320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Redman Vaata postitust
    Sahistatakse ka, et Klopp tahab 20 milli välja käia Wijnaldum´i eest. Järjekordne ründav poolkaitsja punti juurde. Ega ilmselt paha ei tee, kuigi äkki see saksa äärekaitsja oleks vähe vajalikum mees.. Kui kloppi sõnavõtte uskuda, siis ilmselt oleks tegu viimase sissetuleva mehega ka see suvi. Ashley tahab muidu 27 milli saada.
    See jäi väheke kõvema uudise varju. Vahepeal aeti siin Piotr Zielinskit taga, tundub, et Wijnaldum on tema "asendus". Kui tema kätte saadakse, siis ründesuunal peaks sügavust olema juba täitsa korralikult. Newcastle'i fännid tema esitustest just väga sillas ei olnud; peab lootma, et suurem konkurents aitab. Kiirust ja mõned värava lisaks ikka meeskonda.

    Kommentaar


      Oh jätke need ründavad poolikud - vasak vingbäkk palun.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Oh jätke need ründavad poolikud - vasak vingbäkk palun.
        Äkki klavan veab välja?

        Kommentaar


          antro-politoloog minu küsib, et kui hyypia ostetu 17aastat tagasi, siis kas see tähendab seda, et eesti (jalgpalli)elu on soome omast 17aastat maas?
          ja ka seda kui palju viimase 12h jooksul rakut guugeldatud on?



          ps. siuke klavan #5 oleks päris fuckin tuus:
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Ja kas Liverpool muutub nüüd Soomes veel populaarsemaks kuna seal eestlane on?
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              A few things will happen, I’m pretty sure,’ admitted Klopp. ‘I don’t know exactly what but on both sides, it makes no sense to stay in the squad and be in the squad when you don’t have a real opportunity to play.

              We have a few players, maybe who want to leave us and I am pretty sure it will happen – and one or two more players will join us from other clubs.


              Jurgen Klopp warns Christian Benteke, Mario Balotelli that it 'makes no sense' to stay at Reds
              Benitez: "In football, everything is a lie".

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Saksa keskmikust Inglise keskmikusse.

                väga aus. mina annan sulle 12 punkti.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Ragnar Klavan Q&A: Bundesliga expert gives lowdown on Liverpool transfer target

                  Hi Archie, thanks for giving up your time. Firstly, what are your thoughts on this deal?

                  I’ll be honest, it caught me by surprise when the news broke last night – as I’m sure it did plenty of people!

                  Klavan is a decent enough player with a good reputation, but if you’d have said he was going to move I’d have imagined him joining a mid-table Premier League club as a first choice option, rather than going to someone like Liverpool.

                  What kind of player is he?

                  I think the best way to describe him is “solid”. Not flashy or spectacular, but I’ve no doubt he can do a job for Liverpool as and when needed.

                  People at Augsburg talk of him as a model professional, he doesn’t miss many games and he’s been a big part of the club as they’ve established themselves in the Bundesliga.

                  I’ve seen him be a real threat at set pieces, winning a few headers. And obviously he’s the captain of his country, which suggests he has some kind of leadership qualities and a dressing room presence. He’s left footed and can play the first pass out of defence, which to be fair is a standard requirement in modern defenders.

                  Any doubts about him?

                  Well, as I say he’s probably not somebody I would say would go in and be first choice at Liverpool. And I think a key question will be how does he adapt to not starting every week?

                  He’s been guaranteed a place since moving to Augsburg in 2012, and while the suggestion is that he has his feet firmly on the ground, some players do find it difficult making that adjustment to becoming ‘just’ a squad player.

                  Unless circumstances change, he’ll be needed to come in now and then, and maintain his standards. That will be the big issue I think.

                  What kind of system is he used to playing in at Augsburg?

                  He’ll need to adjust to playing in a Jurgen Klopp team, no doubt. Augsburg are a team that box very clever for their size, punching above their weight consistently. They don’t have the resources of a Liverpool or anyone like that.

                  They defend deeper than a Liverpool side would be expected to, and see less of the ball. In cricketing terms you could say Klavan is more used to playing on the back foot perhaps, so that’s another adjustment for him to make.

                  But at the same time, Augsburg qualified for the Europa League with Klavan at the heart of their defence. He’s shown consistency and the ability to lead a team that gets results.

                  He’s an Arsenal fan, isn’t he?

                  He is! He’s spoken in the past about how it has been his dream to play in the Premier League. Manager Markus Weinzierl left Augsburg for Schalke this summer and the suggestion was that he would have liked to take Klavan with him, but the Premier League was too big a lure.

                  I’m sure Ragnar will be desperate to feature at the Emirates on the opening weekend of the season!
                  Benitez: "In football, everything is a lie".

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Edit: Ja noh see "For the national team he has been complete liabilty." on ka pisut veider kasutada keskkaitsja kohta, kelle vedamisel lasti kogu valiksarja peale endale lüüa vähem, kui värav mängust, mis on meie suguse väikese koondise kohta täitsa soliidne tulemus. See Portugaliga mäng oli pigem anomaalia. Ühel oli ees ootamas EM, ehk vorm oli selleks ajastatud ja teisel oli hooaeg läbi ning suvepuhkus terendamas.
                    Tere ka minu poolt - kommentaar on minu oma RAWK foorumis.

