320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aus arvamus võib vahel ka loll arvamus olla. Ma ei ütle et Klavan mingi supertalent on aga öelda koondise ühe parima mängija kohta et ta on koondises üks tõsine liability on ka ikka vähe metsa poole

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      Aus arvamus võib vahel ka loll arvamus olla. Ma ei ütle et Klavan mingi supertalent on aga öelda koondise ühe parima mängija kohta et ta on koondises üks tõsine liability on ka ikka vähe metsa poole
      See viga sai ka juba parandatud paar postitust tagasi - ning ma ei eitagi, et ta meie koondise parim on.

      Kommentaar


        "He had one good season" on ka suhteliselt bullshit jutt, kui lubate ausalt arvamust avaldada.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          "He had one good season" on ka suhteliselt bullshit jutt, kui lubate ausalt arvamust avaldada.
          Ikka luban...

          Ütleks küll nii, see ei tähenda, et teised hooajad halvad olid, lihtsalt eelmise hooajaga paistis ta silma ka juba tipp-klubides (Evertoni esmane huvi).
          See hooaeg, mis praegu lõppes algas tal minu arust päris suurte apsakatega Saksa liigas ja Euroopa liigas, seega mina ütleks, et viimane hooaeg polnud tal nii hea hooaeg, kuigi Liverpooli klubide huvi on ta ära teeninud, mis on hea.

          Mängis ta ka ju tegelikult AZ-i eest korralikult, aga siis huvi nii kõrgelt ei tulnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            "He had one good season" on ka suhteliselt bullshit jutt, kui lubate ausalt arvamust avaldada.
            Mind isiklikult häiriski see punkt kõige enam, lisaks siis koondise teemale ja üldisele toonile.

            Liverpool on Augsburgiga võrreldes muidugi level-up, aga tundub, et Jürks/EstonianRed ülehindab inglaste satse. Jälgin ka ise Premmi rohkem kui Bundesliigat, aga no mis niivõrd tippklubi see Everton ka on. Parematel hetkedel ehk kallutavad 10 mängust saklaste keskmike vastu enamus ära, aga pigem ikka on enda tiigis ka tegu (tugeva) keskmikuga.

            Me pole Klavanit mott laes nii kõrge tasemega satsis mängimas näinud. Ma annaks mehele enne võimaluse kui kleebiks külge sildi, et ta pole kahjuks 'meie tase'. Eriti kui veel inimesed teadvustavad endile, et tegu on pigem pingilt sekkuva mehe mitte alg11 palluriga.

            Kommentaar


              Ma vaatan, et te unustate ära mis purustustöö tegi liverpool eelmine hooaeg Augsburgiga!
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Ma vaatan, et te unustate ära mis purustustöö tegi liverpool eelmine hooaeg Augsburgiga!
                Tuvastatud iroonia
                aga kes veel ei tea siis mängud jäid: 0:0 ja 0:1.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LFC-Jürks Vaata postitust
                  Ikka luban...

                  Ütleks küll nii, see ei tähenda, et teised hooajad halvad olid, lihtsalt eelmise hooajaga paistis ta silma ka juba tipp-klubides (Evertoni esmane huvi).
                  See hooaeg, mis praegu lõppes algas tal minu arust päris suurte apsakatega Saksa liigas ja Euroopa liigas, seega mina ütleks, et viimane hooaeg polnud tal nii hea hooaeg, kuigi Liverpooli klubide huvi on ta ära teeninud, mis on hea.

