320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aitähh nende momentide eest Klaasmees! Mingu sul häste!

    Kommentaar


      Daniel Agger's greatest Liverpool moments
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Coutinho leping on 2020 suveni, alla 100 miljoni teda küll minemas ei näe.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          Miks on sellist ulgu vaja ajada.
          Tra, mis kuradi ulgumisest sa räägid?! Kui sina oled õnnelik kui Coutinho lahkub, siis Ok. Mina ei oleks!

          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          Üks hea mäng koondise eest mingi Ladina-Ameerika Eesti vastu ja 100 protsenti on läinud.
          Nojah siis.
          Isegi mingit suurt meediakära pole alustatud, rääkimata, mis siis peale hakkab.
          Juba nädal enne seda mängu hakkasid välgud sähvima. Metsas elad või?

          Kas veame kasti mingi õli peale kihla või?
          Mina ütlen et läheb, sina et jääb.
          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Coutinho leping on 2020 suveni, alla 100 miljoni teda küll minemas ei näe.
            humorist. realistlikum oleks mingi 35 milli naeltes ehk.

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              humorist. realistlikum oleks mingi 35 milli naeltes ehk.
              Oleks realistlikum küll jah, kuid enam kui kindel, et sellise summa eest ei lähe ta kuskile.

              Kologa vist lepingut ei pikendatud. Kahjuks.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Hiljuti silmasin ühte tabelit, kus olid kirjas potentsiaalsed üleminekute numbrid. Coutinho puhul oli see number mingi +/- 55 Wackheemi. Mõne venna puhul oli väga imelik number (väga nüüd ei mäleta), kuid selgitus oli, et võttes arvesse erinevaid argumente (vanus, positsioon, turundus, liiga, leping, ostja, müüja jne), siis vot säherdused neeb numbrid võiksid olla.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Ilusaid hetki oli veel.

                  Ja kuidas saaks ka seda klassikut taasesitamata jätta.




                  Algselt postitas Saver Vaata postitust
                  Tra, mis kuradi ulgumisest sa räägid?! Kui sina oled õnnelik kui Coutinho lahkub, siis Ok. Mina ei oleks!



                  Juba nädal enne seda mängu hakkasid välgud sähvima. Metsas elad või?

                  Kas veame kasti mingi õli peale kihla või?
                  Mina ütlen et läheb, sina et jääb.
                  Noooh, Tra, kus ma rääkisin et keegi oleks õnnelik kui Coutinho läheb, või kas ta üldse läheb ei ole siin mu point. Linnas elan kusjuures. Ja mingit meedia fifaona kuidas kõik mängijad on kellegagi seotud on sitaauguni koguaeg, sellega peaksid ka vast harjunud olema. Niiet see pole midagi uut ja nii suurt suitsu pole olnud et on vaja siin nutma hakata. Sellest hetkest kui siia saabusid on kole negatiivne ill ees ja taga kuidas 100% kõik perses on. Ma saan aru, et kui lootused või ootused on jube kõrgel since 1892, siis on raske alla neelata, et Liverpool ei jaga maid suurimatega, aga katsu positiivsem olla.
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Kolo lastakse ka vabaagendiks http://www.liverpoolecho.co.uk/sport...today-11453530

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Paistab nii - kuigi ametlikku Liverpooli vabaks lastute ja allesjäetute listi veel ei leia. Fännidele Kolo lahkumine ei meeldi ja tassis ta meid veel lõppenud hooajal mitu korda.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Kolo üllatas tohutult. Nii hingega asja juures ja kiirgav isiksus, samas täielik professionaal. Teda jäädakse vaat et igatsema.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Released
                          Brewitt, Tom
                          Cleary, Daniel
                          Marsh, William George
                          McLaughlin, Ryan
                          O'Hanlon, Alex Joseph
                          Polgar, Kristof
                          Sanchez Diaz, Jose Enrique
                          Toure, Kolo Abib
                          Yesil, Samed

                          Yesil üritas kaua, aga tulutult, põhja-iirlasest McLaughlinist loodeti paar aastat tagasi päris palju.
                          Rossiter ja Sinclair on tegelikult ka läinud ehkki veel justkui nimekirjas, Teixeirale olla väidetavalt lepingupakkumine tehtud.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            Kolo üllatas tohutult. Nii hingega asja juures ja kiirgav isiksus, samas täielik professionaal. Teda jäädakse vaat et igatsema.
                            Jah. Täielik proff kuni lõpuni. Tänud talle momentide eest ja mingu tal häste.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              humorist. realistlikum oleks mingi 35 milli naeltes ehk.
                              See on hind millega oleks teda ilmselt mõistlik osta. See ei tähenda, et sellise hinnaga teda müüdaks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Rossiter ja Sinclair on tegelikult ka läinud ehkki veel justkui nimekirjas, Teixeirale olla väidetavalt lepingupakkumine tehtud.
                                Rangers ei pea sentigi maksma, aga Watford peab eksole?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X