320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma olen suht veendunud, et Saver on mingi Manu troll, kellele ei mahu hinge, et meil on kõige coolim treener premmis ja neil on noh...Van Gaal. Kahju, sest Pooli teema oli siin foorumis viimasel ajal suht läbuvaba, aga loodame, et seegi troll ükskord väsib.

    Kommentaar


      Lamajat ei lüüa ei ole ilus... Aga meile kulusid need 6 väravat ja taga null ära. Nii mannetut meeskonda nagu Villa eile ei ole juba väga pikka aega näinud. Kui nad seda kõhulahtisust ravitud ei saa siis pole Champsi langemine see millega piirdutakse. Mõnes mõttes kahju
      DS ja Origi lõid peale pausi väravad = hea ründajate jaoks= hea meie jaoks. Aga mingeid põhjapanevaid järeldusi siit teha, et nüüd hakkab juhtuma ei tee. Sest Villa lihtsalt oli nii kesine.

      Nüüd 2 mängu ELis ja siis 2 mängu ManCityga.

      Kommentaar


        Kamoon Simmo.
        See oli kohe esimestest postitustest aru saada, et Saver on troll, ära isegi reageeri.
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          Mõnes mõttes kahju
          Kusjuures ongi veits kahju. Ikka ajalooline klubi pealtnäha päästmatus vabalangemises, ka Klopp mainis midagi intekas. Ja Villa Park ka ikka lahe vanakooli staadion... kust Liverpoolil meeldis kõige enam punkte toomas käia
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Echo väidab, et Joel Matip on olemas. Iga keskkaitset puudutav uudis on hea uudis.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
              ütleb ta peale 6-0 võõrsil võitu
              Võit on alati magus. Samas, kas meie mängisime nii hästi või AV mängis nii s1tasti?


              Algselt postitas Sophok Vaata postitust
              Liverpool ei ole enam Top 4 meeskond
              Aga just see mind murelikuks teebki.

              Algselt postitas Sophok Vaata postitust
              'pool ongi viienda või kuuenda koha meeskond mängijate kvaliteedi ja majandusliku poole pealt.
              Julgeks vastu vaielda, pole meie mängijate kvaliteet sugugi nii halb (v.a kaitsjad). On terve armee ka andekaid mängijaid. Lihtsalt meil puudub treener, kes nad mängima suudaks panna. Ma ei ütle, et Klopp on halb treener, ei, kindlasti mitte. Aga hetkel siiski progress puudub. Mis on selle konkreetseks põhjuseks, mina öelda ei oska. Ja teadmatus teeb murelikuks.

              Pole sel majanduslikul poolel häda miskit, vaata mis megasummad meie hetke mängijate peale on magama pandud. Väike mikker müüdi suure raha eest City'sse (mis oli ju iseenesest super diil), saadud raha aga kulutati ...
              Ehk siis, raha on/oleks, aga seda lihtsalt ei mõisteta õigesti kulutada.

              Muide, mis raha eest toodi Leicester'isse Mahrez, Vardy, Morgan, Huth, Albrighton, Kante, Okazaki? Löö nüüd saadud summa kokku (ca 20mil.?) ja võrdle seda Benteke hinnalipikuga (ca 43mil.?). Jääb mulje, et me lausa supleme rahas, et niimoodi võime laristada.


              Algselt postitas Sophok Vaata postitust
              Mul on raske aru saada, miks sul sellised kummaliselt kõrged ootused on?
              Tähendab mis mõttes kummalised? Kas enda meeskonnalt progressi loota on kummaline ...



              Algselt postitas Sophok Vaata postitust
              Mis sind üldse rahuldaks, kas karikavõit, liigavõit või hoopiski treble?
              Kardan, et isegi sextuple ei ole piisav.
              Oleksin rahul, kui meie meeskond mängiks vastavalt enda mängijate tasemele. Paraku hetkel mängime me alla arvestust. V.a kaitseliin, on (vähemalt minu arust) kõik ülejäänud individuaalselt tõestanud, et mängida nad oskavad ja sugugi mitte halvasti. Ehe näide on kasvõi Benteke, kes alguses oli ju vägagi lootust lubav mängija. Järsku aga läksid mehel jalad lehte ja hetke olukord on lausa katastroofiline. Firmino teeb üle kolme mängu hea esituse, et siis järgnevaks kaheks mänguks peitu pugeda.
              Põhjus(ed), oskad öelda?

