320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tundub, et Rossiter on klubist lahkumas ning minemas Glasgow Rangersisse. Poisil saab leping suvel läbi, kuid seda ei pikendata. Kahju, mulle ta meeldib, tundus väga lootustandev. Vähemalt nende mängude põhjal, mida näha sai.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
      Kas keegi ELi finaali vaatama ka läheb? Autoga näiteks?
      Tagasitulles võiks küüti pakkuda kuna viibin ise ka Baselis ��
      ma ise läheduses. kas pileteid saadaval :O?

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        ma ise läheduses. kas pileteid saadaval :O?
        Õige hetk klubi vahetada jah :P Michael Owen Approves

        Kommentaar


          mängu võib ikka vaadata ju?

          Kommentaar


            Saab näha, kas tänase B-koosseisu seast end keegi viitsib esile ka kergitada.

            Kommentaar


              Kust näeb?

              Kommentaar


                Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                Kust näeb?
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Nägin ainult teist poolaega. Esimesed veerand tundi päris ilus, siis vajuti vaikselt ära. Lucas keskkaitses taas suurepärane nagu sel hooajal kombeks, Mignolet tegi ühe imelise tõrje, Stewart päris meeldis seekord.
                  Ei tea, kas oli põhjust niipalju muudatusi teha, aga Watford jättis võimaluse kasutamata.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    ainus tõsine kõneaine tänasest mängust:

                    iiiihaahaaa
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Jeee 3p ja teoreetiline võimalus veel #5 kohale! Reaalsuses seda muidugi ei juhtu ja ega tegelikult eriti ei huvita ka kui Sevillale suudame kuti-kuti teha. Aga see pole ka kindel eks? Ainuke kindel asi on, et #8 koht on kotis!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Jeee 3p ja teoreetiline võimalus veel #5 kohale! Reaalsuses seda muidugi ei juhtu ja ega tegelikult eriti ei huvita ka kui Sevillale suudame kuti-kuti teha. Aga see pole ka kindel eks? Ainuke kindel asi on, et #8 koht on kotis!
                        Chelsea vastu kodus läheb ilmselt suuresti A-sats ja võetakse Anfieldi õhtut tõsisemalt ka, aga WBA võõrsil tundub küll ebameeldiv perspektiiv. Päris sarnane stsenaarium nagu eelmise hooaja viimases liigamängus vast ei kordu, aga punkte on ka väga raske loota.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Ata legoo!!


                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Oeh, käkk! See kollane tuhmub sinna punasesse ära nagu oleks mingi vanakooli kadaka turu väljalase.

                            Kommentaar


                              Äkki ongi parem, saab keskenduda rohkem jalgpallile (mida äkki Klopp ka nõudis).

                              Kas keegi oskab üldse midagi järgmise hooaja plaanidest rääkida?
                              Hummels läks kahjuks ära, keda ma väga järgmine hooaeg meie ridades näha lootsin.
                              Kaugel on Götze?
                              YNWA

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
                                Kas keegi oskab üldse midagi järgmise hooaja plaanidest rääkida?
                                Hummels läks kahjuks ära, keda ma väga järgmine hooaeg meie ridades näha lootsin.
                                Kaugel on Götze?
                                Oodake nüüd nende spekulatsioonidega veel see nädal aega.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X