320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Dorts, god damnnnn...!!!

    Nojah, mingi imedopinguga vb teeks neile ära, aga meie omad peavad siis oma varjudest üle hüppama.

    Atmosfääride battle saab olema omakorda äge - YNWA laulud ühiselt ja/või kogu üldine noise, atribuutika jms aktiivsus tribüünidel. Euroopa Liiga on tänu meile kahele veel seksikas!

    Kommentaar




      Yaya on kade, raudselt.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Firmino hamstring ei tea veel kaua.
        Ja muuseas Hendo oli tõbine pahade vastu - seepärast võeti varem välja ja otse riietusruumi - äppärentli riba panema.

        edith: Ja Millie peaks olema kaartidega kõrval ja Moreno endiselt katki. Suht tõenäoline siis midagi sellist näha:

        Migs
        Flanno-Lovren-Sakho-Clyne
        Can-Allen
        Phil-Lallana
        Studge-Origi
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Tahaks juba tänast mängu näha, loodetavasti tuleb võit ja saame tabelis üles poole pürgida.

          Kommentaar


            LFC: Mignolet, Flanagan (C), Lovren, Sakho, Clyne, Can, Allen, Lallana, Coutinho, Origi, Sturridge

            Subs: Ward, Toure, Benteke, Henderson, Skrtel, Smith, Ojo

            Flanno!

            Kommentaar


              gerrin lad

              ★★★★★★

              Kommentaar


                Täitsa huvitav ja üllatav otsus, tahaks teada tagamaid, kas see pärast et scouse v? mina oleks ennem andnud Canile kasvõi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jose Vaata postitust
                  Täitsa huvitav ja üllatav otsus, tahaks teada tagamaid, kas see pärast et scouse v? mina oleks ennem andnud Canile kasvõi.
                  Ma arvan et Kloppil on suht pohhui kelle käe ümber see pael on ja kui on Flanagani käe ümber, on meil kõigil lõbusam.
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Kaks korraliku väravat esimesel poolajal, loodetavasti saame veel lisa.

                    Kommentaar


                      Ilus! Siiski vähe sellest, et poolaeg oleks võinud 3 või 4 null olla ei tohi unustada, et üks mees oleks võinud vara pesema saada ja oleks pidanud 0-1 pealt kümne mehega pusima hakkama.

                      Kommentaar


                        Mine p*tsi Skrtel, selleks toodi sind? Täiesti haige vend.

                        Kommentaar


                          Kui mõlemad üksteise küljes ripuvad, kas siis on penalti? Mignoletile aga kõrge viis.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Hea töö, tra küll. Kuidas on võimalik eduseis ja konkreetne ųleolek selliselt maha mängida?
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Aitäh Skrtel, palun saa vigaseks ja tõmba nahhui.

                              Kommentaar


                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X