320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Trenni ikka tegite enne ?
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Vigased on Rodgersi lemmikud +mõni juhuslik. Sitt preesiison, sitad mängulõpud mitu aastat. Ammu teada, et füüsis on nõrk koht, lihtsalt liiga kõvasti ei räägitud sellest.

      Kommentaar


        Klopp ütleb, et senise laenupoliitikaga on lõpp. Noored jäävad klubisse.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Klopp ütleb, et senise laenupoliitikaga on lõpp. Noored jäävad klubisse.
          Chelsea rahategemisest ei taha üldse õppust võtta?

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Chelsea rahategemisest ei taha üldse õppust võtta?
            Teiste pingile laenamine ei ole mõistlik, kui enda oma tühi on.

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Kolost homme mängijat pole, nii et ükski neljast keskkaitsjast kaasa ei löö. Raske on isegi aimata, millise satsiga Exeteri minnakse.
              Asked whether Enrique was in his plans for Exeter, Klopp replied: “Who?” Once clarified, he continued: “Hopefully. We don’t have too many centre-backs so it is an idea. But we have to see. He played the day before yesterday as a full-back for 90 minutes. We all need training but in this game we could need his experience.”

              Coutinho selleks kuuks väljas.

              Kommentaar



                'Vahvaks' mälestuseks ka siia üks pilt
                Lisatud failid

                Kommentaar


                  Kaitseliiniks pakutakse ajakirjanduses tänaseks Smith-Enrique-Ilori-Randall. Veel võivad mängida Kent, Ojo, Teixeira, Brannagan, Chirivella ja isegi Sinclair, väravas Bogdan. Loodan siiski, et paar-kolm põhimeest on väljakul, et veidigi kogemust ka oleks.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Kaitseliiniks pakutakse ajakirjanduses tänaseks Smith-Enrique-Ilori-Randall. Veel võivad mängida Kent, Ojo, Teixeira, Brannagan, Chirivella ja isegi Sinclair, väravas Bogdan.
                    Ma tean, et ma olen täna mängu ajaks juba korras, niiet saab igati lõbus vaatamine olema!
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Laenu katkestamine on kätte jõudnud Kevin Stewartile, kes mängis 261 minutit laenul olles. Lisaks on Norwich hankinud endale uue paremkaitsja, seetõttu eeldatakse nüüd ka Wisdomi naasmist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                        Laenu katkestamine on kätte jõudnud Kevin Stewartile, kes mängis 261 minutit laenul olles. Lisaks on Norwich hankinud endale uue paremkaitsja, seetõttu eeldatakse nüüd ka Wisdomi naasmist.
                        Paar mängu mis sai Wisdomit nähtud eelmisel hooajal WBA-s enne kui Pulis tuli, oli täitsa korralik ja lubav.

                        Kommentaar


                          Hea on näha, et Mignol' on lõpuks ranits seljast võetud ja mehele on selgeks tehtud, et ta mängib premmis, mitte ....
                          Kaks viimast mängu olid tal hoopis teine tera. Kuigi karta on, et tal on siiski minek (mille vastu minul isiklikult pole küll midagi).
                          Tänase mängu tulemus ehk polegi nii oluline, kui seda on varumeeste* väljakule pääsemine. Ehk leiab Klopp tera.

                          Mängu näeb siit
                          Benitez: "In football, everything is a lie".

                          Kommentaar


                            Vabandage väga, aga millega ma sellise au olen ära teeninud?

                            socc.jpg
                            Benitez: "In football, everything is a lie".

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saver Vaata postitust
                              Vabandage väga, aga millega ma sellise au olen ära teeninud?

                              [ATTACH=CONFIG]4541[/ATTACH]
                              Äkki on see mingi uute kasutajate teema? a'la saad teatud arvu postitusi täis, siis ok. Või siis mitte
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saver Vaata postitust
                                Vabandage väga, aga millega ma sellise au olen ära teeninud?

                                [ATTACH=CONFIG]4541[/ATTACH]
                                Toobali saunapilt? Sturridge trennis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X