320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui keegi läheb, siis nende hulgast, kes üldse ei mängi ja kui keegi tuleb, siis max ainult 1 tüüp. Suured panused asetaksin ka sellele, et kedagi ei tooda.

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      kahele argentiillasele.
      Ei aitäh. Pigem siis juba Berahino, kuigi ega ka tema mulle eriline talent ei tundu. Kuskilt jäi silma jutt (echo?) Fiorentina väravavahist, pidavat odav olema - võibolla ka hea.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Ei aitäh. Pigem siis juba Berahino, kuigi ega ka tema mulle eriline talent ei tundu. Kuskilt jäi silma jutt (echo?) Fiorentina väravavahist, pidavat odav olema - võibolla ka hea.
        Neto jah.
        Paraku pole ei Neto ega Romero nüüd vist päris see keda loodetakse.

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Neto jah.
          Paraku pole ei Neto ega Romero nüüd vist päris see keda loodetakse.
          Neto puhul on Itaalia alafoorumist jäänud meelde, et polevat päris Fiorentina tase- eika saab kindlasti parandada.
          Saapamaal on sageli kiidetud Perinit- kas too ei paku huvi, arvestades, et ilmselt noor puurilukk Genoast hiljemalt suvel mõnda suuremasse satsi kolima peaks?
          Elu on lühike, pidu on pikk.

          Kommentaar


            The official Liverpool FC website. The only place to visit for all your LFC news, videos, history and match information. Full stats on LFC players, club products, official partners and lots more.


            Unofficially räägitakse, et saime paar milkut kasumit ta pealt.

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Ei aitäh. Pigem siis juba Berahino, kuigi ega ka tema mulle eriline talent ei tundu. Kuskilt jäi silma jutt (echo?) Fiorentina väravavahist, pidavat odav olema - võibolla ka hea.
              Aitab küll nendest one season wonderitest..küll toodi Downing sisse, fail. Carroll..fail. Adam, fail. Lambert, fail.
              Ainukesed viimastel aastatel premi keskmikutest toodud mängjad, kes saavad vahepeal hakkama on Lovren, Lallana ja Allen, nemadki ebaõnnestuvad väga tihti.

              Kommentaar


                Pigem võiks kõik üleliigse kraami ära müüa ja Schürrle tuua Chelseast.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                  Aitab küll nendest one season wonderitest..küll toodi Downing sisse, fail. Carroll..fail. Adam, fail. Lambert, fail.
                  Ainukesed viimastel aastatel premi keskmikutest toodud mängjad, kes saavad vahepeal hakkama on Lovren, Lallana ja Allen, nemadki ebaõnnestuvad väga tihti.
                  lol

                  Ega ma ei tahagi Berahinot. Kuid kui oleks valida tema ning Higuaini vahel, valiksin esimese. Pigem aitaks siiski ka sellest, kui tooks Origi 'pooli. Pool aastat sisse elamiseks ning siis uuel hooajal oleks taas hea ründeduo võibolla. Balokat päris maha ei kannaks veel, loodan et jääb suveni vähemalt
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    lol

                    Ega ma ei tahagi Berahinot. Kuid kui oleks valida tema ning Higuaini vahel, valiksin esimese. Pigem aitaks siiski ka sellest, kui tooks Origi 'pooli. Pool aastat sisse elamiseks ning siis uuel hooajal oleks taas hea ründeduo võibolla. Balokat päris maha ei kannaks veel, loodan et jääb suveni vähemalt
                    Kui on valida Berahino ning Higuaini vahel, peaks kahtlemata võtma kohe Higuaini ära, tippmeeskondade kogemusi ja oskusi tal ju küll ja veel.

                    Kommentaar


                      Me ei osta nagunii kedagi. Origi on ka overhyped.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                        Kui on valida Berahino ning Higuaini vahel, peaks kahtlemata võtma kohe Higuaini ära, tippmeeskondade kogemusi ja oskusi tal ju küll ja veel.
                        Higuain võib ju hea olla, ma lihtsalt ei hinda teda. Kuid kui tuleks siia ja hakkas väravaid lööma, siis muudaks oma arvamust kindlasti

                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        Origi on ka overhyped.
                        Vahet pole, vähemalt on Liverpooli mängija. Arvestades seda, et ta noor ka, siis võib ju temast asja saada.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Higuain võib ju hea olla, ma lihtsalt ei hinda teda. Kuid kui tuleks siia ja hakkas väravaid lööma, siis muudaks oma arvamust kindlasti



                          Vahet pole, vähemalt on Liverpooli mängija. Arvestades seda, et ta noor ka, siis võib ju temast asja saada.
                          Saab 20 see aasta, samas Lilles hooaeg olnud umbes sama kahvatu kui meie ründajatel Liverpoolis.

                          Kommentaar


                            Arbeloa ja Lavezzi? Arbeloa siis aint kui Johnson minema ikka.Lavezzi ikka parem kui Lambert ja Borini.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              Arbeloa ja Lavezzi? Arbeloa siis aint kui Johnson minema ikka.Lavezzi ikka parem kui Lambert ja Borini.
                              Ma siiski usun, et Liverpoolil on kõrgemad standardid, selle mehe best before on ammu möödas.
                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                                Aitab küll nendest one season wonderitest..küll toodi Downing sisse, fail. Carroll..fail. Adam, fail. Lambert, fail.
                                Ainukesed viimastel aastatel premi keskmikutest toodud mängjad, kes saavad vahepeal hakkama on Lovren, Lallana ja Allen, nemadki ebaõnnestuvad väga tihti.
                                Lovren on küll ikka paras mädamuna nende hulgast või noh, mina ei pidurdaks kuidagi müükipanekut. Lallana ja Allen las olla - Allen on täitsa ok varumees ja mingite vastaste vastu ta sobib hästi. Lallana, las proovib edasi vähemalt ühe hooaja.


                                Origi ma võtaks küll, hakkaks varakult oma mängujoonisesse voolima noormeest. Las tuleb vahetusest pidevalt ja paugutab nobedate jalgadega. A kui BR ei plaani teda mängudesse panna piisavalt, siis las areneb parem mujal tiheda mängupraksiga edasi.

                                Higuain - no ma ei tea, korralik gamble on see.

                                Manquillo, Baloka võib ka diiliks teha - no future here.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X