320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tõmmati korralikult nahka.
    Kohtunik peaks muidugi peeglisse vaatama oma esimese poolaja eksimuste pärast. Vähemalt 1 penalti oli soolas, kui mitte 2.
    Aga noh, see teise poolaja kollaps. Noh, jah. Eskaleerus vägagi ruttu. Kuigi Sevilla mängis ilusti, lasime me ise nad mängu tagasi.
    Andke Kloppile see suvi ettevalmistuseks, tema valitud mehed, ning järgmine aasta mängime kaasa kõrgemas mängus.
    Aga see tänane mäng ikkagi, kahju kahju. Anti võimalus, kuid osati see maha mängida.
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Liverpooli fännide pahameelest võib aru saada. Esimese poolaja pendlaolukorrad olid intrigeerivad. Siiski pean neid 50-50(käeolukord vb 60-40...) ning tuleb tunnistada, et Sevilla lihtsalt mängis Pooli teisel poolajal üle.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        täna oli muidu 3,6 kordne free money laual. kes kasutas see kasutas...
        Kasutasin. Soovitasin elukaaslasel ka panna, väidetavalt ta panigi. Nüüd saab midagi muud ka peale kiirnuudllite süüa!

        Halb oli muidugi see, et ma panin eile, kui koef oli veel 3,2. Täna hakkas robustselt kasvama, kuna inimesed hindavad ikka Inglismaa klubisid üle.

        Kommentaar


          Õnnetu lugu. Meeskond valmistas tõelise pettumuse sellega, et teisele poolajale tuldi täiesti ettevalmistamatult. Lasti Sevillal poolunes olles viigistada ja edasi polnud see enam sama mäng. Jäi mulje, et igasugune eneseusk kadus hetkega.
          Kokkuvõttes on õõnes tunne. Terve järgmine hooaeg oli selle ühe mängu peal. Nüüd on taas olukord, kus peab hakkama meeskonda ilma euromängude porgandita ümber ehitama.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kasutasin. Soovitasin elukaaslasel ka panna, väidetavalt ta panigi. Nüüd saab midagi muud ka peale kiirnuudllite süüa!

            Halb oli muidugi see, et ma panin eile, kui koef oli veel 3,2. Täna hakkas robustselt kasvama, kuna inimesed hindavad ikka Inglismaa klubisid üle.

            Niikaua kuni sa panustamisteemas seda ideed välja ei käi, käivad sellised "Sevilla võidab nagunii" väited kuhugi sinna jinximise alla.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Samas äkki see kaotus tuleb meile kasuks järgmistel hooaegadel.
              Esimene poolaeg oli isegi täitsa tip-top, kahju, et poisid riietusruumis magama jäid. Aga see näitas muidugi jälle seda, et ühtne löögirusikas meeskonna näol puudub ja Kloppil tuleb töine-töine suvi. Milneri juhtimisel karikaid pea kohale ei tõsta.

              Kahju, aga Sevilla oli tõesti tubli! Hispaania jalgpall on meist sammu võrra ees, kahjuks..
              Ja kohtuniku suunal märkusi tehes - uskumatu, palju kätega mänge jäi vilistamata mõlemale poole. Aga ei saa nuriseda.
              YNWA

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Niikaua kuni sa panustamisteemas seda ideed välja ei käi, käivad sellised "Sevilla võidab nagunii" väited kuhugi sinna jinximise alla.
                Ma pole vist kunagi panustamiseteemas midagi postitanud, kuna ma lihtsalt panustan umbes kaks korda aastas. Aga Sevilla võidueelduse põhjuseid sai toona välja toodud ehk:
                - treeneri poolt ja tema käe järgi kokku pandud võistkond
                - taktikaline eelis
                - meeskond, mis on harjunud selliseid mänge mängima

                Lisaks ka matemaatiline aspekt, et mängi alati Eesti ja Inglismaa vastu, kuna meie ennustajad kipuvad seal emotsioonidega nende vastaste võimalused üsna soodsaks jätma.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ma pole vist kunagi panustamiseteemas midagi postitanud, kuna ma lihtsalt panustan umbes kaks korda aastas. Aga Sevilla võidueelduse põhjuseid sai toona välja toodud ehk:
                  - treeneri poolt ja tema käe järgi kokku pandud võistkond
                  - taktikaline eelis
                  - meeskond, mis on harjunud selliseid mänge mängima

                  Lisaks ka matemaatiline aspekt, et mängi alati Eesti ja Inglismaa vastu, kuna meie ennustajad kipuvad seal emotsioonidega nende vastaste võimalused üsna soodsaks jätma.
                  Jah, aga tagantjärgi postitus "mina küll panustasin" on vähe mõttetu. Oleks sa kas või siinsamas teemas kirjutanud, et lükkasin 20 eurot Sevilla võidule, siis oleks respect, praegu üritad lihtsalt valjult enda varasemalt väljaöeldud väidet reklaamida.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ma pole vist kunagi panustamiseteemas midagi postitanud, kuna ma lihtsalt panustan umbes kaks korda aastas. Aga Sevilla võidueelduse põhjuseid sai toona välja toodud ehk:
                    - treeneri poolt ja tema käe järgi kokku pandud võistkond
                    - taktikaline eelis
                    - meeskond, mis on harjunud selliseid mänge mängima

