320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Ibe tänavu alla ootuste mänginud ju. Lallana viimasel ajal väga hea olnud või üldse see hooaeg, parem kui ka Coutinho. Loodetavasti Firmino püsib terve ja saab tegusid tegema hakata juba.
    OK. Ma pole veel Firminolt ühtegi tegu näinud, aga loodetavasti hakkab.
    Aga milles see Lallana headus põhineb muidu? Ülesanne on tal ilmselt aidata väravaid meisterdada ja ise lüüa, kummagi osas ei paista eriti midagi.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Minumeelest on üldse kõik hästi, välja arvatud tipurünne ja standardite kaitsmine . Origi on ikka väga nähtamatu olnud. Benteke on hea ja kui terve püsib, siis tema pealt tulemas küll ja küll. Sellist väga ilusasti ette mängitud olukorda polegi olnud. Kõik 3 kolli on suht individuaalsete oskuste pealt tulnud. Esimene võibolla mitte, aga see-selleks, midagi lihtsat ka polnud. Aga see teist tüüpi ründaja? Natuke Suareze tüüpi mees? Ei ole! Ings võibolla ainuke, kes sellist rolli suudaks natukenegi mängida. Olla kiire ettearvamatu ja palliga liikuvam. Aga see mees ka katki. Seega on hädasti tippvormis Coutinhot vaja ründaja alla. Järgmised kolm mängu päris rasked, justkui ennustaks viikide jada jätkumist, kui peale vaadata

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        OK. Ma pole veel Firminolt ühtegi tegu näinud, aga loodetavasti hakkab.
        Aga milles see Lallana headus põhineb muidu? Ülesanne on tal ilmselt aidata väravaid meisterdada ja ise lüüa, kummagi osas ei paista eriti midagi.
        Millepärast sa küsid asju, mis sind ei huvita, mida sa ei mõista, arusaamisest rääkimata (sest sa näed asju teisiti)? Kui sind huvitavad punkt A ja punkt B, mitte nende vaheline teekond, siis pole ju arukas suruda sooja õhku.

        Aga ma viskan enda sulest paar tähemärki korda mitu Lallana osas siiski. Mis puudutab tema viimast söötu/lööki, siis see on labaselt öeldes sitt. Kuid. Pane nüüd hoolikalt tähele - see pole kõige tähtsam. Tähtis on olla liikuv, arukalt liikuv - olla pildis, saadaval. Nimetame seda hellitavalt punktiks A. Ja seda on ta olnud. Nüüd on aga vaja see pildis püsimine, s.t palli saamine heades olukordades (juhuslikult heasse olukorda ikka ei satu, vaid oskustega, tööga) pöörata punktiks B (väravasööt, värav vms).
        Tema eelnevast elust teame, et ta oskab ka seda punkti panna. Lihtsalt tema tase, klass, oskused... vajavad stabiilsust. Kodust keskkonda.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Millepärast sa küsid asju, mis sind ei huvita, mida sa ei mõista, arusaamisest rääkimata (sest sa näed asju teisiti)? Kui sind huvitavad punkt A ja punkt B, mitte nende vaheline teekond, siis pole ju arukas suruda sooja õhku.

          Aga ma viskan enda sulest paar tähemärki korda mitu Lallana osas siiski. Mis puudutab tema viimast söötu/lööki, siis see on labaselt öeldes sitt. Kuid. Pane nüüd hoolikalt tähele - see pole kõige tähtsam. Tähtis on olla liikuv, arukalt liikuv - olla pildis, saadaval. Nimetame seda hellitavalt punktiks A.
          Erinevad koolkonnad. Minu meelest on kõige tähtsam mänge võita. Kõik muu, sh Lallana isiklik teekond, on teisejärguline.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            IMO Klopp suutnud Lallana ikka korralikult mängima panna. Täiesti kindel, et lõpuks hakkab ta numbreid ka tootma. Üleüldse mõttetu nutt käib selle üle, et ei realiseerita võimalusi ära jne, küll need ära lüüakse. Pigem on probleem kaitseliinis, mida ma ei väsi kordamast, sest iga vastase standardolukorra peale viskab mul pulssi lakke ära. Loodetavasti Klopp suudab mehed võitlema panna 1v1 olukordades. Ma lihtsalt ootan, millal Henderson terveks saab.. siis lähevad kõik asjad paika, enamgi kui kindel selles.

