320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lovren on vist järgmine!
    Benteke lõpetab niimoodi keskkaitsjana.

    Kommentaar


      Ei ole normaalne ju?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Tulge tervena koju tagasi.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          33 minutit ja kaks vigastust. Oeh.
          FC Flora

          Kommentaar


            Saate ka proovida 18 aastastega premmi taguda.
            varupallivarupumpaja

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Tulge tervena koju tagasi.
              nice jinx

              Kommentaar


                Vale teema küll, aga küsiks Stoke kohta. Inglise liigat eriti ei vaata, aga praegu mängu vaadates paneb hämmastama see, kui vaikne on atmosfäär. Kas see on kogu aeg nii?

                Kommentaar


                  Värsked jalad tõid esimese poolaja võidu ära

                  Kommentaar


                    Kus Liverpool kogu see aeg alates 6-1 võidust Southamptoni üle oli olnud?

                    Kommentaar


                      Oi kui närvi suudab üks Ibe ajada. Puhas ime, et värava ajal ei kukkunud sättima ega midagi ära ei sittunud. Korraliku jalgpallurit temast ei saa. Kaitses taganeb, taganeb, taganeb kuni saab. 0 pressi. Ründes pushib edasi kuni saab minna ja siis kuskil nurgalipu juures vaatab kellele sööta. Ja mingi lambi kohtades järsku otsustab peale uhada.

                      See Lucas keskkaitses ei too ka head ja jääb veits arusaamatuks. Eriti kui Can on väljakul olemas.
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas M13 Vaata postitust
                        Vale teema küll, aga küsiks Stoke kohta. Inglise liigat eriti ei vaata, aga praegu mängu vaadates paneb hämmastama see, kui vaikne on atmosfäär. Kas see on kogu aeg nii?
                        Mul pole küll nii hea striim, et seda hinnata, aga äkki on asi selles, et kodutiim ei mängi just parimat mängu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Redman Vaata postitust
                          Oi kui närvi suudab üks Ibe ajada. Puhas ime, et värava ajal ei kukkunud sättima ega midagi ära ei sittunud. Korraliku jalgpallurit temast ei saa. Kaitses taganeb, taganeb, taganeb kuni saab. 0 pressi. Ründes pushib edasi kuni saab minna ja siis kuskil nurgalipu juures vaatab kellele sööta. Ja mingi lambi kohtades järsku otsustab peale uhada.
                          Ta on alles 20 ja minu arust pole küll lambi kohast peale uhanud. See kasti nurgast oli väga õige löök, kui ikka ruumi jäetakse siis vajuta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            Mul pole küll nii hea striim, et seda hinnata, aga äkki on asi selles, et kodutiim ei mängi just parimat mängu.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Ta on alles 20 ja minu arust pole küll lambi kohast peale uhanud. See kasti nurgast oli väga õige löök, kui ikka ruumi jäetakse siis vajuta.
                              Ma ei räägi ainult tänasest ja tal neist lööke sealt kastist väljas ka täna kirjas.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Meeskond mängib nii kummaliselt ebastabiilselt, et ei oskagi midagi kosta. Täna siis tuli äkki see julgus vastast seirata ja talt pall ära võtta tagasi. Ja kohe ongi jalgpalli moodi.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X