320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Ju peab siis hea olema, kui tuleb Sahtjorrist. vt ka Willian ja see Bayerni vend.
    Samas vt ka Luiz Adriano. Aga ei, tore oleks, samas hästi ei usu, et see diil läbi läheb, sest väidetavalt küsivad kaevurid 38 milkut ja isegi kui hinnas kokkuleppele jõutakse tulevad raudselt Spursi või Chelski tüübid oma Londoni bling-bling jutuga lagedale ja võetakse jälle nina eest ära.

    Kommentaar


      Kui suudetaks see diil üle paberile saada siis tulemas oleks korralik ründeliin teil taas. Brasiilia kolmik Teixeira, Firmino, Coutinho tõotab head.

      Küll aga on küsimus, et keda teil muidu minema hakatakse saatma? Benteke, Origi, Sturridge, Ings, Teixera oleks korralik ülerahvastus. Ja noh kui kedagi neist äärele või ründaja alla panna (nt Origi, Ings) siis oleks kohe seal koha eest võitlemas ka Coutinho, Firmino, Lallana, Ibe.
      Benteke ja Studge minema? (Benteke ei sobi väga plaani, Studge vigastusteprobleem ei meeldi Kloppile)

      Kommentaar


        Algselt postitas Katk Vaata postitust
        Benteke ja Studge minema? (Benteke ei sobi väga plaani, Studge vigastusteprobleem ei meeldi Kloppile)
        Benteke saab ennast tõestada suveni, ma usun. Ja Sturridge saab pre-seasoni ja hooaja alguse kindlasti.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Benteke saab ennast tõestada suveni, ma usun. Ja Sturridge saab pre-seasoni ja hooaja alguse kindlasti.
          Teixeira on siiski pigem AM erinevate allikate järgi. Benteke ei hakka veel kuskile minema, kui keegi palju raha ei paku. Sturro on mänginud alla 50% mängudest oma Liverpooli ajal ja tal on väga kõrge palk. Ta on 2 hooaega järjest täielikult meeskonda alt vedanud ja seetõttu on esimene, kes astuma hakkab, kui hooaja 2. pool end korda ei saa.

          Kommentaar


            Eilne mäng oli päris hea vaatamine, B-lineup võttis õhtust kõik mis võtta andis. Sellised mehed nagu Smith, Brannagan, Teixeira ja Ojo võiksid vahel meil põhika pingile sattuda ja sisse sub-ida. Teixeiral on vist kõige rohkem tehnilist kvaliteeti praegu, aga oma hetke jõu ja kiirusega karmides mängudes tal lihtne pole. Ojo värav oli lihtsalt nii võrratu, et see lõi pahviks - super kui pingevabalt saab lihtsalt väravaid lüüa, kaif. Ibe'i hoidis eile seda palli liiga palju enda käes, aga vastane oli sellisest mastist, kes talt jalalt palli ära ei võtnud ja kuidagi ta surkis ennast löögile. Tore, aga kahjuks 'päris' kohtumistes on vaja kriitilisemat mõtlemist-tegutsemist.
            Seda panite tähele et tsenderdused, kornerid ja vabalöögid olid kordades parema kvaliteediga kui põhimansas? Piinlik.

            Benteke - kommentaator Michael Owen võttis läbi ja lõhki ette ründaja tegutsemise ja mitte ei saa talle head hinnet panna eilse eest. Valed positsioonid, liikumised, killer instinkt ja ideaalsed peaga ära koksamise võimalused, alltogether horrible sellise palganumbriga ründaja kohta. Owen paigutas kõik enesekindluse puudumise alla, aga kas ainult selles on asi mõtlen mina. Eilne näitas kõige paremini, miks ta meil pingilt alustab. Kui asi nii jätkab, on temaga suvel tsauka. Klopp oli eile kõikides kommentaarides lõbus ja andis meeleldi vastuseid, aga kui Benteke kohta küsiti, siis läks hoobilt närviliseks ja ajas natuke udu, aga okei, las olla.

            Flanagan on tagasi - 20 kuud audis olla võib ikka päris jube olla noorele äsja põhisse murdnud kaitsjale. Clyne'ile ongi competitionit vaja.

