320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    5-1, aitab küll mõnitamisest juba, lähen magama ära.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Kes oleks osanud arvata, et Moreno näitlemine toob nii suure võidu.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Klopp on teinud 'poolist tõelise reisisellide kamba. Anfieldil vaja veel mäng käima saada.
        Vapustav tagasitulek täna pärast nii kehva algust. Kõige rohkem meeldib muidugi see, et värav on üles leitud. Origi sai loodetavasti kamaluga enesekindlust juurde ja kui teda liigas vaja läheb, esitab nüüd hoopis teist mängu kui varem. Sturrist on niigi teada, et kui valu ei tunne, siis teeb.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Super esitus, kõik peale esimest minutit. Kloppil tekkib nüüd meeste valimisel raskusi järgmiseks mänguks .

          Kommentaar


            Ilmselt unes löön veel 6! Kui ma nüüd üldse magama suudan jääda.

            Kommentaar


              Poolfinaalis vastaseks Stoke. Evertoni vastu finaal? Oleks nummi.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Ilmselt unes löön veel 6! Kui ma nüüd üldse magama suudan jääda.
                Tavaliselt lüüakse ikka enne magamaminekut ära.
                #kpm
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                    Tavaliselt lüüakse ikka enne magamaminekut ära.
                    #kpm
                    Selle töö tegi juba klubi ära

                    Aga kuni pühapäevase mänguni on elu ilus! Krt mis ilus? Elu on lill! Tuleb nautida. Ja nagu Stok juba kirjutas siis pooled mehed ei ole just nimerkirjas esimesed valikud. See pani mind nii 4-1 seisul mõtlema, et väravad on tulnud suhteliselt süütutest olukordadest siit ja sealt. Origi 3 väravat? Minu arust oli ta üks kesiseim mees platsil. Enamus ajast loivas ringi.
                    DS tuleb ja lööb 2. Mõlemad skilli pealt. Mida veel tahta! Nooruke Brad Smith 13 minutit platsil ja väravasööt! Allen oli oma liigutustega nagu Walesi Messavi!
                    1 tera soola läheb Morenole, kes taas oma mehe maha magas. Aga ta heastas selle. Kuhjaga.
                    Nautigem olukorda!

                    Stoke järgmises ringis. Hmm mõte oli et ainult mitte Stoke ja Everton (hoiame finaaliks eks) ja siis mõtlesin, et ManCityt kah ei taha. Kokkuvõttes on Stoke siiski parim vastane. Isegi kui 1 korra libastume on võimalik vigade parandus teha. Evertoni/ManC vastu ennast 2 mänguks vormi saada on raske? Arvestades, et jaanuaris on meil külas Arsenal ja ManU. Nii, et jah Stoke on sobiv.
                    Muideks 27.02 on meil mäng Evertoniga. Finaal peaks olema nädal enne? Et isegi kui Merseyside finaali ei tule siis "väikse" lohutusmängu saame ikkagi.

                    Kommentaar


                      See ei olnud lonkamine vaid "that's gangsta" kõnnak.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Sturridge'ile oli täpselt enne välja vahetamist äärel peal päris korralikult selga sõidetud - sellest ka tema kerge lonkamine vahetuse ajal. Telekast tundus päris võigas pilt, kordust kahjuks ei näidanud.

                        Kommentaar


                          Ah jah, ma siin ühe mängu järel kirjutasin, et Allen ja Lucas koos platsil ei ole mängu loovuse mõttes hea märk. Võtan sõnad tagasi. Eile lõid just nemad kahekesi selle platvormi, mille abil õnnestus ründes kõik nii hästi.
                          Klopp on suutnud lühikese ajaga tõestada, et sats on korralik ja sügavust ka omajagu. Aga mäng korraga. Neid tuleb nüüd palju.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                            Muideks 27.02 on meil mäng Evertoniga. Finaal peaks olema nädal enne? Et isegi kui Merseyside finaali ei tule siis "väikse" lohutusmängu saame ikkagi.
                            Finaal on 28/2 ehk kui emb kumb sinna pääseb, siis liigutatakse derbi kuhugi mujale.

                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Aga mäng korraga. Neid tuleb nüüd palju.
                            Igav ei tohiks hakkata jah.

                            Või noh siiski võib, kui meenutada Swansea mängu, mis oli vist viimase paari aasta üks igavamaid.

                            Kommentaar


                              Mida fakki, millest ma nüüd ilma jäin. Highlightside põhjal on igatahes tuju laes. Korgid on pealt ja see on põhiline, ükskõik kui kehvalt vastane mängib, me taome edasi. Rodgers are you watching this?
                              Sturr'i esimene on ikka world class strike - keegi teine nii täpseid ei löö meil tiimis, vb Coutinho, aga siis juba mitte sellest positsioonist/liikumisest. Origi suhtes - talle oli seda vaja, meeskonnaliikmetele ja peatreenerile samamoodi, et saaks end käima/statistikasse.
                              Evertoni vastu finaalisoov oleks tõesti magus, aga Stoke müüride vahelt tuleb enne läbi pugeda, jagugu meil selleks ajaks vormi ja terveid mehi vaid.

                              Huuuh, jalad tuleb hoida nüüd maapeal.

                              Kommentaar


                                Kõik see kõrvale jätta kui äge eile oli ja kui üllatav ja siuke koosseis ja mis toimub jne. siis Sturridge'i tasemel mängija annab täpselt selle mängu muutja jokkeri - tegelikult olime peale halba algust suht Sotoni sussi all ja neil oli vähe teisest puudu. Siis ühest heast kontrast, mis tundus juba läinud olevat, lööb trademark värava. Ja siis teise veel. Ja siis oli Soton kohmetunud ja kõigile meie omadele tuli meelde, et oskame ka mängida. Ehk mis ma tahan öelda lühidalt, on et näiteks Origi poleks kolme kirja saanud, kui Studge poleks mängu meile avanud. Paaa-luuun katsu nüüd kuidagi talvel mitte haigeks jääda



                                Algselt postitas Stok
                                Mõtlesin siis, et ah pohhui, ma olen niikuinii Evertoni poolt selles jamas, kuna 20 aastat on ikka liiga pikk aeg kuival olla.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X