320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õu Stok. Sa teed Tartu-Tallinn otsa autoga? Ma liituks, fännina või nii
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Liverpooli fännina? Aga liitu pealegi, mis saab mul kulude splittimise vastu olla. Kamba peale tuleb see tripp vähem kui 10 rutsi per nase.
      Liverpooli fännina ikka, nagu mul suviti kombeks is cool.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Liverpooli mängija tõi Inglismaale MM-pronksi! Fara Williams, we love you.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Registreerisin võistkonna Soccerneti turniirile ära. Kui mõni Liverpooli fänn soovib veel liituda, siis andke teada.
          sigpic

          Kommentaar


            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              O'Driscoll ja Lijnders kah ametlikult teatatud. (Ljinders võtab üles 'uuena loodud' ameti, aga eks ta vast tehniline cõuch ole, nagu Marsh). Lugedes pisut nende kohta, tundub, et mõlemad on lahtiselt ründavat masinat harrastavad treenerid, kes peaks Rodgersi mänguväljakuga head semud olema. Aga kaitsemängu asjatundjat njetu. Kas ikka liiga raske pill alla neelata, või kuidas see oli, "coaching defence is easy"?

              Igaljuhul, poisid tagasi trennis:
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Ega kellegil laupäeval turniiril osalejatest Liverpooli away või väravavahi särki pole? Ise seisan väravas aga endal ainult punased särgid.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Manquillo saadeti tagasi vist siis.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Ma võin võtta beeži särgi kaasa aastast 1996-97, see on hästi lotendav, saad selle alla puhvaika panna, kui soovid. petteri vajab ka tõenäoliselt särgiabi?
                      ei vaja

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Ma võin võtta bee˛i särgi kaasa aastast 1996-97, see on hästi lotendav, saad selle alla puhvaika panna, kui soovid. petteri vajab ka tõenäoliselt särgiabi?
                        Võid võtta küll

                        Nii ära mainimse korras siis Sterling ei ilmund täna trenni, väitis et on haige. Samuti olla Rodgersile öelnud, et ei soovi tuurile kaasa minna. Minu teada tal palk vist praegu üleliia suur ei ole? Ta ju lepingupikendust vastu ei võtnud. Kupataks aastaks duublisse hoopis. Teisalt võtaks selle raha mis saab ja head teed tal minna. Twat!
                        FC Flora

                        Kommentaar




                          Millegi pärast selline aimdus, et sellest mehest saab asja ja palju. Stiil, tehnika, workrate, finishing, suhtumine - kõik tundub paigas olevat.
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              seiko
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Kirjutavad, et Gary Mac tuleb treeneriks. Üsna madal ametikoht muidugi, aga ju siis vaja tööd ja leiba. Tore ikkagi.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X