320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Tuli tähistama
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Pidid sa ära rikkuma ilusa pildi.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Jajah. Seal esimesel ilusal pildil jääb mulje, et Hart tuli checkima kas Lallanal läks veri püksi kah.

        Kommentaar


          mis tasemel siis teie unistus elab? top5? top4? top3?
          slimm.ee

          Kommentaar



            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              mis tasemel siis teie unistus elab? top5? top4? top3?
              Euroopa Liiga. Kui sealt langeme algab pre-season. Sooviks vähemalt euroopasse kvallida samas.

              Kommentaar


                Minu ainus unistus on, et pühapäeval eilsest mängustiilist veel midagi meeles oleks. Ei pea väga tõenäoliseks.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  City oli kaunis hambutu. Meie panime rohkem tahte pealt ja nemad oskuste pealt. Taolist kõrget meeleolu, tahet on vaja regulaarselt, sest siis kohanevad ka oskused.

                  Kuidas muidu Lovren mängis?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Kuidas muidu Lovren mängis?
                    Arvestades, et vastase rünnak sisuliselt nulliti, mängis ka kaitseliin väga hästi.
                    Üks Flanno viimase puute vaheltlõige oli eriti täiuslik. Eelistaksin lähiajal Morenole iga kell.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Ja veel: Adam Lallana, sa kaunis jumalus, kus oled terve hooaja luuranud?
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Liiga lihtne.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Arvestades, et vastase rünnak sisuliselt nulliti, mängis ka kaitseliin väga hästi.
                          Üks Flanno viimase puute vaheltlõige oli eriti täiuslik. Eelistaksin lähiajal Morenole iga kell.
                          Mulle meeldis see, et Kologa mõistsid üksteist päris hästi - julgestasid. Korra muidugi tahtis Cafu vastastele värava kinkida ning korra ka tekitas lihtsalt tarbetut pinget (söötis tarbetult Hendole, kes oli igatpidi lukus) ja sai Hendo käest verbaalselt lõuga.
                          Muidu aga kindel kaitses ja efektiivne rünnakul.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Huvitav, et Clyne oli vasakul, mitte Flanagan.

                            Kommentaar


                              City mängis pohmelliga väljakul, seega seda suureskoorilist võitu mina kuidagi üle ei tähtsustaks. Vaadake kui ebareaalselt vabalt lasti meil ees tegutseda, eelmises mängus nii ei olnud. On jah, meeldiv 8 väravat City võrku taguda hooaja jooksul, aga siiski magusam oleks olnud trofee neilt ära võtta...jääb mõneks ajaks ikkagi kripeldama.
                              A no mis siin ikka enam, vaatab palju üles ronida annab, iseenesest Aprilli ja Mai kuu fixture list pole nii crazy, aga käesolevasse mahub veel palju väsitavat. Mängijatel on igatahes lihtne - kui enam millegi muu nimel täie rauaga võidelda ei ole, siis selle nimel kindlasti, kes suvel alles jääb ja kes mitte.

                              Kommentaar


                                Mõnikord on hea lugeda selliseid mis neist on saanud asju. 2009 Youth Cupi finaalis mänginud poisid peaksid praeguseks olema oma karjääri tipus, parimas vanuses. Aga staare neist teps pole saand: suur osa mängib kusagil Evo-Stik Premieri tasemel või kusagil Austraalias või Walesis. 'pooli hingekirjas on veel Andre Wisdom, aga mitte kaua.
                                Ei ole akadeemiale just suurem asi reklaam see nimekiri.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X