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Erinevad koolkonnad. Minu meelest on kõige tähtsam mänge võita. Kõik muu, sh Lallana isiklik teekond, on teisejärguline.
              Tänases Liverpoolis paraku on oluline, kas Lallana ja Moreno arenevad või mitte. Ja see mitte ei ole koolkonna teema, vaid lihtsalt reaalsustajuga seotud küsimus.

              Kommentaar


                + sellele Lallana jutule, selliste põhjendustega saab ju öelda, et Coutinho ka ei vääri kohta, sest pusibjapusib aga lõpp-produkti ei tule? Natuke laiemat pilti peab vaatama. Ei väsi vast kordamast kui tähtis on ohtlik ründaja platsil, kasvõi üks. Siis kui meil neid oli, või kui nad terved olid, mängisid ka kõik nende ümber paremini. See on oleks-poleks, aga ma usun, et kui Lallana saanuks näiteks Suarezega mängida, või kasvõi Sturridgiga rohkem kui kuuvarjutusel platsil koos olla, oleks arvamused temast paremad.
                Kloppi esimeste mängude põhjal aga oleks Lallana mu meelest üks esimesi nimesid platsil. Rodgersi viimaste mängude põhjal näiteks Ibe üks viimaseid (disclaimer: jah, Ibet pole Klopp veel eriti platsile lasknud).
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Erinevad koolkonnad. Minu meelest on kõige tähtsam mänge võita. Kõik muu, sh Lallana isiklik teekond, on teisejärguline.
                  Ma teen sulle natukene Aristotelest või Sokratest.

                  Et võita mänge on vaja lüüa väravaid - sellest saad sa aru. Et lüüa väravaid on vaja palli sööta - sellest saad sa aru. Rohekmast sa aru ei saa.

                  Et võita mänge on vaja lüüa väravaid - sellest saan ma aru. Et lüüa väravaid on vaja palli sööta - sellest saan ma aru. Et sööta on vaja liikuda - sellest saan ma aru. Et sööta on vaja näha - sellest saan ma aru. Et näha on vaja tehnikat - sellest saan ma aru. Et omada tehnikat on vaja harjutada - sellest saan ma aru. Et harjutada on vaja mängida - sellest saan ma aru. Et mängida on vaja enesekindlust - sellest saan ma aru. Et saada enesekindlust on vaja tahet - sellest saan ma aru. Et omada tahet on vaja et tegevus oleks lõbus - sellest saan ma aru.

                  Komad võid ise asetada sinna, millest saad aru.


                  Jah. Vanduma paneb, et kuidas professionaalid, spetsialistid ei saa, ei suuda... korralikult isegi nurgalööki anda, värava pihta löömisest rääkimata. Aga tead. See keskkond, kus nad eksisteerivad. See keskkond on nibin-nabin teistsugune, kui sinu või minu või teie liivakast. Pinged, kohustused, ootused, lootused, ülesanded, kiirused, vastased jne on itsi-bitsi teised. Seda on kasulik mõista. Vastasel juhul pole mõtet mänge vaadata. Arukam on ajalehest tulemusi jälgida.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Jah, võib-olla pärast 25 aastat ma tõesti ei tahagi enam aru saada. Üldiselt on vist nii, et ma näen oma väsind silmadega sellel meeskonnal selgeid limiite, seda suurt varju, millest nad üle ei hüppa. Praegusest saab parem. Aga mitte üleliia palju, paraku.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Kutid, vaadake meeste vanuseid kes Liverpoolis on. Tegemist on põhimõtteliselt projektiga EPL Champions 2017/18.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Kutid, vaadake meeste vanuseid kes Liverpoolis on. Tegemist on põhimõtteliselt projektiga EPL Champions 2017/18.
                        See on alati armas jutt, mida rääkida
                        Sest teistel meeskondadel pole ju noori talente. Ning ega ei või juhtuda, et noortest andekatest meestest
                        a) osad vajuvad ära
                        b) mängijad otsustavad lahkuda

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                          Kutid, vaadake meeste vanuseid kes Liverpoolis on. Tegemist on põhimõtteliselt projektiga EPL Champions 2017/18.
                          3 aasta pärast on selliste meeste nagu shaw, herrera, mata, pereira, depay, martial, lingard, jones, darmian keskmine vanus 25.

                          Mitte, et ma sellega mängijaid võrrelda tahaks, vaid lihtsalt, et see vanuste vaatamine on natukene tänamatu töö. igal tiimil on noored tegijad olemas + iga aken seis muutub.