                  Mängis ta ka ju tegelikult AZ-i eest korralikult, aga siis huvi nii kõrgelt ei tulnud.
                  Hooaja alguses väristati kollektiivselt, kuid teine pool oli Klavanil isiklikus plaanis väga korralik nagu ka tegelikukt kogu meeskonnas. Ehk kokkuvõttes tegi ikkagi hea hooaja. Nelja hooaja jooksul oli Klavanil vaid esimese hooaja esimeses pooles veidi raskusi (kõikus pingi ja algkoosseisu vahel), kuid Weinzierli edutamisega peatreeneriks tõusis meie mees kiiresti kindlaks alustajaks ja nüüdse Schalke mehe usaldusaluseks. Minu mälu järgi oli Augsburg tollal kevadringi üks parimaid meeskonda ja heade tulemuste toel roniti ka tabeli põhjast hooaja lõpuks ohutusse 14. positsioonile. Ühesõnaga jään oma arvamuse juurde, et Klavan on teinud kaks head ja ühe väga hea hooaja - tolle 2014-15, kui 5. platsil lõpetati ja meie mees kõik mänguminutid liigas kaasa tegi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Hooaja alguses väristati kollektiivselt, kuid teine pool oli Klavanil isiklikus plaanis väga korralik nagu ka tegelikukt kogu meeskonnas. Ehk kokkuvõttes tegi ikkagi hea hooaja. Nelja hooaja jooksul oli Klavanil vaid esimese hooaja esimeses pooles veidi raskusi (kõikus pingi ja algkoosseisu vahel), kuid Weinzierli edutamisega peatreeneriks tõusis meie mees kiiresti kindlaks alustajaks ja nüüdse Schalke mehe usaldusaluseks. Minu mälu järgi oli Augsburg tollal kevadringi üks parimaid meeskonda ja heade tulemuste toel roniti ka tabeli põhjast hooaja lõpuks ohutusse 14. positsioonile. Ühesõnaga jään oma arvamuse juurde, et Klavan on teinud kaks head ja ühe väga hea hooaja - tolle 2014-15, kui 5. platsil lõpetati ja meie mees kõik mänguminutid liigas kaasa tegi.
                    Ühinen selle arvamusega. Olen pea kõiki mänge jälginud alates Klavani Saksamaale siirdumisest ja on ülekohtune väita, et ta teinud ainult ühe hea hooaja.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Las LFC-Jürks kaitseb end ise, aga ma arvan, et Liverpool on Klavani jaoks parem, kui Klavan Liverpooli jaoks. Oleks ta lätlane, siis ma arvaks, et see on meh üleminek. Klavan Evertoni oleks palju parem diil olnud mõlema osapoole jaoks, ma arvan.
                      Seda ma siin natuke segaselt püüangi tõestada, kusjuures Evertonis ma usun et ta praeguse valiku juures olekski põhimees, eeldades muidugi, et Stones lahkub.

                      Aga mulle meeldib, et Klavan võttis suurema saamu ette, lihtsalt loodan, et ta liiga suurt ampsu ei võtnud. Aga kes, ei riski, see shampust ei joo - Lemsalul jäigi proovimata ja kunagi ei saa teada, mis oleks Äkki oleks Hyypia asemel Lemsalu Liverpooli legend olnud.

                      Kommentaar


                        Minul on pigem kerge solvukas Liverpooli transfer poliitika peale. Klubil peaks raha nagu muda olema (vaadates igasuguseid edetabeleid), kuid shoppamisele väga ei taheta kulutada ja pigem tahaetakse kõik 'on the cheap' saada.

                        Vähemalt Klopp on hetkel see, mis annab lootust ja juhul, kui see ongi tema soov, siis nii olgu

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LFC-Jürks Vaata postitust
                          Minul on pigem kerge solvukas Liverpooli transfer poliitika peale. Klubil peaks raha nagu muda olema (vaadates igasuguseid edetabeleid), kuid shoppamisele väga ei taheta kulutada ja pigem tahaetakse kõik 'on the cheap' saada.