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Benteke saab ennast tõestada suveni, ma usun. Ja Sturridge saab pre-seasoni ja hooaja alguse kindlasti.
              Benteke müüakse lõpuks poole hinnaga west hami ja Sturridge puhul oodatakse kuni keegi tobu 50 milli letti paneb, või kui ta terveks saab. Origit ja Ingsi veel proovitakse, nad ju noored.
              Flanagani uudis on tore uudis. Operatsioon skauser põhikoosseisu alaku
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Sturr ja Benteke on mõlemad tippklassi mängijad. Sturri puhul oleme seda ka punases särgis korduvalt näinud. See on minu jaoks ülimalt kummaline, et kui mees saab vigastada või on kehvas vormis, muutub ta paari nädalaga fännide ja meedia jaoks mõttetuseks, kes tuleks esimesel võimalusel maha ärida. Ma olen üsna kindel, et Klopp on märgatavalt targem ja ei mõtle nii lühikeses perspektiivis.
                Uue brassi saab sobiva summa eest alati tuua, aga kas see meie probleeme lahendab, pole kaugeltki kindel.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Didi Hamann mäletab,
                  Temasuguste palgatöö ongi lakkamatult lobiseda.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Alex Teixeira? Hinnalipik paistab soolane, aga kuidas see saakski jaanuaris teisiti olla.
                    Olla peale Liverpooli pakkumist treeningul vigastada saanud, räägitakse et hamstring....ei pidavat nali olema..
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Sturridge oskustes keegi ei kahtle ning paari nädalaga ei tekigi temast mälupilt kui mõtetust vennast. AGA!!! Ta võib ju olla suurim spetsialist ja maailma parim, kuid kui ta ei tee seda milles ta parim on, siis milleks teda hoida? Vabrikuomanik ei hoia ka palgal töömeest, kes 364 päeva aastas on haige, kuid sel ühel treib kõige kaunimaid küünlajalgu - siin ei ole isegi kvantiteedi ja kvaliteedi igivana vastasseis. Hamannil on õigus - infot on jagatud näpuotsaga, mistõttu tundub järjest enam, et mehe probleem on kinni peas. Kui leiduks klubbi, kes tema eest hea summa on valmis välja käima, siis lipik külge ja minema!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Isand J Vaata postitust
                        Sturridge oskustes keegi ei kahtle ning paari nädalaga ei tekigi temast mälupilt kui mõtetust vennast. AGA!!! Ta võib ju olla suurim spetsialist ja maailma parim, kuid kui ta ei tee seda milles ta parim on, siis milleks teda hoida? Vabrikuomanik ei hoia ka palgal töömeest, kes 364 päeva aastas on haige, kuid sel ühel treib kõige kaunimaid küünlajalgu - siin ei ole isegi kvantiteedi ja kvaliteedi igivana vastasseis. Hamannil on õigus - infot on jagatud näpuotsaga, mistõttu tundub järjest enam, et mehe probleem on kinni peas. Kui leiduks klubbi, kes tema eest hea summa on valmis välja käima, siis lipik külge ja minema!
                        Ma saaks aru, kui Sturridge oleks klubis, mis ei saaks majanduslikult endale lubada sellise palgaga mängijat, kes praktilist ei mängigi ja teda siis maha tahetakse müüa. Liverpoolis väga vahet ei tohiks olla kas paarsada tuhhi läheb kaotsi iganädal vms.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Sturr ja Benteke on mõlemad tippklassi mängijad. Sturri puhul oleme seda ka punases särgis korduvalt näinud. See on minu jaoks ülimalt kummaline, et kui mees saab vigastada või on kehvas vormis, muutub ta paari nädalaga fännide ja meedia jaoks mõttetuseks, kes tuleks esimesel võimalusel maha ärida. Ma olen üsna kindel, et Klopp on märgatavalt targem ja ei mõtle nii lühikeses perspektiivis.
                          Uue brassi saab sobiva summa eest alati tuua, aga kas see meie probleeme lahendab, pole kaugeltki kindel.
                          No mu jutt oligi keel-põses veits. Usu mind, mul oleks kahju kui Studge müüdaks ja mul juba on kahju et ta nii limbakas on sest ainuüksi tema olemasoluga saaksime me praegu rääkida topneljajutte ja oleks ehk isegi eelmine aasta rääkinud selles asjas midagi. Vot nii hästi arvan tast. Ja nummrid et ta on Liverpooli läbi ajaloo parima minutid-versus-väravad suhtega, räägib ka ühtteist. Kuigi jah, ta pole väga palju mänginud, et see kunagiste legendidega võrreldav oleks. See on lihtsalt nii kole frustreeriv. Samas, kasvõi see lohh van persie oli näiteks üsna vigane ja hilisemas eas enam väga ei olnud ja kõmmutas nii nagu ikka. 'teagi nüüd kas tasub värdi pilpa peal hoida..

                          Benteke on tippklassi mängija? Eks ta ole, muidu ta premieris poleks väga väravaid löönud, aga mida mõeldi kui ta osteti? Ta ei klapi mitte kuidagi Liverpooli ja kõik oigasid seda pilli enne kui ta ost oli isegi lõpule viidud. Kõik lõhnas stiilis Carroll-Balotelli jne. Olgugi et Benteke on juba kasulikum olnud kui need kaks kokku. Aga mõte jääb samaks. Väga raske on näha, et Benteke kuidagi kunagi siin läbi lööks.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Täiesti ebaausalt olete te kahe silma vahele jätnud Miku hiilgemängu. Mees ei teinud mängu jooksul ühtki viga ja värava suutis ka puhtana hoida. Super töö tema poolt. Kahju kohe mehest, et talle kõigest viie aastane leping anti. Oleks võinud talle parem kohe kümpi anda ...

                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            Väga raske on näha, et Benteke kuidagi kunagi siin läbi lööks.
                            Absoluutselt 100 prossa nõus!
                            Benitez: "In football, everything is a lie".

                            Kommentaar


                              Minu arust Benteke võiks proovida vahest viie kasti joosta selle asemel, et kuueteist joonele söötu ootama jääda. Häirib mind umbes 10x iga mäng.

                              Kommentaar


                                Ma olen mingi 10x siia midagi kirjutanud ja siis ära kustutanud. Miks? Sest kogu mu jutt on olnud täpselt samasugune hädaldav busslhit nagu eelnevad postitused.
                                Reaalsus on see, et kas Klopile antakse võimalus see klubi korda teha või huinjaa jätkub...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X