                    Lisaks ka matemaatiline aspekt, et mängi alati Eesti ja Inglismaa vastu, kuna meie ennustajad kipuvad seal emotsioonidega nende vastaste võimalused üsna soodsaks jätma.
                    Ah ole nüüd, Sevilla ei olnud siin nii selge favoriit midagi ja see mäng oleks võinud (vt kasvõi 1. poolaja põhjal) vabalt ka teistpidi minna. Tagantjärgi on muidugi hea targutada, et tasuta raha oli laual jne

                    Kommentaar


                      Algselt postitas check Vaata postitust
                      Ah ole nüüd, Sevilla ei olnud siin nii selge favoriit midagi ja see mäng oleks võinud (vt kasvõi 1. poolaja põhjal) vabalt ka teistpidi minna. Tagantjärgi on muidugi hea targutada, et tasuta raha oli laual jne
                      Euroopa Liiga teemas vaieldi ka ette. Ehk jalgpallis pole mänge vaadates kunagi midagi "nii" kindel, kuna muidu oleks igav vaadata, aga näiteks Reali, Barca ja Bayerni edu võib üsna rahulikult Meistrite Liiga hooaegade eel ette ennustada ja mängu vaadates imestada, et kuradi napp oli, aga ikkagi nad raisad võidavad. Sevillaga on täpselt sama keiss. Muuhulgas sai Sevillat võitjaks ennustatud ka mingis Järvela juhitud raadiopodkastis juba kolm kuud tagasi. Aga see on ka selline ennustus, mis toetub kõhutundele. Tasuta raha mõiste tõi lauale üks teine härrasmees.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Euroopa Liiga teemas vaieldi ka ette. Ehk jalgpallis pole mänge vaadates kunagi midagi "nii" kindel, kuna muidu oleks igav vaadata, aga näiteks Reali, Barca ja Bayerni edu võib üsna rahulikult Meistrite Liiga hooaegade eel ette ennustada ja mängu vaadates imestada, et kuradi napp oli, aga ikkagi nad raisad võidavad. Sevillaga on täpselt sama keiss. Muuhulgas sai Sevillat võitjaks ennustatud ka mingis Järvela juhitud raadiopodkastis juba kolm kuud tagasi. Aga see on ka selline ennustus, mis toetub kõhutundele. Tasuta raha mõiste tõi lauale üks teine härrasmees.
                        Pardon, mu ränt oligi rohkem plasticule suunatud, aga eks mul eilse kaotuse järel kerge "liiva vagiina" olemine kah !

                        Kusjuures su põhjendustega olen nõus, et miks Sevilla oli favoriit ja sellega olen ka nõus, et koefitsent oli magus ja ilmselt neutraalse vaatajana oleks ise ka mingi panuse Sevilla võidule lükanud, aga kindlasti poleks kusagil jauranud, et "jou, tasuta raha, minge kõik panustama" nii selge favoriit Sevilla ei olnud ja selle hooaja Liverpool on üks vägagi ettearvamatu sats, ehk kunagi ei tea, mis meeskond nüüd platsile jookseb...

                        Kommentaar


                          millega Lallana hakkama sai, et Klopp ta peale ägestus?
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Arsene, Sturro hind tõusis just £10m + £1 võrra: https://streamable.com/k7rs
                            Pff. See värav peaks küll Coutinho nimele minema. Milline eeltöö/sööt! Daniel-san pidi ainult vormistama.

                            Hind langes £10m - £1 võrra kuna sai ainult selle tap-in'ga hakkama. Et siis 20m+1? Kallis kingitus Wilshere'le seltsiliseks, aga mis sa teed kui Diabyt ja Rosickyt ei ole. Kuigi eks ka Welbz üritab selle exclusive club liikmeks saada.

                            Kommentaar


                              Suve osas. Esmane ülesanne on ründavad võtmemängijad säilitada. See on meeskonna parim osa - ehk Klopp on siin oluline faktor. Kui ründav koosseis jääb, ei pea sinna ka suuri oste tegema.
                              Kaitsega seevastu tuleb midagi igal juhul ette võtta. Ma ei taha Morenot enam võtmemängudes näha ning keskkaitse vajab niikuinii remonti. Väravavaht on muidugi see, kes peab kaitseliinile kindluse andma - ja sorry Simon, olen sind siin enne kaitsnud, aga nüüdseks on selge, et sina see kindlus pole.
                              Euroopat ei tule, mõnes mõttes võib see võib-olla kasuks tulla. Aga ainult siis kui reaalselt ka tänu sellele vigastusi vähem ja nädalalõpul antakse endast alati maksimum. Kui alles jääb 'pooli kaubamärgiks muutunud mänguline ebajärjekindlus, pole vähemal arvul mängudel vähimatki tähtsust.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Oeh, 2 totaalselt erinevat poolaega, kõik oli kontolli ja dominatsiooni all ilusti ja siis justkui tuli mingi ISIS platsile ja tulistas kõik kildudeks. Õudne.
                                Klopp ja finaalid ...

                                Meistrite liiga jalgpalliga oleks siia kergem olnud suvel häid nimesid meelitada (eelkõige kaitseliini muidugi), aga nüüd on asjad sootuks hapumad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X