                          Kommentaar


                            Kõige pealt on vaja kaitse korda saada. Ja meeskondlikult on märgata progressi. Klopp on kaitse keskväljal viinud kompaktsemaks. Samal ajal tuleb tegeleda standartitega ja mida keegi kastis täpselt teeb. Need toodavad meile väravaid. Tegin pildi Sotoni väravast.

                            Kastis on 3 Sotoni meest katmata, 4 kui me oletame et Sakho ei lähe pennalt norima. Skrtel on ei kellegi maal, Milner "katab" 2 meest, Clyne on selgelt oma mehest liiga kaugel, Benteke on kohvil ja keegi jalutab kastist väljas. Ehk see teeb tegelikult 2 meest, kes teevad oma tööd korralikult (paneme 0,5 Lucase juurde, kes tegelikult on oma mehe silmist lasknud, aga tal on siiski aega). Segadus.

                            Teine asi mis mulle tundub, et on jamasti on liidri puudumine. Hendo on katki. Milner ei vea (üllatus? mitte mulle) ja rohkemat eriti ei ole. Sakhol on omadusi, aga ma kardan et siin on keele probleemid.

                            Väravad (ja võidud). Kõigepealt on vaja 1 korraliku ründajat kes toodab hooaja jooksul hea 20 väravat. Võite panna siia +/- 3-4. Siis teine ründaja, kes toodab vähemalt poole sama palju (see mida SS tegi ei juhtu eriti tihti eks). Nüüd on vaja, et keskväli toodaks umbes sama palju kui 2 ründajat kokku. Ja nii umbes 10 väravat kaitsjatelt. Nii see üldiselt toimub. See annab sulle 70-80 väravat ja annab tugeva eelduse olla top 4 seas. Edasine on pisemad detailid, mis muutuvad üha olulisemateks vastavalt sellest kui peeneks me neid hekseldame. Liverpooliga on, aga kurb lugu see, et viimase 10 aasta jooksul oleme me 70+ väravat löönud ainult kolmel hooajal. Nendest 2'l oleme tulnud teiseks. Nüüd mõelge mida kes meil olemas on, et sellise labase statistika järgi mängida? Minu tagasihoidlik arvamus on, et talvel tuleb sajaseid luhvitada.

                            Kommentaar


                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                                Kõige pealt on vaja kaitse korda saada. Ja meeskondlikult on märgata progressi. Klopp on kaitse keskväljal viinud kompaktsemaks. Samal ajal tuleb tegeleda standartitega ja mida keegi kastis täpselt teeb. Need toodavad meile väravaid. Tegin pildi Sotoni väravast.

                                Kastis on 3 Sotoni meest katmata, 4 kui me oletame et Sakho ei lähe pennalt norima. Skrtel on ei kellegi maal, Milner "katab" 2 meest, Clyne on selgelt oma mehest liiga kaugel, Benteke on kohvil ja keegi jalutab kastist väljas. Ehk see teeb tegelikult 2 meest, kes teevad oma tööd korralikult (paneme 0,5 Lucase juurde, kes tegelikult on oma mehe silmist lasknud, aga tal on siiski aega). Segadus.

                                Teine asi mis mulle tundub, et on jamasti on liidri puudumine. Hendo on katki. Milner ei vea (üllatus? mitte mulle) ja rohkemat eriti ei ole. Sakhol on omadusi, aga ma kardan et siin on keele probleemid.

                                Väravad (ja võidud). Kõigepealt on vaja 1 korraliku ründajat kes toodab hooaja jooksul hea 20 väravat. Võite panna siia +/- 3-4. Siis teine ründaja, kes toodab vähemalt poole sama palju (see mida SS tegi ei juhtu eriti tihti eks). Nüüd on vaja, et keskväli toodaks umbes sama palju kui 2 ründajat kokku. Ja nii umbes 10 väravat kaitsjatelt. Nii see üldiselt toimub. See annab sulle 70-80 väravat ja annab tugeva eelduse olla top 4 seas. Edasine on pisemad detailid, mis muutuvad üha olulisemateks vastavalt sellest kui peeneks me neid hekseldame. Liverpooliga on, aga kurb lugu see, et viimase 10 aasta jooksul oleme me 70+ väravat löönud ainult kolmel hooajal. Nendest 2'l oleme tulnud teiseks. Nüüd mõelge mida kes meil olemas on, et sellise labase statistika järgi mängida? Minu tagasihoidlik arvamus on, et talvel tuleb sajaseid luhvitada.
                                Liverpool mängib standardites tsoonikaitset mitte mees meest. Sellegipoolest kohutav, kuidas tagumine tsoon täiesti tühi on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X