320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Ma küll ei näe Morenot lahkumas.
    Luis Alberto
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      Ma küll ei näe Morenot lahkumas.
      Luis Albertot pidas ilmselt mcn silmas.

      Alleni ja Lucase lahkumine on selline 50-50 teema. Üks peab vähemalt neist sääred tegema. Lucase sobivust joonisesse on siiski väga raske näha.

      Kommentaar


        Algselt postitas wiinuks Vaata postitust
        Kahju ,et Hendersoni,Lovreni seal nimekirjas pole.
        warum
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Minu silmis on Henderson ikka väga nõrk keskpoolik. Ta võib joosta ringi aga söödud, löögid on ikka .... Ta ei suuda seda mängu juhtida.Muidugi on see minu arvamus.

          Kommentaar


            Algselt postitas wiinuks Vaata postitust
            Minu silmis on Henderson ikka väga nõrk keskpoolik. Ta võib joosta ringi aga söödud,...
            Pole tal häda midagi, lihtsalt tugevas alavormis on (veel). Oli aeg kui ta söödud olid väga head ja muidu ka töötas* täiesti laitmatult.
            Mees on lihtsalt uuesti mängima vaja saada.

            Benitez: "In football, everything is a lie".

            Kommentaar


              Kommentaar


                Hendol olid sel eelmisel koledal hooajal vist parimad värava+assisti andmed ja kui ma ei eksi, siis ka see hooaeg paremad statsid, kui näiteks Coutinhol. Praegu on ta vigastusest tagasi ja on ka siin ja seal mainitud, et see kanna või ahhilleuse vms valu ja turse ei taandu enne hooaja lõppu. Ehksiis iseasi kas ta niiväga palju praegu mängima peakski, aga näe Allen on parajasti vigastatud. Aga sellist, tuletagem meelde, veel noort mängijat hakata maha kandma?
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                  Hendol olid sel eelmisel koledal hooajal vist parimad värava+assisti andmed ja kui ma ei eksi, siis ka see hooaeg paremad statsid, kui näiteks Coutinhol.
                  Ei.

                  Firmino 6/6
                  Benteke 6/2
                  Coutinho 5/5
                  Milner 4/6
                  Lallana 2/4
                  Henderson 2/3

                  Kommentaar


                    rbPvPjU.jpg
                    Hendo on Fifa kaanestaar, see on peamine
                    Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                    Kommentaar


                      Kevin Stewart -2020!!!väga korralik.
                      mc jünger.Anus Äärits.

                      Kommentaar


                        Mis siis täna toimub? Lallanat, Allenit pole, Skrtelit, Lovrenit samuti endiselt mitte. Sturr ilmselt alustab, sest väravat on vaja. Loodame, et ta kombis Firmino ja Coutinhoga suudab kasvõi ühegi kvaliteetse rünnaku ehitada. Vastane läheb ilmselt kaitsma ja kontratest nõelama, nagu tavaks. Kas Kolo jaksab ikka veel nii suurepärast mängu näidata kui mõnel viimasel korral?
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Mis siis täna toimub? Lallanat, Allenit pole, Skrtelit, Lovrenit samuti endiselt mitte. Sturr ilmselt alustab, sest väravat on vaja. Loodame, et ta kombis Firmino ja Coutinhoga suudab kasvõi ühegi kvaliteetse rünnaku ehitada. Vastane läheb ilmselt kaitsma ja kontratest nõelama, nagu tavaks. Kas Kolo jaksab ikka veel nii suurepärast mängu näidata kui mõnel viimasel korral?
                          Mulle meeldib, et Lovrenit pole. Kolo v6i Caulker saab hakkama kyll.
                          Sooviks, et t2na alustaks Benteke, kuigi ilmselt siiski pannakse Sturr (ma lihtsalt ei taha, et ta liiga palju j2rjest m2ngiks ja katki l2heks).

                          Kommentaar


                            Mina sooviks et me täna võidaks või siis et Klavan võidaks ning Lovren võib minupärast hooaja lõpuni pingil istuda.

                            Kommentaar


                              Starting XI: Mignolet, Clyne, Lucas, Sakho, Moreno, Can, Henderson, Milner, Firmino, Coutinho, Sturridge

                              Subs: Ward, Toure, Benteke, Origi, Smith, Teixeira, Chirivella

                              Kommentaar


                                Ja ma arvasin, et mäng on kell kümme. Nojah, suudeti edasi saada isegi.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X