam-vähem normaalses seisus hoida, siis lihtsalt pole midagi teha.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Muide kes kursis pole siis Luis Alberto teeb hispaanias võimsaid mänge.
                                Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                                Kommentaar

                                Working...
                                X