              Algselt postitas check Vaata postitust
              Ma olen suht veendunud, et Saver on mingi Manu troll, kellele ei mahu hinge, et meil on kõige coolim treener premmis ja neil on noh...Van Gaal. Kahju, sest Pooli teema oli siin foorumis viimasel ajal suht läbuvaba, aga loodame, et seegi troll ükskord väsib.
              Ma olen suht veendunud, et ajal kui mina esimest Liverpooli mängu kohapeal vaatamas käisin, kõlkusid sina veel isaga kotis* kaasas. Nii et, ära palun läbusta.
              Benitez: "In football, everything is a lie".

              Kommentaar


                Algselt postitas Saver Vaata postitust
                Ma olen suht veendunud, et ajal kui mina esimest Liverpooli mängu kohapeal vaatamas käisin, kõlkusid sina veel isaga kotis* kaasas. Nii et, ära palun läbusta.
                Hobustega ka tegelenud oled?

                Kommentaar


                  Schalke kinnitas, et Matip suvel pool.
                  Keskpärane vend ja isegi halva mulje jätnud Meistrite Liiga mängudes.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saver Vaata postitust
                    Võit on alati magus. Samas, kas meie mängisime nii hästi või AV mängis nii s1tasti
                    Mitte ühtegi hästi mängivat tiimi ei võideta nende kodus 0-6

                    Matip tundub väga hea diil olevat muidu, kahjuks vast kolot enam ei näe liverpooli särgis väga kaua. Õnneks saab ehk enne hooaja lõppu veel nautida
                    Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saver Vaata postitust
                      Julgeks vastu vaielda, pole meie mängijate kvaliteet sugugi nii halb (v.a kaitsjad). On terve armee ka andekaid mängijaid.
                      Oleksin pidanud lisama "võrreldes teiste meeskondadega".

                      Algselt postitas Saver
                      Lihtsalt meil puudub treener, kes nad mängima suudaks panna. Ma ei ütle, et Klopp on halb treener, ei, kindlasti mitte. Aga hetkel siiski progress puudub. Mis on selle konkreetseks põhjuseks, mina öelda ei oska. Ja teadmatus teeb murelikuks.
                      ...

                      Algselt postitas Mõnuagent 007
                      Kui sa oled kokk, kelle parimaks oskuseks on homaar, siis on sul raske enda oskusi näidata, kui sul on külmkapis purk aedubasid, peekon ja vahukoor. Ehk see asi ei käi nii, et pannakse uus treener pukki ja ta paneb suvalised jorsid mängima nii, nagu tema seda tahab. Ehk Klopp peaks saama paar korralikku osturetke, et homaar ja korralikud maitseained ära tuua. Seejärel saab alles tema oskusi hindama hakata.

                      Algselt postitas Saver
                      Pole sel majanduslikul poolel häda miskit, vaata mis megasummad meie hetke mängijate peale on magama pandud. Väike mikker müüdi suure raha eest City'sse (mis oli ju iseenesest super diil), saadud raha aga kulutati ...
                      Net spend'i vaadates ei ole olukord sugugi halb.

                      Algselt postitas Saver
                      Ehk siis, raha on/oleks, aga seda lihtsalt ei mõisteta õigesti kulutada.
                      Mitte ükski klubi ei ole järjepidevalt ja edukalt investeerinud ehk siis "paremini ostnud" kui teised. Alati on praake ning on ka neid, kes üllatavad või täidavad ootusi. Mõnel meeskonnal joppab nagu Leicesteril ja Southamptonil, aga need on erandid ning isegi neil on praake (Yohan Benalouane, Gaston Ramirez, vastavalt), mis algul võisid tunduda nagu igati loogilised ostud.

