320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Kaks kuud tuleb vastu pidada, siis saame Southamptonit rappima minna. van Däik näiteks, koos Pelle ja Tadiciga?
    Nali naljaks, kahjuks jah seda vast enam ei juhtu. B-Rod teema rohkem. Küll Klopp mingit teist, paremat, rada pidi läheb.

    Kommentaar


      Neegril hakkab Eestis külm.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        No fk noh. http://www.skysports.com/football/ne...th-knee-injury

        Kommentaar


          Kas võime juba panuseid tegema hakata, kes suvel maha parseldatakse?

          Kommentaar


            Algselt postitas Sophok Vaata postitust
            Kas võime juba panuseid tegema hakata, kes suvel maha parseldatakse?
            Vara veel.
            Ma lihtsalt loodan, et uue režiimi all muutub ostupoliitika mingist manibooli jurast konkreetseks esi-üheteistkümne täiustamiseks. Ehk et kui keegi tuuakse £££ eest sisse, siis on tegu ka klassiga mängijaga, kes teeb vajaka positsiooni paremaks, mitte ei proovita igasugu Markovichidega ühtjateist. Brendani ja komitee ostupoliitikal olid suured augud, kuid ei saa öelda, et siin poleks palju potentsiaali. Ja sügavust on ka mingil määral (kuigi mitte väga kvaliteetset), sest meil on praegu terve meeskonna jagu haiglas, aga valikut platsile panna nagu veel on. Nüüd on selle aluse peale vaja ehitama hakata nii ühe-kahe supertäienduse kaupa - kui juba see talv, siis tõenäoliselt lappimaks mingit vigastustega seotud kriisikollet.. kui aga tuleval suvel, siis on juba pilt selgem, kuhu tarvis.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Mis ajast on Skrtel noor ja loodustandev tegelane?

              Kommentaar


                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                Vara veel.
                mitte ei proovita igasugu Markovichidega ühtjateist.
                Kui sa juba selle nime siin välja tõid siis mina seda nime küll maha ei teeks. Need 3-4 mängu mis ta omal õigel positsioonil sai mängida oli ta väga osav. Kas temast, aga superstaar tuleb seda ma ei tea.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Kui sa juba selle nime siin välja tõid siis mina seda nime küll maha ei teeks. Need 3-4 mängu mis ta omal õigel positsioonil sai mängida oli ta väga osav. Kas temast, aga superstaar tuleb seda ma ei tea.
                  Ilma disrispektita tolle idaeurooplase kohta, aga see oli pigem üldine 'ärge ostke 20 milli eest ehku peale poisikesi'. Ja kas ta ikka nüüd väga osav oli, kui kadunukesest rääkida. Otse oskas joosta.
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                    Ilma disrispektita tolle idaeurooplase kohta, aga see oli pigem üldine 'ärge ostke 20 milli eest ehku peale poisikesi'. Ja kas ta ikka nüüd väga osav oli, kui kadunukesest rääkida. Otse oskas joosta.
                    Sa vist ei vaadanud tena Benfica mänge..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Sa vist ei vaadanud tena Benfica mänge..
                      No mis mul sellest
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Sa vist ei vaadanud tena Benfica mänge..
                        See on jah sama hea, kui öelda Torrese või Falcao kohta Chelsea fännidele, et "te vist ei vaadanud nende mänge Atletico Madridis"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mrtnkschn Vaata postitust
                          See on jah sama hea, kui öelda Torrese või Falcao kohta Chelsea fännidele, et "te vist ei vaadanud nende mänge Atletico Madridis"
                          Ühega on tegemist lootust andva noorega, teise kahe puhul on "Best before " läbi

                          Kommentaar


                            Carra manku fännidele

                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Pane tõlge siia, ma ei kuulnud midagi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Pane tõlge siia, ma ei kuulnud midagi
                                viipekeeles
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X