320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas N4pster Vaata postitust
    Teixeira 50 milliga Hiinasse hoopis
    Speaking to Shakhtar’s official website, he said: “Let’s put it like this: everyone always knew that I wanted to stay in Europe and move to the English Premier League club. But, unfortunately, all the proposals that came from them, were somewhat windy and did not contain anything concrete. Now I have received a serious offer from China.

    Muide, täna hommikul hakati eriti aktiivselt jahuma Sturri Liverpoolist lahkumisest.
    Benitez: "In football, everything is a lie".

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      50m euroga, mis teeb 38.45 miljonit raheemi.
      Hiinlastega on kergem äri ajada. Saame suvel normaalse hinnaga euroopasse tagasi tuua.

      Kommentaar


        Kas on mõistlik sellise suhtumisega mängijasse investeerida?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Kas on mõistlik sellise suhtumisega mängijasse investeerida?
          hey, welcome to this century
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Sajand ei puutu teemasse. Inimese olemus ei muutu.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Liverpool XI: Mignolet, Clyne, Lovren, Sakho, Moreno, Allen, Henderson, Can, Milner, Lallana, Firmino.

              Substitutes: Ward, Toure, Flanagan, Lucas, Ibe, Benteke, Sturridge.

              Sturr siis vaikselt tagasi,aga mängult täna puudub Klopp ise mingi pimesoolejama tõttu...

              Kommentaar


                Minge vttu!

                Kommentaar


                  Lucas sees asjad kohe juhtuvad..

                  Kommentaar


                    No tooge see ründaja platsile 2:0 pealt. Praeguses seisus ei saa ju mitte kuidagi sellise kaitse peale lootma jääda, pigem tapaks mängu ära sellega, et avaldame rohkem survet. Ka üleüldiselt ei ole siia maani meeldinud Kloppi otsused mängijate ning vahetuste valikul. Valikud ei õigusta lihtsalt ennast või tulevad vahetused lootusetult hilja.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                      Ka üleüldiselt ei ole siia maani meeldinud Kloppi otsused mängijate ning vahetuste valikul. Valikud ei õigusta lihtsalt ennast või tulevad vahetused lootusetult hilja.
                      Peaksid rohkem jälgima Liverpooli mänge siis sel juhul

                      "Because we’ve now got a manager who can change a game. It doesn’t happen every time and nor is it realistic to expect it should, but since Klopp took charge nine substitutes have come on and scored. Three of those goals have been winners (Benteke v Leicester, Ibe v Stoke, Lallana v Norwich), two have been equalisers (Origi v West Brom, Allen v Arsenal), one should’ve been a winner if we could defend crosses (Benteke v Southampton) and the other three were rather memorable (Benteke v Chelsea, Ibe v Southampton, Ojo v Exeter)"
                      http://www.thisisanfield.com/2016/02...d-kop-preview/
                      Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                      Kommentaar


                        Niimoodi rallit ei sõida. Pea iga mäng suudab Mignolet ikka mingi jama kokku keerata. Tänu sellele kobistamisele sai Sunderland momenutmi ja järjekordsed punktid kaotatud.


                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vähemalt on Firmino ennast käima saanud korralikult, kuigi on veelgi arenguruumi. Eks näis, kas lükatakse äärele, KUI Sturridge põhimeheks saama peaks.
                          Igal juhul hetkel endiselt Firmino>Depay

                          Kommentaar


                            Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                            Peaksid rohkem jälgima Liverpooli mänge siis sel juhul


                            Ei ole hetkel tõesti võimalik kõiki mänge jälgida; võimalik, et olen siis valede mängude peale sattunud. Aga olen täiesti kindel, et sellest seltskonnast annab välja panna paremini komplekteeritud punt kui see, mis täna alustas. Mitte mingit tasakaalu pole. Poolkaitse kooslus on liiga nüri ning ründajat pole. Võiks siis midagi teistsugust proovida vähemalt.

                            Aga sellest artiklist ja selle näidetest. Ma ei pidanud silmas mitte nii väga viimase minuti väravate löömist (see võib olla lihtsalt juhus, nt Origi suurest rikošetist löödud värav vs WBA) vaid lihtsalt positiivset mõju mängule. Ei mäleta palju planeeritud vahetusi, mis mängu kõvasti mõjutanud oleks. Sealt listist tooks välja vaid ühe hea näite: Benteke vs Chelsea (muutis korralikult mängu käiku, teisel poolajal oli seis väga võrdne kuni tema vahetuseni).

                            Kommentaar


                              Targemad teadsid rääkida, et härra Mignolet on viimasest 19 löögist, mis väravale löödud, sisse lasknud 12. Masendav krt. Olen veendunud, et see Johnsoni löök oli tõrjutav.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Targemad teadsid rääkida, et härra Mignolet on viimasest 19 löögist, mis väravale löödud, sisse lasknud 12. Masendav krt. Olen veendunud, et see Johnsoni löök oli tõrjutav.
                                See vend nii ebakindel, et justkui kõik oleks tõrjutavad, mis väravale tuleb.
                                Lood on sitad, kui kaitse on sitt aga kui kaitsete taga üks vend veel keevitab...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X