320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siukest mängu on paras lastele näidata unejutu rääkimise asemel.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      uuu. Kus kõik analüüsid on? Endal jäi nägemata, kuid flashscorest vaadates tundus täitsa norm asi. Või ei?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        uuu. Kus kõik analüüsid on? Endal jäi nägemata, kuid flashscorest vaadates tundus täitsa norm asi. Või ei?
        Ei noh. Aus kaitsemäng Liverpoolilt. Esimene meeskond, mis suutis Augsburgi see hooaeg Euroopa Liigas nulli peal hoida.

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          uuu. Kus kõik analüüsid on? Endal jäi nägemata, kuid flashscorest vaadates tundus täitsa norm asi. Või ei?
          Loe Redmani postitust siis m6istad. Mina olen öösel tööl, teised jäid diivanil magama ilmselt.

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            uuu. Kus kõik analüüsid on? Endal jäi nägemata, kuid flashscorest vaadates tundus täitsa norm asi. Või ei?
            Sturridge tegi korra värava ees Benteket ja libistas mööda, kui oleks pidanud lihtsalt sisse koksama ja Augsburg pani ühe meile posti, säts it. Väga aeglane tempo ja enamusi punaseid nagu üldse ei kottind see asi, mängu lõpu poole hakkas natuke huvitavamaid kombinatsioone tulema.
            Nüüd veits jama, et peab hakkama kordusmängu ja karikafinaali vahel prioritiseerima
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Polnud liha ega kala. Korralikult organiseeritud kaitsemängu vastu meil väga rohtu pole - ei maksa hinnata meeskonda Villa-suguste matšide põhjal. Sturril polnud ka kaugeltki parim päev. Aga 0:0 võõrsil on euroklassika, siit annab edasi minna.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Ei midagi erilist, lihtsalt nö jutu jätkuks - The 21 players who could leave Liverpool this summer

                Kurb aga tõsi.

                Klopp.jpg
                Lisatud failid
                Last edited by Saver; 20.02.16, 20:33. Põhjus: Tegin pildi suuremaks*
                Benitez: "In football, everything is a lie".

                Kommentaar


                  Black Jacki hulgas on vaid Skrtel, kelle minek oleks küsitav. Ülejäänud on pigem ballast. Okei, nende hulgas on nägusid-tegusid, mida tahaks veel näha, kuid no drama mama.

                  Muidu oli mängupilt tähtis, kuid nüüd numbrid?
                  Eks mõistagi ole mõlemad tähtsad ja kõige tähtsam on kivipalluritele selgeks teha, et me oleme surelikud, kes tunnevad rügamisest rõõmu. Ja seda nüüd hooajaga, veel vähem pooliku hooajaga, juba korda ei saada.

                  Ma arvan, et tänasel päeval on meil lihtsalt puudu autoriteedist väljakul. Kas meie ridades on mõni lootustandev vennikene olemas? Ma pole kindel. Tundub, et enamus on erineva spetsiifikaga sõdurid ja kõik. Kas sellise venna ja veel saaks lihtsalt ja labaselt osta? Võimalik, kuid raske (erinevatel põhjustel).
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Kas meie ridades on mõni lootustandev vennikene olemas?
                    Kes on Joe Gomez?

                    Kommentaar


                      Hea märkus. Samas peaks ta kolima äärelt keskele ja enda raske vigastuse ajalukku kirjutama.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sophok Vaata postitust
                        Kes on Joe Gomez?
                        Nooruke inglane, kes toodi suvel ja hooaja alguses oli sunnitud vasak kaitses rabama ja oli täiesti korralik ja lubav - kuni sai vigastada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Nooruke inglane, kes toodi suvel ja hooaja alguses oli sunnitud vasak kaitses rabama ja oli täiesti korralik ja lubav - kuni sai vigastada.
                          Sa muidu said ikka aru, et see oli Kuldvillaku stiilis vastus Daz Booob(ie)s'le mitte reaalne küsimus?

                          Kommentaar


                            Ei midagi erilist, lihtsalt nö jutu jätkuks - The 21 players who could leave Liverpool this summer

                            Kurb aga tõsi.


                            Kahju ,et Hendersoni,Lovreni seal nimekirjas pole.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas wiinuks Vaata postitust
                              Ei midagi erilist, lihtsalt nö jutu jätkuks - The 21 players who could leave Liverpool this summer

                              Kurb aga tõsi.
                              See link juba oli. Ja kõik need 21 ei lähe kindlasti kusagile. Minu pakkumine on, et lahkuvad Toure, Enrique, Wisdom, Allen, Teixeira, Alberto, Balotelli, Sinclair pluss mõned 20+ mehed, kes pole kunagi end põhimeeskonda murdnud.
                              Klopp on juba öelnud, et ei plaani suurpuhastust. Suvel on prioriteet ilmselt ääremängija või kaks, aga selliste leidmise osas on paraku 'poolil pikk ebaõnnestumiste traditsioon.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Ma küll ei näe Morenot lahkumas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X