320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Veel keegi tahab postitada eilseid uudiseid?
    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
    Cry welcome to the song.
    And as it lifts you, time to move on.
    We go!

    Kommentaar


      Täna siis said Liverpooli U-18 meeskond jala Youth Cupi finaali ukse vahele. Poolfinaali võõrsil peetud esimese kohtumise Newcastle'iga võitsid meie noored 4-2. Mindi 3-0 ette aga lõpus lasti tagasi lüüa 2 lisades ise ühe. Charlie Barnett avas 30 jardilt allanurka kõmmutamisega väravatearve. Sellele lisas poolaja lõpus Lindfield veel teise pääsedes üks-ühele väravavahiga. Teisel poolajal lõi Ryan Flynn veel kaks väravat.

      Nüüd siis vaja kodus pääs finaali vormistada ja viimaseks vastaseks edasipääsu korral on kas Arsenali või ManU noored.
      Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
      Cry welcome to the song.
      And as it lifts you, time to move on.
      We go!

      Kommentaar


        Reservid võitsid eile õhtul Wigani 2:0. Kaks väravat lõi vahetusest sisse tulnud austerlane Idrizaj. Koduleht kiidab kaptenipaela kandnud Jack Hobbsi, kes sai võimaluse keskkaitses tegutseda ja tegi seda edukalt. Hobbs on lõpuks ometi taas mängima hakanud ning vahest pole ta 'pooli jaoks sugugi kadunud lootus.
        Olgu veel märgitud, et Wigan mängis küllalt tubli, kogenud koosseisuga. Ses mõttes oli meie poiste võit kena saavutus.
        'pool: Padelli, Darby, Insua, Hobbs, Huth, Spearing (Barnett 88), Anderson, Flynn, Lindfield, Brouwer (Idrizaj 71), El Zhar (Burns 82).

        Samal ajal mujal: I will be by your side. (presented by the Royal Bank of Scotland)
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Hobbs on lõpuks ometi taas mängima hakanud ning vahest pole ta 'pooli jaoks sugugi kadunud lootus.
          Ma saan aru küll, et kasutasid kollasele ajakirjandusele iseloomulikku ülepaisutatust ja tegelikult ehk nii dramaatiliselt Hobbsi olukorda ei näe, aga siiski pean küsima, et millal ta üldse on olnud kadunud lootus? Siis kui ta terve hooaja kuni siiamaani rikkunud vigastust ravis või?
          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
          Cry welcome to the song.
          And as it lifts you, time to move on.
          We go!

          Kommentaar


            Ilma teravmeelitsemata - viimasel ajal on iga Liverpooli noor oma koduklubi jaoks kadunud lootus. Mõne teise klubi jaoks aga leitud. Go figure.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Ilma teravmeelitsemata - viimasel ajal on iga Liverpooli noor oma koduklubi jaoks kadunud lootus. Mõne teise klubi jaoks aga leitud. Go figure.
              Sellest tuli mulle meelde, et kaitsja Godwin Antwi läks meilt hooaja lõpuni Accrington Stanley'sse laenule. Ilmselt tänu sellele sai Hobbs eile keskkaitses proovida.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Sellest tuli mulle meelde, et kaitsja Godwin Antwi läks meilt hooaja lõpuni Accrington Stanley'sse laenule. Ilmselt tänu sellele sai Hobbs eile keskkaitses proovida.
                ot pooli tulevikulootused maanduvad League Two's? no see on kull tase. et ongi nii et kas mangid oma klubi reservis voi siis hoopis tugevuselt 4. liigas?
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  ot pooli tulevikulootused maanduvad League Two's? no see on kull tase. et ongi nii et kas mangid oma klubi reservis voi siis hoopis tugevuselt 4. liigas?
                  Tugevuselt 4. liiga on tasemelt reservliigaga üpris võrreldav, ma arvan. Ja kindlasti meestega mitte poisikestega mängimine on põhimõtteliselt mõttekam tegevus.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Tugevuselt 4. liiga on tasemelt reservliigaga üpris võrreldav, ma arvan. Ja kindlasti meestega mitte poisikestega mängimine on põhimõtteliselt mõttekam tegevus.
                    selge. kui nii, siis nii. huvitav et Hispaanias mangib naiteks Reali B meeskond ehk siis noored Hispaania tugevuselt 2.liigas, Barca omad 3.liigas. akki siit tulebki see vahe miks inglaste noored on hoopis neljanda taseme vaarilised? mille jaoks peab uldse olema mingi reservide liiga?
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      selge. kui nii, siis nii. huvitav et Hispaanias mangib naiteks Reali B meeskond ehk siis noored Hispaania tugevuselt 2.liigas, Barca omad 3.liigas. akki siit tulebki see vahe miks inglaste noored on hoopis neljanda taseme vaarilised? mille jaoks peab uldse olema mingi reservide liiga?
                      Jälle seesama jutt. Reservide jaoks ongi reservide liiga. Liigas mängivad aga pooleteise sajandi vanuse traditsiooniga profiklubid, mitte mingid b-d.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        nojah eks inglased ole enda jaoks sellise susteemi moelnud, aga miskiparast arvan ma et see noortele nuud kull kasuks ei tule. ma olen kull suht vohik inglise jalgpalli suhtes, aga praegu kull nagu ei meenu, et viimasel ajal keegi oleks mone suurklubi reservist pohiklubisse paasenud, kui siis moneks uksikuks manguks. ma saan aru, et reservmeeskond on koht kus vigastada saanud staarid saavad oma vormi taastada, kuid noortele ma siin kull mingit motet ei nae. kui siis ainult CV jaoks, et olin naiteks Liverpoolis.
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Huvitav, huvitav kokkusattumus:

                          Uudis 1: Americans borrow £298m to buy Liverpool
                          Liverpool will foot annual £21.5m interest payments to the Royal Bank of Scotland after Thomas Hicks and George Gillett Jr borrowed nearly £300m to finance their takeover.

                          Uudis 2: Reds owners suspend stadium work


                          "Liverpool's new owners Tom Hicks and George Gillett have suspended work on their proposed new stadium and ordered a review of the plans."
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Jtt käib, et tahetakse saada luba ehitada suurem, kuulu järgi 80000 pealtvaatajat mahutav staadion. Kui raha on olemas, siis ehk ei veni asjaajamine väga kaua. Aga eh jah, eks see laiendamine olekski üks viis, kuidas raha klubile ja ka tagasi teenima kiiremini hakata.
                            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                            Cry welcome to the song.
                            And as it lifts you, time to move on.
                            We go!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              nojah eks inglased ole enda jaoks sellise susteemi moelnud, aga miskiparast arvan ma et see noortele nuud kull kasuks ei tule. ma olen kull suht vohik inglise jalgpalli suhtes, aga praegu kull nagu ei meenu, et viimasel ajal keegi oleks mone suurklubi reservist pohiklubisse paasenud, kui siis moneks uksikuks manguks. ma saan aru, et reservmeeskond on koht kus vigastada saanud staarid saavad oma vormi taastada, kuid noortele ma siin kull mingit motet ei nae. kui siis ainult CV jaoks, et olin naiteks Liverpoolis.
                              NOh vaata Liverpoolis on Rafa käe all lugu õnneks pisut parem, kui enne. Reservid on noorte mänguplats ja kogemustepagasi algus. Tavaliselt teevad reservide eest kaasa vaid need täiskoosseisu mängijad, kes tulevad vigastusest tagasi. Ja nemadki vaid korra-paar, mitte ei kõksi seal lõputult. Seda olukorda, kus mingid ahvid nagu Diomede ja Cheyrou ainult reservide eest pallivad ja noortele võimalust ei anna, nagu Houllieri ajal see oli, õnneks enam pole. Kui vaadata, kes meil reservide eest mängivad, siis vanus on 95% alla 20 aasta. Ja samas kui vaadata, kelle vastu nad mängivad, siis näiteks Wigani puhul olid vastased platsile pannud ka vist vähemalt 4-5 seeniormängijat. Aga tõsi ta on, et kui on noorele vaja kogemust, siis tuleb nad välja laenata ja seda ka tehakse - Guthrie on S'otonis, Antwi Accies. Sinna läks ka Martin - väravavaht - aga sai kohe alguses vigastada. Hammill, kes on minu silmis väga suur tulevikulootus, mängib Shoti kõrgliigas. Ja kõik need mainitud on minu silmis vägagi perspektiivikad mängijad.

                              Aga rumalus on praegust reziimi kritiseerida, et noored ei saa võimalust. Oma shansu on saanud ka GH ajastu noored, kes vähekenegi on olnud lubavad: Potter, Raven, Mannix, Welsh, Mellor, Warnock. Aga kui neist pole asja, siis midagi pole teha, praegust reziimi süüdistada eelmise tegemajätmistes on väga alatu. Rafa süsteemi noored tulevad peale ja nendes ma näen potensiaali - ja mis alustel ma näen? Nad on juba saanud võimalusi - Hobbs, Antwi, Anderson, Hammill, Lindfield, Roque on kõik saanud võimaluse ka seenioridega koos pallida. Ja nad on kõik 18-19 aastat vanad.

                              Ma usun, et Liverpooli noortetöö hindamiseks tasuks vaadata progressi Youth Cupis, kus teist aastat järjest jõutakse finaali ja kes eelmine aast aka võit ära toodi. Küll neist, kes võidukas meeskonnas on olnud, keegi ka läbimurde teeb. Sest võimalustest küll puudust Rafa puhul ei tule.
                              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                              Cry welcome to the song.
                              And as it lifts you, time to move on.
                              We go!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sajets Vaata postitust
                                Jtt käib, et tahetakse saada luba ehitada suurem, kuulu järgi 80000 pealtvaatajat mahutav staadion. Kui raha on olemas, siis ehk ei veni asjaajamine väga kaua. Aga eh jah, eks see laiendamine olekski üks viis, kuidas raha klubile ja ka tagasi teenima kiiremini hakata.
                                ja new kopi katusele võiks tulla vabaduse samba 2 korda suurem koopia

                                Kommentaar

                                Working...
                                X