                    Ainuke asi, mis kõlas natuke valesti oli tõesti lause: "For the national team he has been complete liabilty." - seda võiks kõigi kohta öelda meie koondises viimase tsükli puhul. Võib-olla ehk ootame oma koondiselt natuke palju, kuid fakt on tõesti, et Ragnar siiski on meie parim mängija, kuigi minu arust on ta klubi jalgpallis rohkem õnnestunud, kui koondise eest.

                    "peorikkuja" - ausa arvamuse avaldamine on peo rikkumine? RAWKis arvas enamus inimesi, et me saame omale LB/CB, kes tuleb otse põhisse, päris nii see ka ikka ilmselt ei lähe.

                    Väga raske on näha, kuidas Klavan mängib üle Lovreni, Sakho ja Matipi. Õnneks minu mäletamist mööda on Ragnaril pigem vähe vigastusi olnud, mis annab talle lootust ehk oma võimaluse kiiremini saada, kui keegi peaks eest purunema.

                    Kas Klavan on parem kui Caulker, Skrtel, Gomez ja Toure? Ma arvan, et ta on Caulkeri ja Toure tasemel, kuid liidriomaduste poolest paneks Toure temast kindlasti ettepoole. Skrteli paneks mina kindlast Klavanist ette.
                    Gomez on noor ja andekas, kes võib ka mängida keskkaitses. Eelmise aasta põhjal ütleks, et potensiaali on temas kõvasti, kuid ta on väga injury prone.

                    Seega 4-5 valik on reaalsus Klavanil praegu...


                    Klavani üle olen siiralt õnnelik ja see on tõesti tema eluvõimalus - nüüd tuleb ise vaid mees olla ja tõestada ennast. Mentaalselt on ta kõva mees ja loodan väga, et temast ei saa ainult League Cupi mees.

                    Kommentaar


                      olen enam kui kindel, et sinususgune jobunägu pole ühtegi Klavani mängu viimase nelja aasta jooksul näinud. v.a koondis + liverpool vs augsburgi.

                      Ütle üks nimi kes on nii hea, et Klavanil pole võimalust teda pingile mängida? Sellist polegi liverpoolis.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        olen enam kui kindel, et sinususgune jobunägu pole ühtegi Klavani mängu viimase nelja aasta jooksul näinud. v.a koondis + liverpool vs augsburgi.
                        "jobunägu" - karmid sõnad linnulaps, läksid otse südamesse

                        Kommentaar


                          Ma arvan ka, et Klavan pole nii sitt mees midagi. Ta on siiski tänapäevane keskkaitsja. Suhteliselt kiire, hea mängu lugemisega ja oskab kaitses surve alt ise välja tulla. Skrteliga võrreldes on tal siiski ka omad eelised ma arvan. Skrtel oli siiski väga piiratud mängija. Ja tema tugevused on viimased aastad ikka korralikult allapoole tulnud. Aga eks aeg näitab, kuidas Klavanil minema hakkab.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                            Ma arvan ka, et Klavan pole nii sitt mees midagi. Ta on siiski tänapäevane keskkaitsja. Suhteliselt kiire, hea mängu lugemisega ja oskab kaitses surve alt ise välja tulla. Skrteliga võrreldes on tal siiski ka omad eelised ma arvan. Skrtel oli siiski väga piiratud mängija. Ja tema tugevused on viimased aastad ikka korralikult allapoole tulnud. Aga eks aeg näitab, kuidas Klavanil minema hakkab.
                            Skrteli viimane hooaeg oli tõesti farss. Eriti peale vigastusest tagasitulekut, kui ta pandi mängu Sotoni vastu teine poolaeg - alates sealt läks kõik allamäge ja tundus tõesti, et selle mehe aeg on läbi. Eelmise hooaja põhjal paneks Klavani kindlasti paremaks meheks, aga viimase 5 aasta põhjal pole küsimustki, kumb mees parem on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LFC-Jürks Vaata postitust
                              Tere ka minu poolt - kommentaar on minu oma RAWK foorumis.

                              Ainuke asi, mis kõlas natuke valesti oli tõesti lause: "For the national team he has been complete liabilty." - seda võiks kõigi kohta öelda meie koondises viimase tsükli puhul. Võib-olla ehk ootame oma koondiselt natuke palju, kuid fakt on tõesti, et Ragnar siiski on meie parim mängija, kuigi minu arust on ta klubi jalgpallis rohkem õnnestunud, kui koondise eest.

                              "peorikkuja" - ausa arvamuse avaldamine on peo rikkumine? RAWKis arvas enamus inimesi, et me saame omale LB/CB, kes tuleb otse põhisse, päris nii see ka ikka ilmselt ei lähe.

                              Väga raske on näha, kuidas Klavan mängib üle Lovreni, Sakho ja Matipi. Õnneks minu mäletamist mööda on Ragnaril pigem vähe vigastusi olnud, mis annab talle lootust ehk oma võimaluse kiiremini saada, kui keegi peaks eest purunema.

                              Kas Klavan on parem kui Caulker, Skrtel, Gomez ja Toure? Ma arvan, et ta on Caulkeri ja Toure tasemel, kuid liidriomaduste poolest paneks Toure temast kindlasti ettepoole. Skrteli paneks mina kindlast Klavanist ette.
                              Gomez on noor ja andekas, kes võib ka mängida keskkaitses. Eelmise aasta põhjal ütleks, et potensiaali on temas kõvasti, kuid ta on väga injury prone.

                              Seega 4-5 valik on reaalsus Klavanil praegu...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                hea vine

                                Aus arvamus, on aus arvamus. Näha on, et enamus seda siit ei kannata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X