                      Algselt postitas Saver
                      Muide, mis raha eest toodi Leicester'isse Mahrez, Vardy, Morgan, Huth, Albrighton, Kante, Okazaki? Löö nüüd saadud summa kokku (ca 20mil.?)
                      Need nimetatud mängijad on palju rohkem väärt koos kui eraldi ja kust Leicester ning Claudiöös teadsid, et pusletükid langevad ideaalselt kokku. Oleks vabalt võinud vastupidi minna.

                      Algselt postitas Saver
                      võrdle seda Benteke hinnalipikuga (ca 43mil.?)
                      Oh jeerum, *32 miljonit

                      Algselt postitas Saver
                      Tähendab mis mõttes kummalised? Kas enda meeskonnalt progressi loota on kummaline ...
                      Asjaolule peab lähenema kainelt.
                      Meeskond ei saa treenida, kuna neil on olnud mäng iga kahe päeva tagant. See ei ole mitte kui midagi, et midagi muuta, kuna meestel on vaja taastuda peale müttamist, et nad end ära ei vigastaks (jälle). Ma siiralt loodan, et sa saad aru kui keeruline on sellistes oludes Kloppil midagigi meestes arendada.
                      'hence "alla ootuste" tulemused.

                      Algselt postitas Saver
                      Oleksin rahul, kui meie meeskond mängiks vastavalt enda mängijate tasemele. Paraku hetkel mängime me alla arvestust. V.a kaitseliin, on (vähemalt minu arust) kõik ülejäänud individuaalselt tõestanud, et mängida nad oskavad ja sugugi mitte halvasti. Ehe näide on kasvõi Benteke, kes alguses oli ju vägagi lootust lubav mängija. Järsku aga läksid mehel jalad lehte ja hetke olukord on lausa katastroofiline. Firmino teeb üle kolme mängu hea esituse, et siis järgnevaks kaheks mänguks peitu pugeda.
                      Põhjus(ed), oskad öelda?
                      Benteke on pidanud kohanema täiesti teistsuguse mängustiili ja kahe uue treeneriga üpris lühikese aja jooksul. Võta arvesse veel see, et Klopp eelistab Origi't, Ings'i ja isegi Firminot ründajana. Tulemuseks on enesekindluse puudus ning omapärane üks-ühele olukordade lahendamine.

                      See on alles Firmino esimene aasta Premmis (liigas, mis vajab kohanemisaega) ja erinevas riigis, mille keelt ta ei räägi ja ta on ikka näidanud kvaliteeti. Kuigi mulle whiskey-nose eriti ei meeldinud, oli tal ikka õigus, kui ta ütles, et välismaalaste esimene hooaeg Inglise liigas ei määra mitte midagi.


                      Igatahes, ma heidan magama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Schalke kinnitas, et Matip suvel pool.
                        Keskpärane vend ja isegi halva mulje jätnud Meistrite Liiga mängudes.
                        Whoscored andmetel selle hooaja parim keskkaitsja Bundesligas.

                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Mis ajast Vieirinha paremkaitsja on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sophok Vaata postitust
                            Mis ajast Vieirinha paremkaitsja on?
                            Viimasel ajal on seal vähem mänginud aga terve eelmise hooaja oli pm.

                            Kommentaar


                              Põhimõtteliselt kui Matip on parem kui Lovren, on edasiminek juba märgatav. Kloppi võib tõenäoliselt usaldada selles osas, mis Saksamaalt hankimist puudutab.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sophok Vaata postitust
                                Oh jeerum, *32 miljonit
                                Mina kribasin hinna €, sina £.
                                Tänud viisakate vastuste eest! Tänu sulle saavad nüüd kannatajad trollist mõnda aega puhata.
                                Klopp lubas hiljutises intervjuus pisikarika* koju tuua. Eks näis ...
                                Benitez: "In football, everything is a lie".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X