320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ära mölise. Pohhui. Peamine, et maksavad!
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Ära mölise. Pohhui. Peamine, et maksavad!
      seda küll. Kui leidub loll kes raha annab, siis tuleb see vastu võtta. Eks see ole see telerahade ajastu

      Kommentaar


        Algselt postitas malagar Vaata postitust
        seda küll. Kui leidub loll kes raha annab, siis tuleb see vastu võtta. Eks see ole see telerahade ajastu
        Ja inglaste kvoodid! ;D

        Kommentaar


          You must having a laugh*

          *Sterling olla kuskil Jibizzal "hippy cracki" tarvitanud. Good riddance.
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Tähtsamatel teemadel, Skrteli kontrahtimure olla lahendated.. guud!
            ★★★★★★

            Kommentaar


              The games following Europa League fixtures in full (dates currently issued by the Premier League):
              Norwich (H) – September 19
              Everton (A) – October 3
              Southampton (H) – October 24
              Crystal Palace (H) – November 7
              Swansea (H) – November 28
              West Brom (H) – December 12


              Ei teagi, kas see on positiivne või tähendab, et kodumängude punktisaldo kahaneb.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                Tähtsamatel teemadel, Skrteli kontrahtimure olla lahendated.. guud!
                Mnjaa, ma ei teagi kumb mind rohkem imestama paneb, kas see, et Skrtel on LFCs nii kaua vastu pidanud, või et leidub inimesi, kes teda keskkaitsjana tõsiselt hindavad. Seda imestamist juhtub ikka väga tihti. Võimalik, et ma saan ise asjadest veidi valesti aru, aga ma tean, et ma pole ses suhtes ainus.

                Ma ise lootsin/loodan, et Skrtel maha parseldadakse (sest see on tõesti viimane võimalus tema eest mingit rahhi saada). Ja et siis Schalkest üks mees asemele tuuakse.
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  Škrtel on meie meeskonnale küll väga vajalik liige. Väga stabiilne ja püsib tervena ka. Viimased 2 hooaega ennast väga heast küljest näidanud IMO.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Redman Vaata postitust
                    Schalkest üks mees asemele tuuakse.
                    Loodan, et sa seda kreeklast ei mõtle. Papa miskine.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Loodan, et sa seda kreeklast ei mõtle. Papa miskine.
                      Ei, tema kolleeg.
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Škrtel on lihtsalt kõige vähem halb keskkaitsja pärast Hyypia lõpetamist. Ja ülejäänutest lausa silmatorkavalt parem.
                        Agger?
                        308

                        Kommentaar




                          http://www.liverpoolfc.com/news/late...gomez-transfer

                          Inglismaal on teadupärast kombeks kõiki noormängijaid kohe kellegagi võrdlema hakata. Tema on järgmine Rio Ferdinand.
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Redman Vaata postitust
                            Mnjaa, ma ei teagi kumb mind rohkem imestama paneb, kas see, et Skrtel on LFCs nii kaua vastu pidanud, või et leidub inimesi, kes teda keskkaitsjana tõsiselt hindavad. Seda imestamist juhtub ikka väga tihti. Võimalik, et ma saan ise asjadest veidi valesti aru, aga ma tean, et ma pole ses suhtes ainus.
                            Mind paneb imestama hoopis selline materdamine. Vähemalt kaks viimast aastat vaieldamatult meie käige stabiilsem ja parem kaitsja olnud segaduses, mida pole peale Hyypia ja Carra kombo lahkumist lahendada suudetud. Ja sa tahad temast lahti saada? Eelmine hooaeg oleks võinud tõesti isegi veel piinarikkam olla, kui Lovren ja Kolo oleks kahekesi seal maid jaganud.
                            + Skrteli kohta on paljud klubid ka pärimas käinud, mitte mainimata Man Cityt veidi aega tagasi.

                            Ja uue mängija pilt peab olema nõjatuv!
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                              Mind paneb imestama hoopis selline materdamine. Vähemalt kaks viimast aastat vaieldamatult meie käige stabiilsem ja parem kaitsja olnud segaduses, mida pole peale Hyypia ja Carra kombo lahkumist lahendada suudetud. Ja sa tahad temast lahti saada? Eelmine hooaeg oleks võinud tõesti isegi veel piinarikkam olla, kui Lovren ja Kolo oleks kahekesi seal maid jaganud.

                              Võibolla seepärast Skrtel tundubki paljudele hea, et teda Kologa võrreldakse Aga sa ei saa ju eitada fakti, et Skrtel teeb lubamatult palju erroreid. Ma ei mäleta Liverpoolis pidevalt alg11-s olevatest keskkaitsjatest ebastabiilsemat mängijat kui tema. Seepärast see imestama panebki, et ta siin varsti juba 10 aastat tiksunud on. Ja ma nõustun täiesti, et ilma temata oleksid viimased paar aastat olnud keerulisemad, aga see ei tee temast minu silmis head kaitsjat. Praegu kui meil on beast Mama, siis oleks sobilik aeg edasi liikuda ja Skrteli eest kopikas ära kasseerida.
                              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                              + Skrteli kohta on paljud klubid ka pärimas käinud, mitte mainimata Man Cityt veidi aega tagasi.
                              Kui mu mälu nüüd ei peta, siis ainsana ongi tõsisemat huvi näidanud ainult City, kes 2-3 aastat tagasi mingi pea 18-20 miljonit pakkusid. See summa on ikka suht selgelt üle tema väärtuse.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                                Praegu kui meil on beast Mama, siis oleks sobilik aeg edasi liikuda ja Skrteli eest kopikas ära kasseerida.
                                Sakho kõrval peab keegi veel olema ja Sakho on kiirem katki minema, praegu pole mu meelest sugugi aeg tema eest kopikat otsida, seis sama nigel ju. Lootusi pannakse praegu jälle noortele, et sealt midagi tuleks - Wisdom toodi laenult tagasi, nüüd osteti see uus Gomez. Nende peale ei saa kindel olla. Pealegi, see, et Kologa ka lepingut pikendati tähendab, et seenior keskkaitsjat juurde ei tooda. Siis on veel... eh, Lovren...
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X