320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lööme esimesel poolajal selle ühe värava ära ja vastasete KIIM saab sellega ka tapetud. Ainult kaitses passimist ei pidavat me rakendama hakkama, õige ka.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Edasipääs on poogen, tahaks lihtsalt pahasid võita!
      Stok, lihtsalt huvi pärast küsin - oletame, et Liverpool veab ennast poolfinaali või isegi finaali välja. Kas sul on siis ka edasipääsust/võidust poogen? Selles suhtes, et ma mõistan, miks sulle €-liiga korda ei lähe, aga kui nii kaugele välja vedanud oleme (ühe jalaga veerandfinaalis), siis miks ei võiks mõelda juba selle võitmise peale? Liigaga on niikuinii suhteliselt selge seis (ma ikka ei usu, et top 4 reaalne on), et why not minna siis juba € võidu peale välja?

      Kommentaar


        palun keegi jagagu head inglise keelset streami. Ise pole nii osav otsija, kui otsin leian mingi vene pasa vms...

        TÄNUD ! ! !

        Kommentaar


          Algselt postitas wiinuks Vaata postitust
          palun keegi jagagu head inglise keelset streami. Ise pole nii osav otsija, kui otsin leian mingi vene pasa vms...

          TÄNUD ! ! !
          www.firstrow.eu, mingi vaadatava variandi olen sealt pea alati leidnud.
          Elu on lühike, pidu on pikk.

          Kommentaar


            See siin äsja tsiteeritud Woy ütlus Studge'i osas on täpselt see miks ma seda kuradi dinosaurust silma otsas ei salli. Mingit special treatmenti muidugi pole, sest sul pole kunagi olnudki ja sa oled ajale jalgu jäänud treener. Get!
            ★★★★★★

            Kommentaar


              11: Mignolet, Clyne, Lovren, Sakho, Milner, Can, Henderson, Lallana, Coutinho, Firmino, Sturridge.

              7: Ward, Toure, Smith, Allen, Ibe, Origi, Benteke.

              Moreno vigane, Milner äärekaitses.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Siit olen leidnud tavaliselt hea kvaliteediga streami, äkki ka seekord.

                Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                Kommentaar


                  Võtke Milner vasakkaitsest ära kurat võtaks. Smith ju olemas pingil.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                    Siit olen leidnud tavaliselt hea kvaliteediga streami, äkki ka seekord.

                    http://www.totalsportek.com/manchest...d-live-stream/
                    ace player ja arenavision.in
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Get the fuuck in Coutinho!

                      Hea mäng.
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Coutinho terve 45 minutit igast paska pannud ning nüüd viimasel sekundil selline geniaalsus!

                        Kommentaar


                          Wow, mida väravat ! Ma ei uskunud alguses, et coutinho skooris. Oleme keskväljal kontrolli kaotanud ja kaitses on suht rabelemist palju ning Hendersoni löök oleks võinud ikka sisse minna.

                          Kommentaar


                            Sakho says no! Boss.

                            Aga mis seal ikka, kena kontrollitud mäng.
                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Töö tehtud, võtke välja ja lämbuge, õudsed mänk fännid.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                JESS, olemas edasipääs!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X