320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bakambu lööb värava

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Bakambu lööb värava
      Kes see on? Mingi uus ost?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        La Liga parim ründaja

        Kommentaar


          pigem tuleb premmi selle sajandi top3 ründe-flop rob-sol kummitama.

          muidu maru sooritus, poisid. serie a häälekamad härrasmehed on enda kõiksugu liigade reitingute väljatrükid ilmselt lennukiteks voltinud.
          tehniline täpsustus for teh lulz: kui shity võidaks CLi, aga jääks liigas 5-6ndaks, 'pool - kes jääks samuti top4st välja - ELi, siis kes järgmine aasta CLi proovida saaks? premmi esimesed neli ja shity ning 'pool?
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
            pigem tuleb premmi selle sajandi top3 ründe-flop rob-sol kummitama.

            muidu maru sooritus, poisid. serie a häälekamad härrasmehed on enda kõiksugu liigade reitingute väljatrükid ilmselt lennukiteks voltinud.
            tehniline täpsustus for teh lulz: kui shity võidaks CLi, aga jääks liigas 5-6ndaks, 'pool - kes jääks samuti top4st välja - ELi, siis kes järgmine aasta CLi proovida saaks? premmi esimesed neli ja shity ning 'pool?
            Maksimum on viis, ehk siis nagu ma aru saan, premmi neljas saaks sellisel juhul ELi proovida.

            Kommentaar


              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
              Maksimum on viis, ehk siis nagu ma aru saan, premmi neljas saaks sellisel juhul ELi proovida.
              Nii on.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Imelik oli täna haige peaga asjatada terve päev - nagu muidu käiks pinda, aga muie oli näos kinni ja liblikad ikka kõhus (halb õlu?). Kui esimene jalg oli klässik euro away performance, siis see oli lihtsalt ajatu klässik, üks ajalooraamatutesse. Ja kuidas kurat oli midagi sellist sellele meeskonnale ja ka Anfieldi ustavatele vaja - pole ammu juhtunud. Kiitused Dortmundi poolehoidjatele vankumatus 96'e toetamises ja muidugi ka koduatmosfäärile - like the olden days. Jürgen on tegelt ikka suuri pöördeid meestes tegemas, kellest mõned kuud tagasi paljud tahtsid lahti saada, Lovren, Migs eesotsas; täitsa teise hingamisega ka Sakho, Origi ja Can (viimase vigastus võib muidugi raskelt mõjuda, eile oli küll platsil parim).
                  Igaljuhul, kohustuslikku kirjandust kah.
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Ei tea, kas Emre vigastus oleks nii tõsine olnud:

                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar




                      Väga huvitav Line-Up.

                      Kommentaar


                        Kuidas Ward siiamaani olnud on? Ma ei saa mängu ise vaadata.

                        Kommentaar


                          Peaasi, et nüüd Skrtel sisse ei vahetata.
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Poolajaks 2:0 ees. Esimest väravat ei näinud - striim lakkas töötamast. Teine värav Sturridge'ilt, kes Ibe'i tsenderduse kena pealöögika võrku lükkas. Palli pole väga palju vallanud, kuid olukordasid on korralikult olnud.

                            Algselt postitas Sophok Vaata postitust
                            Kuidas Ward siiamaani olnud on? Ma ei saa mängu ise vaadata.
                            Paar lööki on tema suunas tulnud, ning kõiki olukordi ilusti kontrollinud. Senimaani tip-top.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Redman Vaata postitust
                              Peaasi, et nüüd Skrtel sisse ei vahetata.
                              arvestades, et pingil pole, siis üpris tõenäoliselt ei vahetata

                              Kommentaar


                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X