320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Danke Kloppo, vms?

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Poleks eales arvanud, et pean nii pikalt €pa liigat jälgima. Lipulaeva raske taak. Aga finaal tuleb finaali vääriline: tiitel tuleb võtta tiitlikaitsjalt. Ja võtamegi! Kahju vaid, et City CL-ist pudenes, ilus oleks olnud mõlemad karikad Kihnu viia, lasta ManU-l neljandaks tulla ja ikkagi €passe lükata.

      Okei tore! City cl finaali ei oleks sobinud kyll. Mäng peab ikka mingit elamust ka pakkuma.

      Kommentaar


        Algselt postitas Delfino Vaata postitust
        Okei tore! City cl finaali ei oleks sobinud kyll. Mäng peab ikka mingit elamust ka pakkuma.
        Ma ei tea. Võiks ikka erinevatest riikidest olla finalistid. Pluss see häda, et ma olen juba korra näinud Madridi meeskondade finaali ja fännkonna poolt oli suhteliselt perepeoga võrreldes näiteks Juve-Barca finaali või Saksamaa klubide müdistamisega.

        Kommentaar


          Parem perepidu, kui vaadata väljakul mängijaid, kes rohkem muretsevad vaatenurga pärast, et teada saada, mis kraadi all nende punane Ferrari parem välja näeb.

          Eile olid meite omad päris hästi esindatud - mängule sissejuhatus publiku poolt ja ülejäänud minutite täitmine mängijate poolt. Kuna positiivset oli palju, siis mõne halva sõna võib ka esile manada - Albertokene, kas saaks nii, et ei jookse ilgal jumala korral rünnakule? Saaks vähe paremini auke kaitses lappida ja ei tekiks vastastel võimalus avamere hullata.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Täitsa korralik vaatamine oli.
            Firmino motm, korralikud momendid tekitas ikka. Pidanuks vähemalt 3 väravasöötu saama, aga kui omad ära lüüa ei oska siis ei oska.
            Studge oli ka terav, aga realiseerimine kõige paremates olukordades jäi soovida. Oleks pidanud tegelt kübara lööma, aga esimese värava puhul päästis Vollareali kaitsja ning kolmanda värava puhul Lallana + tal oli veel olukordi kust ehk võinuks midagi paremini lahendada.
            Can ja Lovren väärivad ka suuremat kiitust, ja noh Milner ja Clyne olid ka täitsa asised. Mõelge kui B-Rod oleks Lovreni maha müünud suvel, oh seda toredat Mrtn Skrtl aega . Hetkel pole kahtlustki kes on keskkaitse tugitala teil.

            Kommentaar


              Kui keegi oleks öelnud sügisel, et me mängime kevadel finaalis siis läbi punaste prillide vaadates oleks öelnud "elementaarne", aga realistlikult "pffffffffff". Aga see hooaeg juba teine finaal #parimklubiinglismaal. Aga Kloppil nende finaalidega on nagu on. Või pigem nagu ei ole? Aga savi. Poisid on hetkel hüpanud kõrgemale, kui sügisel loota julgesin seega naudime momenti.

              Viimasel ajal olen tabanud end mõttelt, et hoopis teised mehed paistavad Klopi all silma vs BR. JK on pannud Lovreni mängima, Moreno tegutseb mõtestatumalt, Can ja Firmino säravad ja krt isegi Allen näitab elumärke. Ibe on kadunud, Skrtel ka, Lucas ei ole põhis vaid rotatsioonis. Vaadates ülemineku uudiseid siis peamiselt on lingid mingitest keskvälja mängijatest. Huvitav suvi saab tulema.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Too mingi videovõrdlus Brodge'i Moreno ja Kloppi Moreno vahel, muidu ei usu.
                Lööd noa selga või? Natukene raske seletada, aga üritan. Poiss on vajalikel hetkedel seal kus vaja. BR'i all ta "rändas ringi" seal omal äärel. Nüüd teab millal joosta, millal tuge pakkuda, millal kaitsta. Töövõime on suurem. Aga noh ma vist olen üks väheseid ka kes ta üle ei ilgu. Ta on noor ja alles areneb. Igaks juhuks viskasin whoscoredile ka silma peale ja need seal on minuga nõus:

                Arvestades, et ta sai hooaja alguses (kuni Gomeze vigastuseni) BRi käest boikotti siis selle hooaja enamus numbreid on Klopi all.

                Kommentaar


                  Ma usun, et Gomez tuleb tagasi ja võtab taas Moreno koha üle pikapeale. Enamasti peab sellel positsioonil oskama kaitsta.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Ma usun, et Gomez tuleb tagasi ja võtab taas Moreno koha üle pikapeale. Enamasti peab sellel positsioonil oskama kaitsta.
                    Ja siis tuleb keegi noorem ja lootustandvam ja võtab Gomeze koha üle ja siis tuleb keegi noorem ja ....

                    Kommentaar


                      Hendo ja Origi kohta ütles Klopp täna, et päris võimatu Basel pole.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Pingile Origi oleks päris hea valik arvestades kui hea ta enne vigastust oli.

                        Btw mida Klopp talle söötnud üldse oli, et ta sedasi mängima hakkas järsku.

                        Kommentaar


                          Enesekindlust
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            See oli puht professionaalsuse ja 'oma asja' koju viimise mõttes ehk parim esitlus meilt Kloppi all. Vähe anti spanjarditele palli ja kontravõimalusi, millele nad mängisid; ilged takjad olid nende mängijad ka, aga meie omad närvi ei läinud ja lõpuks tuli piisavalt väravaid, et ka ühe nende oma sisse libistamine poleks aidanud. Isegi praegu poleks nii head esitust oodanud. Kolmveerand hooajaga juba € finaali venitada on vinge saavutus. Mu lemmik sakslane. Ja äkki on Can lemmikuseltteinesakslane - kui tähtis oli tema presence jälle keskväljal. Mul kahtlane tunne, et temast saab pikaks ajaks üks tähtis lüli siin klubis.



                            Algselt postitas Katk Vaata postitust
                            Pingile Origi oleks päris hea valik arvestades kui hea ta enne vigastust oli.

                            Btw mida Klopp talle söötnud üldse oli, et ta sedasi mängima hakkas järsku.
                            Ei tea, äkki andis Kolo talle ka oma diileri numbri?
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Mängu alternatiivkokkuvõte ka

                              1)
                               


                              2)
                               


                              3)
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Kas keegi ELi finaali vaatama ka läheb? Autoga näiteks?
                                Tagasitulles võiks küüti pakkuda kuna viibin ise ka Baselis ��
                                Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                                Kommentaar

                                Working...
                                X