320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Ingsi eest kompensatsioon 6.5mln +1.5mln naela(player performance)
      http://www.liverpoolfc.com/news/firs...s-fee-decision
      Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

      Kommentaar


        Firmino tipus ja Benteke ning Studge pingil.

        Kommentaar


          Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
          Ingsi eest kompensatsioon 6.5mln +1.5mln naela(player performance)
          http://www.liverpoolfc.com/news/firs...s-fee-decision
          Hästi! Kardsin mingi 10 pluss tuleb ära. Ings on jumalast Klopi materjal.

          Squadiga on praegu ikka väga nigelasti, kuidagi pole usku hetkel kui siin hooaja tähtsamad mängud ees. Kaitses kõige põhim mees puudu, keskväljal 2 kõige põhimat meest puudu ja ründes kõige põhim mees puudu. Korralik väravavaht on koguaeg puudu. On ainult Klopp, mis lootust annab.
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Palun meenuta mulle, mis kompensatsioonist jutt on. Kas Hodgson vigastas ta ära?
            Kasvataja klubi inglismaal noormängijate puhul tasuta ei jää, kui leping lõppeb.
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Liverpool on teinud siis väidetavalt umbes 10 millise pakkumise Vermaelenile.
                tõsiselt või ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  tõsiselt või ?
                  Ei.
                  Goal.com ajab kägu jälle (loe: alati).

                  Kommentaar


                    See kusjuures ei olnud goal.com uudis minu arvates, mingi Kataloonia leht vms.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      See kusjuures ei olnud goal.com uudis minu arvates, mingi Kataloonia leht vms.
                      Need usaldusväärsed Hispaania ajakirjanikud...

                      Kommentaar


                        Vaatan Viasatist mängu - pean tõdema, et olen juba vana mees ja aeg-ajalt mälu veab alt - ent selles mis riigi klubi on Liverpool, olen ma üsna kindel, Villareal ei kõla kuidagi germaani päraselt aga miks need poisid saksa asja seal ekraanil aina ajavad, seda ma ei mõista?

                        Kommentaar


                          Suht okey, võõrsil ikkagi ja näha, et Villareal paneb suht 110-ga, et siit saab ainult paremaks minna. Eriti kui surve all suudetakse ka juba normaalset passi lükata. Rünnakul väike ühine click ja võib õnneks minna ja see võõrsil värav ära lüüa.
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            13100726_10154289652542573_9197793955569701255_n.jpg

                            Super!

                            Kommentaar


                              Frustreeriv.. palun seletage mis Sturridge'i asemel eelistas Klopp Ibei ja Benteket? Ok, Benteke 89. minutil, et palli üleval vist hoida, aga Ibe? Mingi tüli Kloppi ja Sturridge'i vahel?

                              Kommentaar


                                Fakk raisk tühja lükati meile ikka ära. Coutinhol ka mingi vigastus? Kreatiivsus kadus, kui Ibe tema asemele toodi. Kodus null või kaks väravat või mingi järjekordne uskumatu asi vaja välja imeda teisest jalast. Hetkel tunduvad kõik need variandid ebareaalsed, aga loodame parimat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X