320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Redman Vaata postitust

    Kindel, et see pole mingi parody account?
    Miks? Mis siin valesti on?
    ★★★★★★

    Kommentaar


      No ma ei tea, selfit ikka ei teeks.
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        And The Sun Shines Now on äsja ilmunud põhjalik raamat, mis tegeleb süvitsi kogu Hillsborough tragöödia, selle kultuurilise, poliitilise ja emotsionaalse tähtsusega, vahepealsete aastatega, kuni värskete kohturuumides toimunud sündmusteni välja. Lisaks võtab raamat väga laia pildi käsile - kuidas jalgpall on üldiselt viimase veerand sajandiga muutunud, kuidas Murdocki taolised ussid on oma impeeriumit ehitanud, mis osa on konservatiivsel valitsusel asjade kinnimätsimises, samuti meedial. Vaatab ka kuidas Saksamaal asju 'õigesti' tehakse ja palju muud. Nii vähemasti kokkuvõttest võib lugeda. Kiidetakse kõvasti igast suunast, usun kui kuskil reisu peal kellelegi silma jääb, tasub võtta..
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Porto vice-captain Hector Herrera is just a “step away” from joining Liverpool, according to Fox Sports Mexico journalist Vladimir García
          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            Läksin uurima, mis mehega tegemist. Sest viimastel aastatel olen teda näinud vaid üksikutel kordadel Argentiina koondises. Aeg karjääri viimaseks suureks kontrahtiks - oleks kahtlemata huvitav.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Läksin uurima, mis mehega tegemist. Sest viimastel aastatel olen teda näinud vaid üksikutel kordadel Argentiina koondises. Aeg karjääri viimaseks suureks kontrahtiks - oleks kahtlemata huvitav.
              Tegemist on siiski Mehhiko koondislasega.

              Kommentaar


                Algselt postitas tsumase Vaata postitust
                Tegemist on siiski Mehhiko koondislasega.
                What?

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  What?
                  Benitez: "In football, everything is a lie".

                  Kommentaar


                    Higuain lool

                    Kommentaar


                      Ta quotes mcnamara't, kelle postituses oli link Gonzalo Higuainist?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Ta quotes mcnamara't, kelle postituses oli link Gonzalo Higuainist?
                        Lisasin lingi sinu kirjutatu kinnituseks. Gonzalost on küll ka juttu, aga ma hästi ei usu, et ta meile ostetakse.
                        Juba kasvõi hinna pärast ...

                        Kõlakas läks lahti arvatavasti sel põhjusel - Jurgen Klopp sat with Gonzalo Higuain’s brother/agent watching Argentina last night
                        Benitez: "In football, everything is a lie".

                        Kommentaar


                          Äkki mcn mõtleski Higuaini?
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Äkki mcn mõtleski Higuaini?
                            The ECHO, though, has some bad news. Klopp is simply in the USA on holiday, and his presence at last night's game is not related to any potential transfer
                            Benitez: "In football, everything is a lie".

                            Kommentaar


                              Jajah, Higuain juba ümber lükatud nagu arvata oligi. Sellest mehhiklasest pole ma kunagi varem midagi kuulnud.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                My bad, miskipärast jäi see link kahe silma vahele ja seetõttu eeldasin, et jutt Herrerast !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X