                          Vähemalt Klopp on hetkel see, mis annab lootust ja juhul, kui see ongi tema soov, siis nii olgu
                          Pole põhjust solvuda, Klopp on teinud väga väärt ja arukad täiendused seni... jah tõesti glamuuri ehk on vähe aga mina eelistaks pea alati saada Matip tasuta, kui kulutada näiteks Mangala (£31.8) või Otamendi (£28.5) peale aga see on pigem juba maitse asi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Pole põhjust solvuda, Klopp on teinud väga väärt ja arukad täiendused seni... jah tõesti glamuuri ehk on vähe aga mina eelistaks pea alati saada Matip tasuta, kui kulutada näiteks Mangala (£31.8) või Otamendi (£28.5) peale aga see on pigem juba maitse asi.
                            Selge see, et pole tõesti mõtet arutult kulutada ja Matip kelle tase vähemalt tundub samavääriline olevat Mangala ja Otamendi omaga on igati hea saak.

                            Praegu käisid/käivad ka jutud Chiwell (Leicester) ja Zielinski üle, ma siiralt arvan, et me suudaks kellegi parema tuua. Selge see, et Pogba 120 miljoni eest pole tõesti Liverpooli mängumaa, aga natuke peab aeg ajalt kukrut tühjendama, kui tahta reaalset kvaliteeti ka saada.

                            Näiteks Kante läks Chelseasse, kellel ei ole CL jalkat. Ma tõesti sooviks, et me suudaks vähemalt konkureerida selliste mängijate üle. Alati ei saa lootma, et uus Coutinho või Sturridge sülle kukub.

                            Grujic hetkel tundub lubav, aga samuti oli ka Aspas pre-seasonil, niiet eks aeg näitab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LFC-Jürks Vaata postitust
                              Näiteks Kante läks Chelseasse, kellel ei ole CL jalkat. Ma tõesti sooviks, et me suudaks vähemalt konkureerida selliste mängijate üle.
                              Chelsea puhul on enam-vähem kindel, et aasta pärast on CL jalka. Meie viimaste aastate ajalugu nii lootusrikas pole. Lisaks London, mis tõmbab.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LFC-Jürks Vaata postitust
                                Minul on pigem kerge solvukas Liverpooli transfer poliitika peale. Klubil peaks raha nagu muda olema (vaadates igasuguseid edetabeleid), kuid shoppamisele väga ei taheta kulutada ja pigem tahaetakse kõik 'on the cheap' saada.

                                Vähemalt Klopp on hetkel see, mis annab lootust ja juhul, kui see ongi tema soov, siis nii olgu
                                Klopp on meie meest piisavalt oma silmaga lähedalt näinud, et teada täpselt, mis mees see Ragnar Klavan ikkagi on. Lisaks ei ole PL-i ja Bundesliga vahe enam nii suur, kui kümmekond aastat tagasi. Ma seda ampsu nüüd nii suureks ka ei peaks. Evertoni minek oleks vähemalt minu jaoks isiklikukt isegi väike pettumus olnud, ja ma seda ka eelmine suvi Klavani teemas kirjutasin, kui jutud esimest korda tekkisid. Sulli ja feimi oleks kindlasti kordi rohkem saanud, kui Augsburgis, aga sportlikus plaanis ei ole ma väga kindel, et tegemist erilise sammuga edasi oleks olnud. Pigem siis juba näiteks Schalke, kuhu Weinzierl liikus, ja kuhu ta ka vist Klavanit tahtis kaasa võtta.

                                Ja ole pigem uhke, et Liverpool ja Klopp pole selle arulageda kulutamisega kaasa läinud, mida väga paljud PL-i klubid hetkel teevad. Targelt tegutsedes ja ostes annab ka väga korraliku ja konkurentsivõimelise meeskonda üles ehitada (nt Tottenham). Liverpoolil ju pole ka hetkel CL-i pakkuda, mis tähendab, et tipp-tipp meeste ostmiseks tuleks ilmselt ikkagi räigelt üle maksta (palk+üleminekusumma) nagu ühed teised seda hetkel teevad, kes uuel hooajal samuti CL-is ei palli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X